Jump to content

/miodu/

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About /miodu/

Informacje

 • Imię
  Karol
 • Lokalizacja
  WWA
 1. ad.am, Bardziej chodziło mi o intensywność zapachu, a nie o nutę. Dodane po 6 sekundach: ad.am, Bardziej chodziło mi o intensywność zapachu, a nie o nutę.
 2. Nie powiedziałbym, że to jest jakiś banalny zapach. Zapach tanich perfum kojarzy mi się z nutami spirytusowymi Robiłem dwa strzały na firbę i wycierałem kokpit, przednie boczki drzwi, progi. Zapach nie dusił, a jechało autem kilka osób. Zapach bardziej umilał czas w aucie, a nie sprawiał mdłości.
 3. Kryman, Ja strzelam dwa razy na oponę Slickiem, robię trzy kółka aplikatorem i opona czarna, a dressingu niewchłoniętego praktycznie nie ma. Jak za pierwszym razem jechałem trochę za bogato, to też taki efekt został. Po godzinie śladu po nadmiarze nie było. Teraz jak go aplikuję, to nie wycieram, bo nie potrzeba.
 4. Mi też bardzo przypadł ten produkt do gustu. Bardzo dobrze oczyszcza, momentalnie odparowuje nie pozostawiając mazów. Zapach mega mocny, w garażu pachnie jakby po woskowaniu zymolem. Zastanawiam się tylko czy każdemu mężczyźnie przypadnie ten różany zapach.
 5. Apc pro jest o wiele mocniejsze od normalnej wersji, lepiej też odtłuszcza
 6. Woski od Angel Wax dostępne już tylko jako samplery i duże 250, 100 już nie będzie
 7. matteo, Pędzel to raczej słabe rozwiązanie. Chyba lepiej to zrobić aplikatorem mikrofibrowym. Jak lakier zadbany to po Pricku wystarczy dobrze spłukać lakier myjką, najlepiej tak, jakbyś spłukiwał aktywną pianę, a nie na oślep.
 8. Pianownica od Karcher nie ma podejścia do PA. Zabezpiecz sobie co każde mycie lakier np Sonaxem BSD, kup dobrą aktywną pianę. Wtedy domycie lakieru, który ma ochronę na sobie będzie o wiele latwiejsze.
 9. xXKrystianXx, ma to sens. Do nadkoli możesz użyć opryskiwacza kompresyjnego. Czasem jest tak, że przy pianie ciężko ogranąć, gdzie się czyściło nadkole, a gdzie nie. Potem trzeba poprawiać, a czas leci.
 10. sphinx-s1, Szampony z woskiem mają taką naturę, że malutko się pienią.
 11. tazman, Na początku śliskość nie występuje, po jakimś czasie jest lekka śliskość. Brak śliskości wynagradza PNS innymi właściowościami
 12. Takie prawa fizyki. Nie da się oszukać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.