Jump to content

funkoval

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About funkoval

Informacje

 • Imię
  Bartek
 • Auto
  Sennik III '12
 • Lokalizacja
  Wwa Tarcho
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To oficjalna propozycja od administracji czy indywidualna sugestia?
 2. Słabe wytłumaczenie. A może postawić jasne zasady? np. najpierw sprawdź, czy nie było tego już w wątku, dopiero potem pytaj, albo ryzykujesz tym, że nie będzie odpowiedzi, możesz dostać ostrzeżenie, a jeśli będziesz uporczywy, to i urlop. A tak, każdy, kto w dowolnym wątku 'będzie śmiał' w sposób uargumentowany podważyć cudzą opinię, będzie prowokatorem, I mieszaczem. Bo przecież moderatorzy mają mnóstwo roboty.
 3. Moje pytania i tezy nadal aktualne. 1. Jeśli to z forum SC, to jest to kopia i wypadałoby autora spytać o możliwość kopiowania. 2. Jeśli nie odpowiada co do ioty temu, co było na KA, to jest to opracowanie pierwotnego utworu, więc fajnie by było po pierwsze wiedzieć, co i przez kogo zostało opracowane.
 4. Nie chcę zaczynać burzy, ale: 1. W poście olejowym nie do końca wiadomo, co jest treścią Artih'a, a co zostało dodane i przez kogo. 2. Prawa autorskie do utworu, utworu zależnego i opracowania utworu się kłaniają - czy ktoś pytał Artih'a, czy można wykorzystać jego utwór (autorskie opracowanie)? 3. Gdy chciałem zamieścić listę na innym forum, Artih postawił warunek, aby zamieścić link do SquadraCorse, gdzie jest ponoć najbardziej aktualna wersja listy.
 5. Ja mam, tyle że wrzucone na jakieś forum, więc z formatowaniem może być różnie. Jak coś to PW. Edytka: Znalazłem link do oryginalnego opracowania Artih'a na jednym z forów AlfaRomeo.
 6. Mi zaczęła schodzić przy 60~70 kkm w Golfie 5. Zdaje się, że białostockie 'Nie mam czasu myję auto' wrzucił fotki obłażącej gałki dźwigni biegów z Golfa 6 czy 7 po 60kkm. Oba auta krajowe, przebieg pewny. Sporo zależy od jakości wykonania i tego, czy użytkownik nie ma tzw. agresywnego potu, od którego momentalnie starzeją się paski zegarków i 'śniedzieją' bransolety. Boczki foteli Renówek to był słaby punkt np w Scenikach II, tu akurat podobny błąd konstrukcyjny chyba.
 7. viewtopic.php?p=663681#p663681 kolejny mój post scaliło z tym podlinkowanym, ale nie usunęło. Problem z TT typu lagi przy dodawaniu (różnie z tym bywa, czasem krótko, czasem długo; edycja raczej szybko się wykonuje) czy to co wyżej mam tylko na tym forum.
 8. Nadal masz problemy z TT? Wychodzi na to, że nie. Przynajmniej nie laguje, zaraz zobaczymy jak z dodawaniem postów. Edytka: No niestety posty nadal dość długo dodaje.
 9. Czy tylko ja mam okrutne lagi i błędy pod Tapatalkiem? Czasem wysyła odpowiedź kilka razy.
 10. Oferta dla konsumenta nie zawiera wszystkich składników ceny? Oj, nieładnie, nieładnie.
 11. Jak zwykle świetnie się ogląda. Felgi bardzo ładne, nie zapomnieliście nawet o (nie)właściwych dekielkach
 12. Dziękuję za zwrócenie uwagi w kulturalny sposób. Zwykle wystarczy mi raz, ale przeczytam jeszcze kilka razy. Może wtedy zrozumiem, co poeta...

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.