Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy na tą chwilę jest jakaś maszyna w "dobrej cenie" (granice 500zł) dla osoby bardzo początkującej. Nigdy maszyny w ręku nie miałem ale podstawy ogarniam, więc po prostu potrzebna wprawa. Maszyna do użytku tylko własnego (2-3 auta w rodzinie). Stwierdziłem że lepiej wydać na maszyną niż oddawać komuś, może efekt nie taki sam ale doświadczenie trzeba kiedyś zdobyć i w tym.
Jakbyś mogli podrzucić ze 2-3 maszyny warte polecenia dla takiej osoby jak ja, będę bardzo wdzięczny. Chyba że jest po prostu jedna konkretna która warto brać bez gadania to oczywiście posłucham się osób bardziej doświadczonych niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2017 o 00:15, Patryk14 napisał:

Panowie czy na tą chwilę jest jakaś maszyna w "dobrej cenie" (granice 500zł) dla osoby bardzo początkującej. Nigdy maszyny w ręku nie miałem ale podstawy ogarniam, więc po prostu potrzebna wprawa. Maszyna do użytku tylko własnego (2-3 auta w rodzinie). Stwierdziłem że lepiej wydać na maszyną niż oddawać komuś, może efekt nie taki sam ale doświadczenie trzeba kiedyś zdobyć i w tym.
Jakbyś mogli podrzucić ze 2-3 maszyny warte polecenia dla takiej osoby jak ja, będę bardzo wdzięczny. Chyba że jest po prostu jedna konkretna która warto brać bez gadania to oczywiście posłucham się osób bardziej doświadczonych niż ja.

Dołóż sobie 250zł i weź Krauss'a bardzo fajna maszynka: https://automotivecare.pl/pl/p/Krauss-DB5800S-900W-maszyna-polerska-orbitalno-rotacyjna-Dual-Action-DA-torba-gratis/602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pracuje ktoś z was na HS900? Zakupiłem Krausa DB5800 czekam miesiąc i nic. Sprzedawca napisał,że dystrybutor nie ma i że będą dopiero na poczatku października. Dziś stwierdził że jednak na początku listopada ale zaoferował mi zamiast DB5800 tego HS900 twierdząc że to jest ten sam produkt w dodatku za niższą cenę. Ktoś pracuje na tym sprzęcie? Warto? Taki sam jak DB800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając znany portal aukcyjny znalazłem polerki firmy MSW, rotację (6712236855) i DA(6945264231). Wydają się być dość dobrym wyborem w tej cenie, ale niech wypowiedzą się osoby bardziej kompetentne. :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. 

Przymierzam sie do zakupu maszyny polerskiej 

praca tylko we własnym zakresie. 

Jestem początkujący. dwa razy pracowałem lare. I wyszło Extra. 

Mam okazje kupić taka maszynę 

http://nadocarcare.pl/pl/maszyny-polerskie/443-polishing-power-dap500-v3-8mm-da-dual-action.html

Za kwotę 400 zł  

z tym ze bez torby  raz użyta  

czy warto wg Was ? Dzięki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to moja największa obawa  

moze być mało  nie chce zeby stawała po drodze

raczej bym celował w coś 700-900 w

a to prawie dwa razy tyle  

a w takiej sytuacji  krauss p7

czy jakaś lare ? 

Bo to mniej więcej mój przedział cenowy  

Niestety ani rupes ani flex nie wchodzi w grę ... chociaż gdybym miał nadmiar $$$$ to z chęcią 😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzel_man niekoniecznie dwa razy tyle. Możesz wziąść pod uwagę opisywaną tu często Bass BP-5119. Na allegro za niespełna 300 zł. Ten podlinkowany Dap500 jest wg mnie mało znanym urządzeniem i nie wiadomo czy te 500W to tylko dane papierowe. Najlepiej jeśli sprawdziłbyś ją testowo przy sprzedającym i sam stwierdził czy Ci "leży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem Twój wątek. Jestem wielkim fanem BMW. bardzo dobra relacja. 

Wyszło wg mnie bardzo przyzwoicie. 

Wiec z drugiej strony przy mojej amatorskiej zabawie raz na kwartał powinna dać radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2017 o 17:35, Adrian153333 napisał:

Panowie pracuje ktoś z was na HS900? Zakupiłem Krausa DB5800 czekam miesiąc i nic. Sprzedawca napisał,że dystrybutor nie ma i że będą dopiero na poczatku października. Dziś stwierdził że jednak na początku listopada ale zaoferował mi zamiast DB5800 tego HS900 twierdząc że to jest ten sam produkt w dodatku za niższą cenę. Ktoś pracuje na tym sprzęcie? Warto? Taki sam jak DB800?

Tutaj masz Krauss DB5800 bez problemu: 

https://automotivecare.pl/pl/p/Krauss-DB5800S-900W-maszyna-polerska-orbitalno-rotacyjna-Dual-Action-DA-torba-gratis/602 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zagłębieniu tematu dochodzę do wniosku ze poczekam jeszcze trochę. 

Odloze. I albo krauss shinemaster s8 

albo lare epl 62

tylko krauss ma skok 8 mm

a lare 15

chyba do mojej zabawy aio, cleanerami i ewentualnie delikatnymi pastami 8 mm lepsza będzie. 

Czasami tez szybę tlenkiem ceru bym pojechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.