Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi w temacie humoru dzień dobrze się zaczął po obejrzeniu pierwszej części Top Gear: From A to Z :)

Trochę niektórzy "specjaliści" za dużo słodzą i gloryfikują... ;) Ale przyjemnie powspominać. To ponownie uświadamia, że bez tej trójki reszta programu w ogóle nie ma sensu.

 

"Good News...!" to mnie rozwala zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w temacie humoru dzień dobrze się zaczął po obejrzeniu pierwszej części Top Gear: From A to Z

Ja dotrwałem do połowy i wyłączyłem, imo lepiej warto obejrzeć po prostu któryś z odcinków starych serii. Liczyłem na jakieś smaczki spoza planu, opowieści o tym jak powstawał TG, a zamiast tego jest parę haseł i bardzo cienkie komentarze brytyjskich celebrytów. BBC odcina kupony, trzeba czekać do jesieni na nowy program z chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że auto cały czas takie czyste - tu po trasie Wrocław - Besenova (na Słowacji) gdzie w jednej z wiosek był remont drogi i wymieniana kanaliza. Na całej długości wiochy (ciągnie się chyba przez 11km) na drodze coś jak szlam/glina/błoto. Będzie co myć we Wrocławiu :D

 

KWTLDaX.jpg?1

 

RsV3aUp.jpg?1

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.