Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ceny tam dobre?

 

Panowie, ja bym nie karmił trola :/ Ciekawe skąd ma polskie znaki na klawiaturze i wie gdzie ich używać... :idea: Myślicie, ze naprawdę jest z Białorusi? Obawiam się, ze nabrał wielu :P

 

Wykażcie troszkę inteligencji w odpowiadaniu na takie zaczepki :cry:

jaki trol? :D tak, ja est z Minsku.

[shadow=cyan]wielu nie napisać,nasze KGB widzi i słyszy[/shadow]

 

*Przepraszam za mój polski :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak napisał/a:

Białoruscy admini :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Ty niewdzieczniku!!!

Takie rzeczy wypisujesz a punkcik karny Ci sie jakos psiejsko czarodziejsko rozplynal :-]

:D :D

 

Wiesz, jak to mawiali starożytni Rosjanie: easy come, easy go :evil::evil::D

 

Pewnie punkcik poczuł już magię świąt wielkanocnych (vel bożonarodzeniowych) i się rozpłynął... :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad bardziej budżetowym środkiem do samej dekontaminacji lakieru przed polerka niż ironx. Wydaje mi się, że tenzi prix będzie chyba trochę lepszy niż wolf's decon gel. Jakieś spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten temat i tenzi niby jest trochę mocniejszy, ale za to wolfs wolniej zasycha bo jest w formie żelu. I tutaj się wacham, ale chyba postawie na prixa.

 

A Zanitol od SNB?? Opinie zbiera znakomite, tylko że nie krwawi. Sam nie mam bo dopiero co zakupiłem IronX, ale myślę, żeby dokupić właśnie Zanitola na obszerniejszą robotę.

 

 

I pytanie ode mnie:

Felgi odsmolone, zdeironizowane, wyglinkowane, umyte Diobłem 1:4, odważniki ściągnięte. Czy nakładać Polymer Net Sheld przed wyważaniem czy po??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.