Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Populiści mają używanie... Idealny pokaz manipulacji, i to starszymi ludźmi, obrzydliwe.

Biedny ten reporter, chyba szef go nie lubi, wysyłając na coś co nazywa się "68 miesięcznica" Co to w ogóle jest? :o Juz wolałbym składać dwunastogodzinną relację ze wzrostu żeżuchy :lol:

 

A ja myślałem, że chodzi o Cerosa :D

 

Nie kolego, ja nie z tych co kupują fanty dla +1 do lansu, nie mój styl, a u mnie "na dzielni" to i tak nie działa :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koledzy. Dobrze napisane bienek, dodałbym profesjonalisty na końcu Twojego zdania.

 

Ja nie jestem ani jeden ani drugi. Do lakierni w sumie najdalej, wolę nawet nie myśleć jaki musiałbym mieć budżet aby to zrobić zgodnie ze sztuką... Dlatego się nie biorę, poza tym brak mi skilla jaki masz Ty, bienek :)

Detailer? Amator-hobbysta pomywacz raczej. Nie zarabiam na tym, ważniejsza dla mnie zajawka. W kolejnym sezonie zobaczymy co się urodzi, leżą Tesla i Golf w kolejce i może Jag mark10. :o

 

Z cerosem chodziło mi poprostu, że jak ktoś jest profesjonalistą i wali projekt za projektem to jak najbardziej, reszta kupuje te zabawki aby wstawić tu zdjęcie. Dochodzi aspekt filozoficzny, czy każdy co posiada dany fant potrafi go spożytkować? Bo ja odmówiłbym na 100 procent jakimś propozycjom usuwania peel'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś a cały weekend , poprawiałem sobie humor faktem że wróciła !! Wróciła mi zajawka po 4,5 roku na złożenie mojej zabawki .

Teraz wygląda tak , ale jeszcze w tym roku silnik wróci na swoje miejsce a reszta już pójdzie z górki .

Komora malowana samemu z kumplem jakieś 4 lata temu :)

xGkgUx6.jpg

qJabK0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, ale co to za auto?? I co za silnik? Komora ładna, inna niż inne :)

 

To nawet nie chodzi o usuwanie mory. Mega skatowany lakier szybciej będzie przemiziać papierem np. 5000 niż drzeć futrem po 5 przejazdów ;)

 

OK, przyjmuję ;) Tylko jeszcze jedna kwestia... W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy, ile takich padalców ciąłeś?

 

 

Maszyna ma wszechstronne zastosowanie, "szacun na dzielni" ? Chyba nawet nie widziałeś tego sprzętu na oczy

 

Chętnie poczytam o tym wszechstronnym zastosowaniu od eksperta :)

 

Co do widzeń, to coś tam kiedyś widziałem ;)

 

WP_20140502_017_zpsiygy9c1s.jpg

 

Firma w której wcześniej pracowałem dzieli duży garaż z warsztatem mechanicznym staroci z USA, i szopą lakiernika. Na zdjęciu widać ścierne rolki Mirki, ogółem dosyć bałagan. Właściciel firmy tam trzyma swoje Mustangi, jak ten, z 630 leniwymi koniami

 

WP_20140502_022_zpsa61dpvas.jpg

 

Czy swoją Impalę

 

WP_20140502_009_zpsjw2auzfo.jpgWP_20140502_001_zpsnwb3vjkp.jpg

 

Ogółem walają się tam ciekawe zabawki...

 

WP_20140502_016_zpsthfbxj0b.jpg

WP_20140502_018_zpsvht43g4m.jpg

WP_20140502_019_zpsreorbhot.jpg

 

Ale dzięki, bo znalezienie tych fotek poprawiło mi humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.