Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Ładowała się kilka godzin trzymała kilka(naście) dni. Dziś ładuje się 40minut trzyma 24h ;) OT postęp ;)

 

Masz rację ale chodź było to ponad dekadę temu a pamięć mam już słabą to nie mogę sobie przypomnieć czy moja Nokia 6310: robiła zdjęcia, miała GPSa, robiła mi za nawigację, obsługiwała pocztę, pozwalała bawić się internetem, pozwalała instalować aplikacje z których na co dzień korzystam w pracy i na koniec jestem prawie pewny że nie miała chyba ponad 5 calowego wyświetlacza z kilkoma milionami kolorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Masz rację ale chodź było to ponad dekadę temu a pamięć mam już słabą to nie mogę sobie przypomnieć czy moja Nokia 6310: robiła zdjęcia, miała GPSa, robiła mi za nawigację, obsługiwała pocztę, pozwalała bawić się internetem, pozwalała instalować aplikacje z których na co dzień korzystam w pracy i na koniec jestem prawie pewny że nie miała chyba ponad 5 calowego wyświetlacza z kilkoma milionami kolorów ;)

 

No spoko zgadza się ale to jest postęp w technologi telefonów, a nie ogniw. Gdyby ogniwa poszły takim samym rozpędem jak teflony aktualnie trzymał by mimo tylu bajerów tyle ile stara 6310 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700892 później ręce się "trzeso"

 

Pamiętam, jak ponad rok temu zaczynałem pracę w obecnej firmie i jak na samym początku szef kazał mi wsiadać do aut typu ferrari 458 speciale za 500 000 funtów, wtedy to dopiero można się zestresować :P Szczególnie parkując je w salonie, gdzie wszystko musi być na centymetry, kierownica często po złej stronie, a w okół warte setki i miliony funtów samochody :)

Sporo czasu minęło i teraz szybciej mi zejdzie wymienić, super i hiper auta, którymi nie miałem okazji się przejechać niż te którymi jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są ładowarki do tesla które ładują w godzinę do pelna, ale jeszcze ich chyba nie zaczęli montować. I tesla tez rezygnuje z darmowych ładowarek, trzeba będzie teraz płacić. Ale i tak uważam ze tesla to super auto.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są ładowarki do tesla które ładują w godzinę do pelna, ale jeszcze ich chyba nie zaczęli montować. I tesla tez rezygnuje z darmowych ładowarek, trzeba będzie teraz płacić. Ale i tak uważam ze tesla to super auto.

 

Ekhm, kolego bez demagogii.

1. Nie do pełna. do 90 procent dojdzie ale ostatniej 10 procent zajmie bardzo długo.

2. A kiedy i gdzie superchargers były darmowe ??

3. Tesla super auto jak rząd dopłaci połowę jego wartości bo inaczej to nie ma nic wspólnego z limuzynami dobrej jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700943 3. Tesla super auto jak rząd dopłaci połowę jego wartości bo inaczej to nie ma nic wspólnego z limuzynami dobrej jakości

 

+1

 

Jak ktoś nie wierzy, wystarczy zobaczyć na relacje "pokaż swój blask" kolegi [ref]mbieniek[/ref], lub znaleść starą relacje Makkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są ładowarki do tesla które ładują w godzinę do pelna, ale jeszcze ich chyba nie zaczęli montować. I tesla tez rezygnuje z darmowych ładowarek, trzeba będzie teraz płacić. Ale i tak uważam ze tesla to super auto.

 

Ekhm, kolego bez demagogii.

1. Nie do pełna. do 90 procent dojdzie ale ostatniej 10 procent zajmie bardzo długo.

2. A kiedy i gdzie superchargers były darmowe ??

3. Tesla super auto jak rząd dopłaci połowę jego wartości bo inaczej to nie ma nic wspólnego z limuzynami dobrej jakości ;)

 

http://m.bankier.pl/wiadomosc/Tesla-mod ... 06368.html

 

Z tego co ja czytałem to musk mówił ze do pełna, alenawet niech będzie do tych 90% to i tak już dobry wynik zamiast całonocnego ładowania.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznie nasze auta spalają około 25k zł. Elektryczne auta powinny zadowolić się 2-3k zł, do tego odpadają oleje, filtry, częste wymiany hamulców. 6 dni eko jazdy, a w niedzielę AMG i jestem zadowolony. :mrgreen:

 

Samą fiestą przez równy rok spaliłem wachy za 14 k pln. A nią poza miasto nigdzie nie wyjeżdżam :kox:

Też byłem wielkim filozofem - '"elektryki to od razu spodnie rurki trzeba założyć, dla mężczyzn tylko V8"

Ale wsiadłem w Lexa w hybrydzie. I nie chcę już innego auta.

Jako drugie czy trzecie auto można mieć coś innego. Ale jako fura do miasta zamiast fiesty tylko hybryda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwykonawcy TP podpinający światłowód przed moim domem, ciekawe kiedy będę mógł i ja się przyłączyć (na razie podpinają nowo wybudowany blok naprzeciw), znając nasze realia jednorodzinne będą w ostatniej kolejności ale zawsze to jakaś wizja po prawie 9 latach z 10 Mbit kablem za cene 200 Mbit światłowodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. A kiedy i gdzie superchargers były darmowe ??

 

Z niemieckim moim słabo ale chyba znalazłem ;)

http://www.emsflower.de/de/nachrichten/ ... ItemID=160

 

Jak zobaczyłem ten ciąg ładowarek pierwszy raz na żywo to myślałem, że to parkometry :lol:http://www.klausolafzehle.de/teslablog/ ... emsflower/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek tak, napisano że ładowanie jest darmowe, bo w momencie ładowania, istotnie, nie płacisz za nie. Ale nie jest to spowodowane darmowym prądem. ;)

Było to 3 lata temu jak o tym rozmawiałem po raz ostatni, to nie pamiętam dokładnie, ale jak narazie to ten prąd sponsoruje albo centrum handlowe albo rząd z naszych podatków ;)

 

Humor poprawiło mi odnalezione na dysku zdjęcie sprzed kilku lat - to był etap wycierania auta podkoszulkiem, szamponu Nigrin i mleczek koloryzujących :) Moje stare, kochane Mondeło, 7 lat razem i zero awarii :)

 

Na stylowych balonach :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.