Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Na prawdę nie idzie wyczyścić tej skóry?
Nie. To co na zdjęciach wygląda na brud, w rzeczywistości jest wypalone. Dotyczy to zarówno skóry jak i podłogi.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej niespodziance, to i tak właściciel szczęściarz, że będzie jeszcze miał czym jeździć.

 

9 godzin temu, KapselK napisał:

Ten wesołek pewnie nie został złapany? Kurde nie ręczyłbym za siebie gdybym takiego typa dorwał... :evil:

 

31 minut temu, Grzechu23 napisał:

maasakra ;/
złapać i uper..... ręcę po samej dupie

Prawo mamy takie, że tylko możemy sobie popisać co byśmy mu zrobli. Ale i z tym trzeba uważać, żeby sprawca nie poczuł się pokrzywdzony/zagrożony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.04.2018 o 20:54, Slovak napisał:

Post z grupy Astry :D

A propos takiej roboty to ostatnio byłem w lokalnym lakierniczym po parę drobiazgów, a tam dumnie na półce wśród artykułów dla lakierników stoi pianka montażowa budowlana. Widać że to dość popularna praktyka, ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę czy jakieś wzmaki są na wioskach obok i widzę perełkę 

http://allegro.pl/wzmacniacz-sony-xm-n1004-i7310315006.html

Uwagę mą przykuła unikalna funkcja "ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY BEZ WYŁĄCZANIA URZĄDZENIA"

 

Krótki opis tego unikalnego bajeru:

 

Odpowiednia temperatura bez wyłączania urządzenia

"Niektóre modele wzmacniaczy po prostu wyłączają się po przegrzaniu, jednak funkcja automatycznej kontroli temperatury pozwala na słuchanie muzyki w czasie, gdy krążące wewnątrz powietrze schładza wzmacniacz."

 

 

 

No więc ja już wiem jaki wzmak borę! Dzięki funkcji krążenia powietrza wewnątrz mogę słuchać muzyki bez obaw o przegrzanie i wyłączenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znajomy poprosił mnie o umycie auta, nic wielkiego mycie i qd,. Zaczynam od kół i zonk, oba przednie zaklejone smarem i pyłem z klocków, mówię mu że chyba ma problem z osłonami przegubów, bo całe koła w smarze... On na to że nie, osłony OK, tylko pryskał WD40 bo mu hamulce piszczały... 0.5l Tardis'a i tyle samo Wheel Warriora na 2 x 16 cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Widzę że jeszcze musicie dużo świata zobaczyć 😉 widać że chłopaki nie mają jej aktualnie na stanie i dorzucili 10 do ceny z przodu:) bo jak zakończysz aukcje to potem płacisz jak za założenie nowej a zmiany w trakcie są bezpłatne 🙂 a te dwie osoby kupiły jak była po 549 zł. Stała praktyka 

https://allegro.pl/adbl-roller-da09125-01-b-zestaw-padow-ipa-i7226032484.html pewnie nie ma Adbl ich na magazynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.