Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
a ja mam takie pytanie trochę z innej beczki nie wiem czy jest coś dedykowanego ale przeglądałem pare razy forum czy inne strony i nie znalazłem sensownej odpowiedzi

 

Coś bezpiecznego do usuwania z plastików kleju typu Super Glue ?

 

Chemik: kleje ciano akrylowe w swojej reakcji sieciowania reaguja z tworzywami sztucznymi. w wiekszosci wypadkow jest to scalenie sie z powierzchnią i zniszczenie jej. są surowce które mogłyby to ruszyć ale a. nie są dostepne w ogólnym obiegu. b. zadziałałyby destrukcyjnie na plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus detailingu zatacza coraz szersze kręgi. kto by się spodziewał 10-15 lat temu że takie rzeczy się będą działy :D

Piniendze majo, to inwestujo i pokazujo sie. :)

 

Bo my to żyjemy w dziwnym kraju. Latem robiłem kumpeli auto, bo miała zapuszczone jak ja pierniczę. Ibiza ściągnięta z Austrii, miała być rutynowa robótka, a na same felgi wylałem 1/3 litra Tugi i to oszczędzając. Potem byłem w Austrii i autentycznie, nie widziałem ani jednego auta z czystymi felgami, prawie wszystkie miały wgryziony, zardzewiały pył z klocków. A u nas? Z jednej strony jak kraj długi i szeroki warsztaty sieci Cytryn&Gumiak zbijają fortunę, a z drugiej na co drugim rogu można spotkać tak wymuskane auta, jakby elementy karoserii stanowiły elementy zastawy stołowej i to świątecznej. No a Wy spijacie śmietankę i bardzo dobrze. :good: Widocznie grunt jest podatny, a wbrew pozorom z pastozębowania reflektorów do profesjonalnej kosmetyki nie jest tak daleko, bo jakby ktoś miał to w tyłku, to by nie pastozębował, a robi tak, bo nie wie, że można ze sto razy lepiej.

 

Więcej takich nagrań Zachara i Waszych konkursów. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]maciek-drummer[/ref], tak ale nie w najbliższym czasie.

 

[ref]TfB[/ref], o testery pytaj w swoim sklepie gdzie się zaopatrujesz. być może coś na forum tez wrzucimy ale selekcja będzie ostra. pora obalić kilka mitów o pianie aktywnej. :D

 

Dodane po 29 sekundach:

[ref]Tomas22[/ref], ale ocb? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektyw klienta dziwny ruch z dostępnością tylko 5 litrowych opakowań. Każda konkurencyjna firma ma opakowania litrowe czy nawet mniejsze aby każdy mógł sobie samemu przetestować i zobaczyć czy mu odpowiada. Większość osób tutaj ma już kilka / kilkanaście pian na regale, i niepotrzebne im jest 5 litrów :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], jezeli mielibyśmy wypuscic pozostałe pojemności to butelka, etykieta, obkurczanie i piana wyszłaby w marcu albo i pozniej.

 

podowiaduj sie w sklepach w ktorych kupujesz o testery bo takowe sa. i to w pojemności 0,5l. zle? :)

 

[ref]Tomas22[/ref], koszulka tylko dla zwyciezcy i dwóch jego znajomych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.