Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@Tomas-sg to jest prawdziwy "majster" wszystko ale to wszystko skłąda na sylikon, aż dostał od widza cały karoton sylikonu 😛 koła dokręca na 400nm kluczem udarowym a wcześniej brał metrową rurke albo nogą dokręcał 😛 że te śruby mu nie pusciły to ja nie wiem 😛 no i ogólnie druciarz pierwsza klasa z niego 😂

Oglądałem ten filmik to aż nie moglem patrzec na tą szczotke do mycia 😛 wiadro na lakierze i tą polerke co polerował wszystko co sie da, ale efekt osiągnął 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee Halo, wypraszam sobie, humaniści też potrafią liczyć 🤣

 

W dniu 16.04.2020 o 22:02, Streat napisał:

@Tomas-sg to jest prawdziwy "majster" wszystko ale to wszystko skłąda na sylikon, aż dostał od widza cały karoton sylikonu 😛 koła dokręca na 400nm kluczem udarowym a wcześniej brał metrową rurke albo nogą dokręcał 😛 że te śruby mu nie pusciły to ja nie wiem 😛 no i ogólnie druciarz pierwsza klasa z niego 😂

Oglądałem ten filmik to aż nie moglem patrzec na tą szczotke do mycia 😛 wiadro na lakierze i tą polerke co polerował wszystko co sie da, ale efekt osiągnął 😛 

Tak jak znęcanie się nad E39 czy Fordem Ka tak nie raziło, bo te auta i tak były już trochę dojechane, tak odwalanie takiej maniany na E60 jest już moim zdaniem słabe. Wiadomo, jego auto, jego kasa... ale ciekaw jestem, czy gdyby nie kanał na YT, też robiłby takie cyrki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jendrek1975 napisał:

Całkiem niedawno pod filmikiem MX Nowicki też była dyskusja,jeden koleś tłumaczył że proporcje 1:50 to 1 litr produktu a 50 litrów to woda,

Dobrze że Paweł zabrał głos i wyjaśnił sprawę.

No a nie jest tak? Co za różnica jakich jednostek używasz, proporcja to proporcja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jendrek1975 napisał:

To że 1 do 50 to jest 1 litr wody 50 mil produktu

a nie ,

1 litr produktu 50 ml wody .

Serio? A nie 1000ml wody i 20ml produktu? 🙂 Nie przypuszczałbym że komuś może to tyle trudu sprawić 🙂

Dla wszystkich co przespali podstawówkę. 

1:50 Jeśli liczymy do litra wody to litr (1000ml) dzielimy przez 50. 1000:50=20. 1000ml wody, 20ml produktu daje rozcieńczenie 1:50.

Jeśli chcecie 250ml wody to będzie to odpowiednio 5ml produktu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że 1 do 50 to jest 1 litr wody 50 mil produktu
a nie ,
1 litr produktu 50 ml wody .
Mylisz się. 1:50 to 1 jednostka A na 50 jednostek B.

Czyli np. przy 1l wody 20ml koncentratu.

1l to 1000ml. Dopasowujesz proporcję żeby ułatwić sobie obliczenia.

1:50 to to samo co 20:1000

ergo 20ml produktu na 1l wody
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się śmiejemy ale jednak sprawia to problem no wszystko chodzi o stężenie u nas czyli środek:woda a jest jeszcze opcja całego roztworu.

 

Czyli 1:20 to 1 część chemii na 20 części roztworu czyli 1 cześć apc i 19 części czystej wody daje stężenie 1:20

 

c58358ea727708b469a6d57ffcfc88aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.