Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

713913 w dzień dziecka wpadł kompresorek do pomocy w myciu autka :ad:

Testowałeś to już? Zdaje rezultat czy pompuje jak te badziewia podłączane pod 12V?

 

jeszcze nie testowałem, zrobię to jutro (mi wystarczy aby wydmuchiwało wodę z uszczelek i lusterek, bo mnie wnerwiają kropelki spływające co chwilę mimo osuszenia ręcznikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713928 jeszcze nie testowałem, zrobię to jutro (mi wystarczy aby wydmuchiwało wodę z uszczelek i lusterek, bo mnie wnerwiają kropelki spływające co chwilę mimo osuszenia ręcznikiem)

No właśnie kiepsko to widzę bez zbiornika powietrza :) Nie chciał bym cię negatywnie nastawiać ale wydmuchiwanie powietrzem z takich szczelin to chyba tylko kompresorkiem który ma jakiś zbiornik :) Obym się mylił to sam taki przytulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713930 No właśnie kiepsko to widzę bez zbiornika powietrza Nie chciał bym cię negatywnie nastawiać ale wydmuchiwanie powietrzem z takich szczelin to chyba tylko kompresorkiem który ma jakiś zbiornik Obym się mylił to sam taki przytulę.

 

jeśli będzie słabo, to zawsze zostaje pompowanie piłek, kól i materacy itp prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERSZE TO MŁODY ZROBIŁ DOBŻE WSZYSKO BO NALEBKI ZESZLI PODRÓGIE TE AŁTO JUSZ CZEŚNIEJ TAK WYGLONDAŁO BO TO PERZOT ZARAZA A PO CZECIE TO NIC DZIWNEGO BO NASZE NALEBKI TAK SIE MOCNO CZYMAJO ŻE BEZ MESLA NIERUSZYSZ SPRAWĆ SAM NA http://sklep.cytryniugumiak.pl

 

18835968_1552001484819121_5442155519727870862_n.jpg?oh=cd32ab93404ab773ef32e537acb85df5&oe=59B42203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713923 Testowałeś to już? Zdaje rezultat czy pompuje jak te badziewia podłączane pod 12V?

 

dzisiaj oblałem auto z węża i muszę powiedzieć, że........ wystarczy :) Bez problemu wydmuchało wodę z lusterek i z uszczelek, ale już z dachu nie ma szans aby zmiotło całą wodę. Na moje szczęście spodziewałem się tego więc jestem zadowolony z zakupu ( miał być prosty, nie zajmujący dużo miejsca kompresorek, pomocnik do wydmuchania wody, napompowania koł i już to sprawdziłem i zaspokoiło to moje potrzeby) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam mojego synka :) 3 dni meczarni Mojej w szpitalu ale w koncu raczyl wyjsc :) jestem mega szczesliwy :)

Gratulacje :) . Dokładnie tego samego dnia urodziła mi się córeczka :) pisze dopiero teraz, bo nie miałem czasu na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Profi Auto Show. Na stoisku Tenzi Detailer stał Bentley Bentayga. Dumnie prezentowano na nim działanie produktów Tenzi... Szkoda, że nikt z szanownych detailerów nie zauważył, że wszystkie elementy, na których Bentley ma piano black miał okrutnie porysowane (tak na okrągło, jak po szczotach), felgi były czarne od pyłu z klocków za ramionami, a na ramionach znajdował się słabo przyjęty, tłusty siuwaks, co dało efekt taki, że były tłuste i miały oka jak w rosole. :lol: Aż żałuję, że nie zrobiłem zdjęć. Ale jakaś tam chemia wpadła i szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać aż przetestuję po wtorkowych deszczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale kolejka do Tenzi była na kilkanaście metrów, a przy Gtechniq pustki :D

No ale dawali jakiś szampon w gratisie. Jakby dawali Trucka to może bym się połaszczył, a tak to olałem :mrgreen:

Zdziwiło mnie, że mazda na stoisko Gtechniq też miała widoczne rysy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolejka do Tenzi była na kilkanaście metrów, a przy Gtechniq pustki :D

No ale dawali jakiś szampon w gratisie. Jakby dawali Trucka to może bym się połaszczył, a tak to olałem :mrgreen:

Zdziwiło mnie, że mazda na stoisko Gtechniq też miała widoczne rysy...

To było stoisko Gtechniq? :o Może jakby dawali G1, to by były tłumy :lol:

 

Ja zgarnąłem QD z kwarcem i krwawą felgę. "Próbki", a 600 ml opakowania. Zobaczymy :)

 

***

 

Z innej beczki. W punkt :)

 

nCroAMO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.