Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś używał środka marki Tenzi - Magic Foam ? Opis ze stronki tenzi:

 

Neutral Magic Foam Clear to wysoce skoncentrowana pH-neutralna, gęsta piana bezpieczna dla wszystkich powierzchni Twojego auta. Produkt został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpiecznego i efektywnego mycia aut zabezpieczonych zarówno woskami jak i powłokami kwarcowymi i ceramicznymi. Unikalna formuła Neutral Magic Foam Clear sprawia, iż preparat jest w stanie bez problemu usunąć drogowe zabrudzenia bez obaw o uszkodzenie drogich i delikatnych elementów wykończenia karoserii. Wyjątkowy, intensywny wiśniowy zapach uprzyjemni każde mycie.

 

 

 

Jeśli tak to proszę o opinie na temat tego środka. Interesuje mnie czy jest wart swojej ceny... piana Tenzi Car Max jest bardzo dobra jak dla mnie ale ciekawy jestem czy ten Magic Foam nie byłby jeszcze lepszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy takie combo nie będzie gryzło się nawzajem

 

- cleaner DJ Lime Prime ew. SG Paint Cleaner+ (do kupienia)

- wosk DJ Purple Haze (mam)

- QD SG Morning Dew na zmianę z Dodo Juice (mam)

 

Mam jeszcze Prima Amigo ale chciałbym coś ściernego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy takie combo nie będzie gryzło się nawzajem

 

- cleaner DJ Lime Prime ew. SG Paint Cleaner+ (do kupienia)

- wosk DJ Purple Haze (mam)

- QD SG Morning Dew na zmianę z Dodo Juice (mam)

 

Mam jeszcze Prima Amigo ale chciałbym coś ściernego.

 

Lime Prime + Purple + Morning :good:

Paint Cleaner+ + Purple + Morning :good:

 

Witam. Krotkie pytanie :-) Ile czasu zajmuje wam wypranie i wyczyszczenie plastikow w aucie ? Mi zajmuje to ok 7h i wydaje mi sie to troche duzo :o

a co jeśli napiszę Ci, że mi to zajmuje 8h :o

wszystko zależy co robisz i jak to robisz ;) jednym to zajmuje kilka godzinek a innym trochę dłużej ;) sam zdecyduj czy wszystko zrobiłeś tak abyś był zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Krotkie pytanie :-) Ile czasu zajmuje wam wypranie i wyczyszczenie plastikow w aucie ? Mi zajmuje to ok 7h i wydaje mi sie to troche duzo :o

 

Zazwyczaj mi wychodzi 8-9h, bywało że siedziałem i 12h - to też zależy od wielkości pojazdu, ilości pracy przy nim, to czy demontujemy plastiki itd. Ja mam w zwyczaju demontować kratki, lampki bo denerwuje mnie kiedy wszystko jest brudne, a w środku kratek czy lampek czarno albo kurz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie dobre połączenie?

- cleaner DJ Lime Prime (mam)

- wosk Meguiars #16 lub POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX BLUE (mam oba)

- QD SG Morning Dew lub ADBL QD1 ,który kupić?

Przed nałożeniem wosku myć auto jeszcze raz?

dzięki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam szybkie pytanie. Przymierzam się do korekty bordowego lakieru w vag'u. Lakier w stanie przyzwoitym pojedyncze grubsze rysy + trochę swirli (była korekta 2 lata wstecz). Do dyspozycji mam rotacje i DA komplet padów menzerny 400, 2500, 3500. Jako że plan jest na szybką akcję chciałbym zrobić korektę w 2 etapach? Np. Futro z fg400 i coś na DA. Co sądzicie? Macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.