Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W1Michal - myślę, że 100 ml byłoby w zupełności ok (na kilka aut). Jeżeli chciałbyś się pozbyć Spiritz'a, daj mi tylko znać na PW, kiedy mniej więcej go kupiłeś :good: no i oczywiście cenę, za jaką byłbyś skłonny go oddać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :-) Mam taki maly problem, mianowicie posiadam polerke rotacyjna i gdy ostatnio sie chcialem zabrac do polerowania (pierwsze kroki) do zaczela mi skakac po masce :o Teraz co robie zle ? I jeszcze jedno :) Z racji ze polerka juz swoje lata ma i zastanawialem sie nad kupnem nowej myslalem o polerce DA, podobno lepiej dla poczatkujacych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz użyłem quick detailera - Soft99 Luxury Gloss. Psikałem na powierzchnie w miare równych odstępach i zaraz docierałem fibrą i potem jeszcze kolejny, suchą. Jednak jak wyjechałem z garażu to w świetle dziennym było widać takie tłuste plamy. Trochę udało się to dotrzeć, ale patrząc pod odpowiednim kątem nadal to widać. Co zrobiłem źle? Za dużo naniosłem Luxury Gloss?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień quickdetailer. ;) Spróbuj Autofinesse Finale albo Angelwax QED i nie będziesz wiedział co to znaczy "docieranie quickdetailera".

 

od razu zmieniać :o

musisz się bardziej przykładać do docierania bądź zmienić mikrofibrę :good:

być może za dużo aplikujesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kolego trzeba odrazu pisać, że na OPONY. Za małe stężenie APC. VP do wnętrza stosuję 1:8

Na opony dawałem chyba 1:4

Psikasz, czekasz aż podziała, szczotkujesz, spłukujesz, ewentualnie poprawiasz. Czekasz aż wyschną, nakładasz dresing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do finale to zapytam przy okazji - z opisu wynika że ma on carnaube, jak u niego ze zrzutem wody/trwałością ? dobrze kropelkuje czy tak sobie ? bo też róznie czytałem o nim

AF Finale kropelki ma przeciętne, z trwałością jest podobnie. Za to świetnie podbija look i nie sprawia żadnych problemów przy aplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość jest bio. Kiedyś miałem specyfikację od Shiny Garage Strawberry i był biodegradowalny.

Już dawno były z tego co znalazłem: viewtopic.php?f=10&t=217&p=143985&hilit=biodegradowalny#p143985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

 

Który zmywacz silikonu kupić do wymywania past polerskich?

APP W900 ZMYWACZ UNIWERSALNY

BOLL ZMYWACZ SILIKONU I TŁUSTYCH PLAM

WURTH ZMYWACZ DO SILIKONU

Czy może jakieś innej firmy?

 

Który środek bedzie lepszy do mycia podwozia po zimie w samochodzie osobowym?

NERTA TRUCK CLEANER 2000

TENZI TRUCK CLEAN

Czy może jakiś inny środek będzie lepszy do mycia podwozia? Środek ten chciałbym nałożyć opryskiwaczem cisnieniowym na podwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

 

Który zmywacz silikonu kupić do wymywania past polerskich?

APP W900 ZMYWACZ UNIWERSALNY

BOLL ZMYWACZ SILIKONU I TŁUSTYCH PLAM

WURTH ZMYWACZ DO SILIKONU

Czy może jakieś innej firmy?

.

 

każdy możesz :D

 

Który środek bedzie lepszy do mycia podwozia po zimie w samochodzie osobowym?

NERTA TRUCK CLEANER 2000

TENZI TRUCK CLEAN

Czy może jakiś inny środek będzie lepszy do mycia podwozia? Środek ten chciałbym nałożyć opryskiwaczem cisnieniowym na podwozie.

 

generalnie jeden i drugi sobie powinien poradzić, więc wybierz tańszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.