Jump to content

largo

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About largo

Informacje

 • Imię
  Mariusz
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po przeczytaniu wątku wiem, że w przedziale do 1000 większość poleca tutaj Profi 7 (albo najlepiej dozbierać do 50.1C tudzież Georga ). A korzystał ktoś może z Boscha AQUAWASH&CLEAN BWD421PET? Mogę go dostać w dobrej kasie nówkę sztukę. Odkurzacz będzie używany do odświeżenia 2 niewielkich dywanów + 2 tapicerek samochodowych raz na jakiś czas, więc użytek w pełni amatorski. Czytałem w opiniach, że jakiś podobny model tej firmy miał spadek mocy silnika, a ssawka podawała nierównomiernie płyn (a nie sądzę, żeby robili kilka różnych rozwiązań, a zapewne różnią się akcesoriami). Czy w ty
 2. @Rafał_RW finanlnie zakupiłem kranzle 1050 TST, bo dłuższy przewód w oplocie, bęben na wąż itd. Niestety mnie wyszło ~2,3 kPLN + 150 PLN na PA. Jeżeli chcesz się zmieścić w 2kPLN i nie zależy Ci na powyższych to możesz spróbować kranzle 1050 TS. Jeszcze na pianownicę będzie Przy Nilfisk-u P160 trzeba jeszcze wziąć pod uwagę przepływ wody, bo są 2 różne (570 i 650 litrów). @Gerry Niektórzy w zbliżonej cenie podawali myjki Lavora (Tormenta 28 albo Vertigo 28) - możesz zerknąć dla porównania.
 3. Standardowy użytek domowy (2 auta osobowe , kostka, elewacja, ogrodzenie, mycie narzędzi) i pod 230V. Chciałem kupić coś porządnego, żeby od razu była dożywotnio i żeby to "dożywotnio" nie oznaczało za 3 lata zaraz po końcu gwarancji Ta Boscha zainteresowała mnie ze względu na duży przepływ wody (650 l) i rzekomą jakość wykonania ("professional"), ale jak wiadomo - papier zniesie wszystko, więc byłem ciekaw opinii jak to działa w praktyce. Kranzle 1050 niby ok,ale daleko do serwisu, a jakiekolwiek dodatki są dosyć drogie. Niby poprawili przycinający się zawór, i modele po 2017(?)
 4. Cześć, Czy używał ktoś myjki Bosch GHP 6-14 Professional? Na papierze wygląda bardzo dobrze: mosiężna pompa, dobry przepływ wody, duże ciśnienie robocze., zwijany wąż w oplocie stalowym. Na papierze niby lepsza nawet niż Kranzle 1050 TST, nad którą również się zastanawiam. Cenowo też zbliżone. Pytanie jak to wygląda w użytkowaniu?
 5. Cześć ludziska, Co myślicie o karcherze pro HD 400? W internetach opinie są bardzo skrajne. Niby profesjonalna myjka, pompa mosiężna, 130 ciśnienie robocze, wąż 10 m, a teraz w jednym ze sklepów budowlanych można ją wyrwać za 1750 zeta. Z drugiej strony podobno delikatna i często ląduje w serwisie. Myślicie, że warta wydania tyłu srebrników czy lepiej dołożyć te 150 zł i kupić kranzle 1050 ts?
 6. Witam wszystkich. Może po lekturze na tym forum zacznę prawidłowo dbać o wygląd autka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.