Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

manio49, też się kiedyś zastanawiałem nad tą kwestią, nie ma problemu żeby podejść z padem pod relingi?

 

Nie ma problemu, a nawet jak znajdzie się tak upierdliwe miejsce, że nie podejdziesz maszyną, to zawsze jest tricolor... FG 400 / UC na białej stronie, Koch antihologram na czarnej i bajka. Dużo szybciej i bardziej bezproblemowo niż zabawa z targaniem relingów.

 

Ale fakt, jak ktoś jest niższy, to bez stołka nie podchodź.

Ja mam 198 cm i czasem dach robię na zydelku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jarekrk lepiej daj sobie spokój ze ściąganiem relingów ja próbowałem i po chwili zrezygnowałem jak się urwał zaczep z jednej zaślepki :zly:

praca pod relingami nie jest zbyt przyjemna i jeśli nie masz dwóch metrów organizuj sobie najlepiej jakąś ławeczkę żeby na nią stanąć i robić dach

może pomocny był by też niski talerz mocujący i szeroki pad plus ewentualnie przedłużka

 

Dziękuję wam za pomoc, to nie zabieram sie za to, poinformuje ownera jak wyglada sprawa i zrobimy jak sie da z relingami, dwóch metrów nie mam, wiec taborecik jakis zorganizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwa krótkie pytania ;)

 

czy mogę użyć megsa UP pod FK 1000p, chodzi mi o trwałość bo chce już powoli ogarnąć autko na zimę ;) czy po UP przetrzeć IPA i na to FK ? ;)

 

i drugie pytanko, żółty flexi pod UP może być czy przelecieć na miękkim LC ? ;)

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam menzerne 2500, scholla A15 i megsa swirlx, no i mało lubianego diamondbrite dual finish ;) pełną korektę chce zrobić na wiosne bo teraz to bezsensu ;) to po prostu w dużym skrócie umyć, wyszuszyć, wyglinkować, IPA i FK tak ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. o cleanerze nie pisałem bo go nie uwzględniłeś.

Też napisałem w skrócie. Zmieniłem Twoją kolejność. Chodziło mi głównie o to,że niepotrzebne jest suszenie przed glinką a potrzebne jest mycie po glinkowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to UP megsa można podpiąć pod cleaner ?? :D

czyli słusznie było by tak

Umyć z brudu,wyglinkować (bez suszenia bo i tak psikasz), umyć, wysuszyć, IPA i FK jak już
ale przed IPA wpadłby UP bo to mam ;) lub to co wyżej pisałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to UP megsa można podpiąć pod cleaner ?? :D

czyli słusznie było by tak

Umyć z brudu,wyglinkować (bez suszenia bo i tak psikasz), umyć, wysuszyć, IPA i FK jak już
ale przed IPA wpadłby UP bo to mam ;) lub to co wyżej pisałem ;)

 

Up to politura, ale posiada również właściwości lekko ścierne. Stosując po niej IPA po prostu ją wymyjesz. To tak jak byś połozy BH a później wymył go IPA. Po co to robić? Chyba, ze chcesz mikrofibrę odżywić :)

 

1. Po glinkowaniu na UP połóż FK, w tej konfiguracji będziesz miał większy wet look i głębie lakieru, ale krócej poleży.

 

2. Po glinkowaniu IPA i FK

 

3. Po glinkowaniu inny cleaner - bez glaze i FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam proglem z maszyną DA, chodzi o to że szybko niszczą mi się pady, czy chodzi o niewłaściwe użytkowanie przezemnie? Niektóre się niszczą a czasami tylko ten rzep traci przyczepnosć i potrafi się odczepić ( no i jak spadnie na podłoge to już nie jest do użytku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam jednego szybciocha.

 

Jaki pad do polerki żeby wykorzystywać przy np. klamkach - gdzie jest mało miejsca i normalny pad niepodejdzie ?

Takie coś zda egzamin ?

http://www.pielegnowacauto.pl/materialy ... -cali.html

 

Jak Wy to robicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy z tym czymś na mojej klapie jest szansa coś zrobić? Podobne tematy mam na reszcie auta. Mam polerke orbitalną , Niebieskim korkiem w połączeniu z miękka gąbką niewiele zdziałałem. Mam to jechać od zera czymś twardszym?

http://zapodaj.net/40202f8c27310.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.