Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też. Dlatego wziąłem 3T. teraz wolałbym dołożyć kilkadziesiąt zł i wziąć 3,5T z szybkim pedałem ale wtedy kosztowały sporo więcej niż teraz.

Około 325zł z wysyłką. Podnoszenie na 50cm. Dlatego właśnie wybrałem lewarek tego typu. Na zwykłych ''żabach'' często brakuje kilka cm podnoszenia i trzeba kombinować. W tym jeszcze nigdy nie zabrakło mi wysokości. Oczywiście są w pełni regenerowalne.

Wpisz na Alle ''podosnik pedal'' i popatrz.

No chyba, że musi być kompaktowy z jakiś względów to odpada. One ważą około 30kg. Oczywiście po podłodze śmiga bez problemu ale do bagażnika na stałe się go nie wrzuci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat mierników lakieru w InterCars ? Symbol prawie taki sam jak BlueTechnology, na zdjęciu też BT a podają, że producent Profitool.

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ofe ... 17,WW0027/

 

Rozmawiałem kiedyś z przedstawicielem i bawiłem się tymi miernikami. To po prostu mierniki BT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki.

Mam głęboką rysę bo komuś sie nudziło która się ciągnie przez dwa elementy :zly: . Kupiłem już co potrzebne (tak mi się wydaje) do zamaskowania jej czyli baza,podklad ,bezbarwny(puszki),papiery wodne, zmywacz, szpachle. Teraz pytanie jak najlepiej to zrobić żeby było ją jak najmniejb widać, czy okleić tak żeby pomalować tylko tą rysę czy jakiś obszar wokó jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadriel

Szpachla?

Czy rysa jest do gołego metalu że musisz także kłaść podkład? Jeśli jest wąska, to ja wypsikałbym ze spraya do jakiegoś pojemniczka i cienkim pędzlem ze sklepu dla artystów uzupełniał tylko od krawędzi dolnej do górnej brak koloru. Bez wyjeżdżania poza krawędzi. Po wyschnięciu liberalnie klar taką samą metodą, tak żeby nie spłynęło, ale było "wypukle".

 

Po jakimś tygodniu dodasz klar gdzie trzeba, po kolejnym tygodniu zetrzesz nadmiar papierem na gładko i wypolerujesz.

 

Nie łudź się, że nie będzie widać, bo będzie, w zależności od odcienia mniej lub bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem was zapytac czy zraszacie woda tapicerke przed prespray potem ekstracja czy sucha tapicerka prespray potem ekstrakcja? jak robicie?

 

drugie pytanie jakie dajecie proporcje na chemspac enz all + formula 90 ja daje

8gram na litr enz all

8gram na 5 litrów wody

dobre proporcje ?

 

trzecie pytanie czekam 5 minut z enz all potem ekstrakcja zastanawiam sie czy to odpowiedni czas na działanie tego srodka ?

 

 

czy fotel z tapicerka welurowa bede tak samo prał jak fotel materiałwy "standardowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi żeby w prosty sposób lekko odświeżyć lakier ,troszkę spolerować żeby miał mniej rysek i nabrał blasku ,Cherry Glaze się do tego nada ?

 

Czy może lepszy będzie Megs Ultimate Compound ? Chciałbym na to położyć Wosk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.