Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

Do indywidualnych potrzeb, domowych, samodzielnej polerki lepiej zainwestować w jakiś sprzęt budżetowy, a nie od razu z wysokiej półki. Praktycznie każda firma posiada jakieś budżetowe odpowiedniki w przedziale cenowym do 300 zł. Proponuję sprawdzić sobie chociażby model od Kraft Dele np 1517.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że na początek wystarczy dolna półka, na start kupiłem Vanderka tu na forum i nowe K2, jak na moje potrzeby czyli ogarnięcie swojego auta cleanerem i zrobienie znajomym auta na one step raz na miesiac - wystarczy. Jakbym na tym zarabiał to ok, bierzemy coś lepszego, dla amatora na dzień dobry, maszyna do 3 stów da radę jak najbardziej. Resztę budżetu warto włożyć w chemię i sprawdzone akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mart napisał:

W przedziale cenowym ok 250zł lepszym wyborem byłby Eurotec  WPCP116 , czy Bass 5119? Teoretycznie bass ma min obroty niższe więc powinien lepiej się nadać ;) Szukałem info o Eurotecu, ale niestety wychodzi w szukajce inny model. 

Nie dokładnie szukasz temat o Eurotecu jest w dziale maszyny polerskie. Poczytaj i sam zadecyduj jedynie napomnę, że ja też zastanawiałem się nad tymi polerkami i wybrałem Euroteca wypolerowałem nimi 3 zestawy lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mart napisał:

W przedziale cenowym ok 250zł lepszym wyborem byłby Eurotec  WPCP116 , czy Bass 5119? Teoretycznie bass ma min obroty niższe więc powinien lepiej się nadać ;) Szukałem info o Eurotecu, ale niestety wychodzi w szukajce inny model. 

Miałem przyjemność "bawienia" się Bass'em 5119 i powiem, że bardzo przyjemna maszynka. Też zastanawiam się nad jej kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wilk30 napisał:

Nie dokładnie szukasz temat o Eurotecu jest w dziale maszyny polerskie. Poczytaj i sam zadecyduj jedynie napomnę, że ja też zastanawiałem się nad tymi polerkami i wybrałem Euroteca wypolerowałem nimi 3 zestawy lamp.

Masz może przed i po lamp? Zastanawiam się nad nią ale ciągle z tyłu głowy mam polerke przedniej szyby..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Seico napisał:

Masz może przed i po lamp? Zastanawiam się nad nią ale ciągle z tyłu głowy mam polerke przedniej szyby..,

o wypolerowaniu lamp mam w dziale "polerowanie kloszy lamp" 46, 47, 48 strona. Do przedniej szyby to raczej rotacja bo tam jest już szkło a nie plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wilk30 napisał:

Nie dokładnie szukasz temat o Eurotecu jest w dziale maszyny polerskie. Poczytaj i sam zadecyduj jedynie napomnę, że ja też zastanawiałem się nad tymi polerkami i wybrałem Euroteca wypolerowałem nimi 3 zestawy lamp.

Jest temat, tylko szkoda że mało osób ją ma oraz nie ma efektów na lakierze i większej ilości opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zarówno ją jak i Bassem czy słabszym Vanderem zrobi się korektę. Istotne są pasty pady polerka nie jest gorsza ani lepsza jest taka sama może waga się róznią. Więc kazdy kupuje co mu pasuje. Ja wolałem kupić lepsze pady i pasty a tańszą polerkę i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam polerki dla siebie jako pierwszej .Potrzebuję czegoś taniego czym będę mógł zrobić pełną korektę lakieru tak do 300zł co będzie lepsze rotacja czy DA? co będzie bardziej uniwersalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sprawie Lare lr10-125 lite. Myślę, że do okazyjnego polerowania będzie jak najbardziej ok. Mam natomiast małe pytanie, w zestawie mamy talerz 125mm, planuje dokupić jeszcze 75mm i 50mm do mniejszych detali. Czy jeszcze jakiś większy talerz (naprzykład 150mm) będzie mi potrzebny? czy ten 125mm w zupełności wystarczy do większych powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa47, zrobiłem już Masnerem 9 aut, kilka szyb i lata bez zarzutu. Najgorszy w niej jest kabel, który wymieniłem na dłuższy i bardziej elastyczny. Straciłem przez to gwarancję, ale za te pieniążki można sobie pozwolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.