Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy przeleciec 2500 i dopiero działać polerką?
i popraw trizact'em P3000 :) szybciej wypolerujesz i ryski usuniesz.

 

 

Pytanie ogólne. Korekty lakieru raczej robię sporadycznie, jak na razie to głównie swoje auta i coś tam po rodzinie. Ale klientela się zaczyna sie zbierac wiec pora jakoś ustawic cennik :)

I tu pytanie do was bo pewno sporo z Was detailingiem zajmuje się dodatkowo....

 

Zaproponujcie jakies stawki male/duże/średnie auto :) ?

za samo woskowanie (mycie/glinka/mycie/cleaner/wosk) jak powiem 1oo zl to chyba nie będzie źle bo da się to zrobic w popoludnie.

Ale za takie grubsze korekty 3 etapowe z zabezpieczeniem woskiem + dressing a plastiki i opony + NW na szybach.

Przykladowo teraz mam znajomego Laguna 2 combi, ciemny granat ?

jak ktoś nie chce tu to prosze o odp na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest taki jakby temat tabu :P nikt sie nie chce przyznać za ile robi ale jak przychodzi co do czego to ze każdy bierze hohohoho i jeszcze trochę....

Ja głównie dorabiam niedużym lakierowaniem i tak samo na forum lakierniczym każdy pisze ze kasują 400-500 a jak przychodzi co do czego to tak jak ja 250-300 w grażu ....

 

pomniejsz do wartości jaką ludzie są skłonni zapłacić i masz gotową cenę
heh sami dobrze wiecie jak ludzie są skłonni płacić.

A zarobić chciałbym bo w sumie robie to dla kasy poświęcając swój wolny czas po pracy :)

 

 

chodziło mi o taką dolną granicę wiecie, nikt nie lubi konkurencji która mocno zaniża ceny psując tym rynek. Obok siebie mam gościa co robi pseudo korekty za 250zł to są raczej takie odświeżenia niż korekty bo 80% rys zostaje.

 

 

Dzięki za link do tematu :) fajne rzeczy można poczytać :D tam przeniosę swoją dyskusję by nie robić zamieszania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod CG BWW położyłem cleaner Lusso. Było to tydzień temu, więc nie wiem czy miało sens.

Było to pierwsze smalcowanie BWW, więc nie mam odniesienia. Jeden z partnerów forum telefonicznie powiedział, że na Lusso wszystko dobrze leży :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UC na tricolorze usunę powierzchowne rysy na błotniku? Czy może coś innego na passatowski metallic z 03r? Dziś rano wchodzę do garażu, a tu na całym aucie ślady kocich łap, ale rys za bardzo nie widać, tylko na błotniku... Wiadomo błotnik nawoskowany=śliski i tu chodzi o te ześlizgnięcie się łapy jak wskakiwał ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

spytam o trwałość, FK 1000p wiem, że długo poleży ale jak się ma do niego (nielubiany ;) ) Diamondbrite PGS ? jest sens aplikować go na zimę ?

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit_Krk, Szukałem o Concours jak jest, to mało informacji. Jedynie jedną fotorelację znalazłem.

 

To nie wiem jak Ty szukasz :o

 

Pierwszy z brzegu http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#380682

A to nie jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.