Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.mall.pl/myjki-cisnieniowe/n ... kazje.info

376 zł z KW

 

http://www.morele.net/myjka-cisnieniowa ... 10-746517/

419 zł z KW

 

Którą lepiej wybrać?

Zastanawiam się nad drugą propozycją. Mocniejszy silnik i większy przepływ wody. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto dołożyć te 40 złociszy.

Chociaż na C120.6.6 też nie narzekają, ale ta druga jednak "mocniejsza".

 

Poza tym ludzie narzekają na zakupy w Mall.pl

Tak czy siak dopytaj o gwarancję - czy jest producenta czy sprzedawcy.

Osobiście wolę ten pierwszy wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.mall.pl/myjki-cisnieniowe/nilfiskalto-c-120-6-6-x-tra?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info

376 zł z KW

 

http://www.morele.net/myjka-cisnieniowa ... 10-746517/

419 zł z KW

 

Którą lepiej wybrać?

Zastanawiam się nad drugą propozycją. Mocniejszy silnik i większy przepływ wody. :o

 

Pomoże ktoś jeszcze? Chciałbym dzisiaj zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka do patio i przepychaczka do rur może się przydać, a dokupić później osobno na pewno wyjdzie drożej. Muszę jeszcze dowiedzieć się jak z gwarancja, wybrałem nilfiska ze względu na 5 lat, ale chyba nie we wszystkich sklepach tak jest. Może ma ktoś pewne i nie drogie źródło myjek ciśnieniowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Patio daje rade u mnie się już sprawdziło. przepychaczka czeka w kolejce :lol: . 5lat masz niby gw. producenta także nieważne gdzie kupisz aby dystrybucja była polska ale mogę się mylić. Ja na iboodzie kiedyś wyhaczyłem za jakieś 540zł 2-8 PAD ? z lepszym patio i dodatkowo szczotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dowiedziałem się przed zakupem Nilfisk jako producent daje na myjki serii Compact 2 lata gwarancji D2D.

Te 5 lat to jest gwarancja sprzedawcy - na pewno w Castoramie i na iBood chyba tez było 5 lat - ale naprawę załatwia wtedy serwis sprzedawcy a nie producenta.

Ja się Patio Cleanera pozbyłem, bo nie był mi po prostu potrzebny. Za to z chęcią przygarnąłbym taki dren do udrażniania, ale w moim zestawie nie było ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k@rto - przy opisie na ibood czy masz to na piśmie razem z myjką?

Bo z tego co kojarzę to jest właśnie na odwrót.

Ktoś z innego forum kontaktował się z Nilfiskiem i ponoć oni nie dają na żaden swój sprzęt 5 lat gwarancji.

Zatem 2 lata u nich - a reszta uw serwisie sprzedawcy.

Ale oczywiście mogę się mylić - wyczytałem to przed zakupem jakieś pól roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Wszędzie piszecie, że jak pianownica to PA. Która to konkretnie?

Czy chodzi o tą HD HDS

pianownica-profesjonalna-do-myjek-hd-hds.jpg

 

czy o tą:

 

pianownica-profesjonalna-1l.jpg

 

Ta żółta to LS 3 Karchera, wygląda niby jak ta szara, jest trochę tańsza i opisana, ze do myjek HD / HDS.

 

Przymierzam się do zakupu myjki k5 lub k7 i chciałbym, żeby pasowało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przewertować temat, ale ciężko tyle stron na skupieniu ogarnąć, więc zapytam.

 

Potrzebuję myjkę do użytku profesjonalnego. Zależy mi na tym, żeby jakość mycia była wysoka, awaryjność sprzętu jak najniższa a dostępność części bezproblemowa. Zastanawiam się nad sprzętem używanym, bo wiem, że myjki do użytku pro są niestety nie najtańsze. Cena również gra rolę.

 

Co i dlaczego powinienem wybrać?

 

Dziekuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przewertować temat, ale ciężko tyle stron na skupieniu ogarnąć, więc zapytam.

 

Potrzebuję myjkę do użytku profesjonalnego. Zależy mi na tym, żeby jakość mycia była wysoka, awaryjność sprzętu jak najniższa a dostępność części bezproblemowa. Zastanawiam się nad sprzętem używanym, bo wiem, że myjki do użytku pro są niestety nie najtańsze. Cena również gra rolę.

 

Co i dlaczego powinienem wybrać?

 

Dziekuję!

 

Polecam Ci mocno urządzenia Kranzle

Natomiast aby doradzić konkretny model musiałbyś opisać dokładniej zakres prac oraz kwotę jaką dysponujesz.

 

Dodane po 6 minutach 32 sekundach:

Z tego co dowiedziałem się przed zakupem Nilfisk jako producent daje na myjki serii Compact 2 lata gwarancji D2D.

Te 5 lat to jest gwarancja sprzedawcy - na pewno w Castoramie i na iBood chyba tez było 5 lat - ale naprawę załatwia wtedy serwis sprzedawcy a nie producenta.

Ja się Patio Cleanera pozbyłem, bo nie był mi po prostu potrzebny. Za to z chęcią przygarnąłbym taki dren do udrażniania, ale w moim zestawie nie było ;(

 

Tu jest świetny wątek w tej sprawie a także wiele informacji na temat myjek Kranzle, Karcher, Nilfisk, Lavor...

Proponuję przeczytać uważnie.

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic979640-1230.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci mocno urządzenia Kranzle

Natomiast aby doradzić konkretny model musiałbyś opisać dokładniej zakres prac oraz kwotę jaką dysponujesz.

 

 

Przede wszystkim potrzebuję dokładnie umyć auto przed korektą/powłokami, a więc piana+płukanie. Poza tym normalne, regularne mycie aut. Trudno mi mówić o liczbach bo nie wiem jak będzie szło, ale potrzebuję sprzętu, który podoła w razie większej ilości roboty.

 

Co do pieniędzy to wydam tyle ile będzie trzeba, ale bardzo nie lubię wywalać pieniędzy w błoto, więc poszukuję czegoś za rozsądny pieniądz ;)

 

Chętnie posłucham o wariantach, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widełki masz spore :)

 

Złotym środkiem z Kranzle byłoby średnie Quadro 899 TST lub 799 TST.

Tą są urządzenia, które są idealne do detailingu i poradzą sobie nawet na myjniach ze średnim przerobem.

Niestety przekraczamy lekko twój budżet, cena detaliczna to około 7,5 tys brutto, można znaleźć w dobrej cenie ze starszych zapasów za około 6 tys.

 

Druga propozycja, to kupno 1152 TS/TST lub 2160 TS/TST tu można znaleźć rodzynki z ubiegłorocznej promocji już od 2,6 tys brutto.

Na początek spokojnie wystarczy, a jak biznes się rozwinie przesiąść się na średnie lub duże Quadro :)

 

W przypadku Kranzla, raczej na pewno nie wywalisz pieniędzy w błoto :lol:

Po prostu tych myjek raczej nie można byłoby wykonać lepiej i z lepszych jakościowo materiałów.

 

Tu katalogi i strona producenta:

http://www.kraenzle.com/index.php?id=80&L=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jakie jest bezpieczne faktyczne (takie z manometru ;) ) ciśnienie do mycia auta. Z ori lakierem.

W pracy mam HDS jakoś ponad 700l przepływu i 160 bar na manometrze i nie wiem czy tak bez stresu leciałbym tym po lakierze :) Jest moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.