Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie sprawy związane z Astrą.

 

1. Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego elektryka - mam problem z alarmem. W zeszłym roku wariował - wymienili centralkę, przez rok było ok a teraz raz na jakiś czas alarm sam się włącza...

2. Czy ktoś z użytkowników Astry ma problemy z parującymi reflektorami i poradził sobie z tym (parują i halogeny i normalne reflektory) ? Pytałem o to w ASO - powiedzieli, że znają problem i GM nic z tym nie robi - jedyna możliwość to wymiana reflektorów ale z góry uprzedzili, że z czasem będzie to samo.

 

a01a56fb75c4e404med.jpg

83f00f76e91e7058med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie... Jakiś czas temu jeden z użytkowników wrzucał tutaj test "pianownicy" podłączanej do węża ogrodowego.

Pamięta ktoś może gdzie był ten temat lub pod jakim hasłem można ją znaleźć?

Przejrzałem działy testy, mycie karoserii jak i narzędzia i środki pomocnicze ale za nic nie mogę go znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Spritz to chyba tak już jest...Moja pierwsza butelka pachniała gumą balonową/cukierkami (coś w ten deseń), natomiast następna hmmm...stara ściera :D

Niee no, może nie aż tak strasznie, ale paskudny jest ten zapach... Ostatnia butelka którą kupiłem ma jakieś 2-3 lata i w sumie nawet nie wiem czy jeszcze nadaje się to do użytku bo nie miałem okazji, ani ochoty, na używanie jej po tym gdy producent miał problem z dostawcą odpowiedzialnym za zapachy.

 

W1Michal, jeżeli nic się nie zmieniło to CG InnerClean pachnie ananasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG inner clean kiedyś testowałem, ten ananas to troche chemiczny i raczej krótko się utrzymywal w aucie, aczkolwiek środek godny polecenia jeśli ktoś lubi naturalne wykończenie beż żadnego połysku itp, i chyba go wezme znowu.

 

testował ktoś zapachy w sprayu Dodo juice ? jak z trwałością itp ? zauważyłem je dziś w pewnym sklepie i mi sie spodobały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niedługo mam zamiar zająć się trochę autem kobitki, corsa b 96r. Mam pytanko odnośnie malowania tych plastików : http://images65.fotosik.pl/194/d726ee23daf18a09.jpg

Konkretnie moje pytanie brzmi czy po malowaniu nakładanie dressingów, w moim przypadku Koch Plast Star, odbywa się tak samo ? Czy nowa farba na plastikach będzie dopuszczać dressing ? Może pytanie trochę głupie, ale mnie to zastanawia :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.