Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

W castoramie jest Karcher K5 po 998pln. Warto? Czy jednak K5 w castoramie mają gorszej jakości niż na powiedzmy allegro: 5979943717. Poradźcie proszę bo trzeba zamawiać i myć! (PS do tego ma być osobno dokupione PA)

 

Marketowe jest na plastiku i słabym stopie aluminium .

Kupując w karcher napewno będzie mosiężna głowica sterująca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego BoT - z tego co mi wiadomo (choć mogę się mylić) to w K5 mosiężnej pompy nie uświadczysz - dopiero w K7.

Poza tym nie sądzę, żeby myjki budżetowe w jakiś sposób różniły się w marketach i w sklepach firmowych. To raczej ten sam sprzęt.

 

@Chris - możesz jeszcze wziąć pod uwagę Nilfiska C120.3-6 - można kupić do 450 złotych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W castoramie jest Karcher K5 po 998pln. Warto? Czy jednak K5 w castoramie mają gorszej jakości niż na powiedzmy allegro: 5979943717. Poradźcie proszę bo trzeba zamawiać i myć! (PS do tego ma być osobno dokupione PA)

 

Marketowe jest na plastiku i słabym stopie aluminium .

Kupując w karcher napewno będzie mosiężna głowica sterująca ;)

 

Potwierdzam.

 

Nie ma żadnej różnicy czy kupujesz Karchera K5 z marketu, czy w Karcherze.

Głowica jest ta sama czyli aluminiowo-plastikowa (kompozytowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrbzyq - no to moj blad :good:

po swoim doswiadczeniu wiem ze k7 w tym momencie ma slaby stop aluminum na markecie chodzi o glowice sterujaca , a juz w serwisie karchera mialem mosiezna ;) i tak mi tez tlumaczyl pan u ktorego bralem inne sprzety tj hds 895 , mv6 i inne , marketowki sa slabszego wykonania bo na czyms ta cena musi byc promocyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze : lavor stm 150 czy parkside hd150 (ten z lidla) cena max 450zl

 

Nie ma żadnej różnicy, to to sama marketówka.

Parkside to Lavor na Lidla i ten sam środek.

Różnią się jedynie detalami.

 

To chyba z lidla lepsza, serwis door to door i gwarancja 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racje - tylko z tego co mi wiadomo, to w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, musisz oddać cały komplet ze wszystkimi elementami.

W sumie znajomi z "mocy" urządzenia byli zadowoleni, tylko po kilku myciach pojawił się problem z nieszczelnym pistoletem.

I bez znaczenia jest tu delikatne i prawidłowe obchodzenie się z myjką - bo o ile ich znam to raczej na te myjki dmuchali i chuchali.

 

Ale jak trafi się dobrą sztukę to powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam myjke spalinową,ale chyba jakiś budżetowy wąż,bo nie można tam nigdzie podpiąć sie z pianownica..Czymusze teraz zakupic nową lance,czy sa jakieś inne sposoby.W myjce mam też ssawkę do detergentu,ale nie wiem jak to się sprawdzi z pianą :dontknow: Jeśli mam wymienić całą lance to jaką polecacie,żeby nie było problemu ze znalezieniem do niej pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie: Posiadam ręczną pianownicę Mestro i wiem że wielu producentów zaleca do takich pianownic stężenie 1/25 a do pianownic pod myjke około 1/200 i jak sie to ma do jakosci mycia,czy jest sens zużywać 10 razy więcej środka i czy daje to lepszy ogólny efekt mycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych. Ja kupiłem w końcu tego Karchera w Castoramie... K5 podstawowa wersja miało być 998pln. A tu zonk. Okazało się że sprzedają to razem z pianownicą Karchera FJ-6 (jakaś lepsza według obsługi...) za .... 997pln w sumie.

 

Z ciekawostek. K5 z castoramy ma w pełni aluminiową głowicę (nie kompozyt ani nie łączony kompozyt/alu), silnik indukcyjny i chłodzenie wodą.

 

Jutro się biorę za auta i kostkę :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Na pewno będziesz zadowolony. :)

Ale tego co Ci powiedział, że w K5 jest pompa w pełni alu powinieneś zapytać czy ją rozbierał, czy tylko mu się wydaje.

Nie lubię jak z braku wiedzy sprzedawca wciska klientowi kity. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pojawienia się w Juli 120.6-6 x-tra za 299 zł, nie będę wydziwiał i ją biorę... Choć niedosyt i ciekawość Prime 150 zostaje :kox: Tym bardziej, że Nilfisk przy nim to jak zabaweczka no ale tu widzę uzasadnienie bo połowa ceny ;)

Taniej 120-tki chyba nie ma więc polecam...

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/ ... wa-220136/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad kupnem myjki . Ostatnio trafiłem w Castoramie na myjkę Black&Decker . Ma ktoś taką myjkę jak z linku ? http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-bla ... 74405.html

 

Jakieś opinie ? :) Bo jak nie BlackDecker do dołożę i kupię Karchera K5 serię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taką od roku,tez z Castoramy.Jak na razie żadnych problemów .Używam do auta,kostki,elewacji ,daje rade,Ciśnienie nie wyrywa lancy z dłoni ;) .Z pianownica PA tez się dogaduje,początkowo miałem problem z piana,teraz używam roztworu z woda demineralizowaną i piana super.Polecam dokupić dłuższy wąż ,oryginalny jest za krótki jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pojawienia się w Juli 120.6-6 x-tra za 299 zł, nie będę wydziwiał i ją biorę... Choć niedosyt i ciekawość Prime 150 zostaje :kox: Tym bardziej, że Nilfisk przy nim to jak zabaweczka no ale tu widzę uzasadnienie bo połowa ceny ;)

Taniej 120-tki chyba nie ma więc polecam...

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/ ... wa-220136/

 

 

Witam właśnie ją kupiłem i mam podobny problem

czy tak ma być ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.