Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

manio49, mozesz podesłac link z padem ( zółty NAT) bo nie bardzo wiem o jaki chodzi ?

 

JustGood, jezeli chodzi o pad Menzerna pomarańczowy to miałeś na myśli Flexipad ? A profi polish to znalazłem, ale tylko na jednej stronie i to 160mm.

 

przepraszam , menzerna żółta,

ja kupowałem albo u Arlety, http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... h.html?p=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki serwer wrzucić zdjęcia żeby było pewnie,trwale i tanio?

 

Ja polecę picasaweb od google.

Zdjęcia nie znikają, do dyspozycji masz 15GB i jest za darmo :-]

 

Wadą jest fakt, że nie ma gotowych kodów na wstawienie foto/miniaturki do pobrania, ale jest na to fajne rozwiązanie.

Jak jesteś zainteresowany to PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie - czy warto teraz na zimę zbliżającą sie kłaść RainX? Jeżdżenie głównie po mieście, trochę autostrady raz na miesiac max na dłuższej trasie. Czytałem, że wycieraczki głównie zmasakrują raina więc nie wiem czy warto z tym środkiem teraz się w ogóle bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ten Rain-X kosztuję, że szkoda... Butelka 200ml/25zł a zużycie na przednią szybę nie wiem, 2-3ml, może 5ml gdzieś ;) Więc nawet nie ma jak napisać, że szkoda, bo nie ma zużycia żadnego :)

Mi na bocznych szybach siedzi już 3 lata i dalej sobie nieźle radzi :) Więc szkoda żałować sobie :)

A co do mrozów, spokojnie od jesieni do wiosny na 2 max 3 smarowaniach się obleci :)

I ja zaobserwowałem, że z NW na szybie nie siada tak szron/mróz. Widzę inne auta na parkingu i moje jest dużo mniej oszronie na szybie niż inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, cenowo to w takim razie dośc spoko wychodzi, myślałem, że to może z pół butli na jedno podejście wyjdzie... :)

 

A jak później z czyszczeniem tego? Takim np. SG perfect glass można po tym jeździć bez obaw że się zjedzie całą warstwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mi na bocznych szybach siedzi już 3 lata i dalej sobie nieźle radzi :) "

Więc raczej wnioskując po tym co napisałem ciężko go czymś zabić :)

NW to jedna z tych rzeczy gdzie już za małe pieniądze mamy mega trwały produkt w porównaniu do innych dziedzin detailingu :)

NW słabnie, nie znika od tak sobie. Zużywa się przez "tarcie" czyli po prostu od używaniu wycieraczek, a nie od mycia szyb :)

I tak można myć każdym płynem do szyb, ja kilku krotnie nawet dość mocnym APC myłem żeby oczyścić szyby i nic NW nie było :)

A na następny raz polecam wyszukiwarkę, dział testy i jak poczytasz to się wszystkiego dowiesz :good:

bez złośliwości, of course ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie możesz?

 

"Błąd wysyłania email"

Może został podany zły adres email w przeciwnym razie Administator powinien sprawdzić przyczynę lub wyłączyć wysyłanie email ?

 

To z mojej winy ? czy użytkownik drugi ma złego emaila wpisanego ? nie mogę odpisać na jego zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem: przy pracy padem "średnim" czyli polishingowym /3 szt 80mm nie pamiętam producentów/ S17+ zasycha już na rozprowadzeniu 900RPM.

 

Obszar pracy 30x20cm, pasty dawałem mało, wielkość ok 1 kulka wielkości groszku na w/w obszar. Problem tylko dla elementów metalowych.

Z tego co czytałem to możliwe przyczyny: za dużo pasty /dawałem co raz mniej i bez zmian/ za duży obszar / zmniejszałem i to samo/ za dużo obroty czyli temp /rozprowadzenie więc chyba nie to/

 

Gdzie popełniałem błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.