Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LZ, tutaj zobaczysz kropelki z takiego połączenia

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#267774

 

Zapomniałem dodać, że bardziej chodzi mi o trwałość niż efekt bezpośrednio po. Ktoś robił długodystansowe (powyżej 2 miesięcy powiedzmy) testy takiego połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie jakieś metody utylizacji atomizerów, np. z domowych albo bardzo ostrych kosmetyków? wiem, że wiele osób używa ich później do innych kosmetyków, ale czym i jak je wyczyścić? APC? duże stężenie? coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpośrednio po

 

To jest efekt około 30 dniach.

 

Wiem, dlatego zapytałem czy ktoś chociaż 2 miesiące testował takie połączenie. Ciekaw jestem czy jest w stanie utrzymać się tak długo jak sprawdzone już połączenie AG SRP + colli 476s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W MK VI chcę usunąć utlenioną warstwę lakieru i trochę swirli, żadnego mocniejszego cięcia. Czym do tego podejść w przypadku Menzeny. 2500 i potem 4000 ?

 

2500 na zoltym 3m

4000 na czarnym/niebieskim 3m

 

[ Dodano: 21 Marzec 2013, 17:54 ]

Pytanko, cleaner (ścierny) + wosk do 200zł na jasny lakier, co najlepiej ? :) pozdrawiam

 

Coprawda niescierny, ale...

Zymol HDC + sampler Carbon/Detail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed godziną zapytałem do czego i kiedy bezpiecznie stosować preparat RM 806 ASF Karchera.

Teraz nie mogę znaleźć posta. W koszu też nie ma i nie wiem czy czasem nie został wywalony przez Admina.

Zapytam jeszcze raz bo na forum nie mogę znaleźć nic na ten temat i wyszukiwarka nie podaje konkretnych tematów.

Mam tego preparatu 10 litrów a producent zaleca rozcieńczanie w stężeniu 0,2 - 0,5%, więc się robi bardzo dużo.

Myślałem np. o myciu silnika, czy felg.

Generalnie jest on produkowany do mycia karoserii ale nie wiem czy przy takim zastosowaniu nie będzie ściągał nałożonego wosku.

Proszę o radę, a jeżeli Admin uzna że znów nie ten dział to proszę o info, gdzie o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jak by 'przetłoczenie' na masce samochodu którego chce polerować. Jak mam sobie z tym poradzić ? rozumiem, że na rantach szybko moge sie przeciąć do podkładu więc na przetłoczeniach też ? załączam zdjęcie.

 

 

SDC15463.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklej przetłoczenie taśmą podczas polerowania, żebyś na nie nie najechał jak się boisz. Jak będziesz uważał to lekkie przepolerowanie na miększym padzie nie powinno zrobić krzywdy ew. zrób to ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dlatego musisz zrobić to ręcznie jak się boisz maszyną ;) Albo miękki pad i z zachowaniem odpowiedniej ostrożności przelecieć maszyną. Na dobrą sprawę musisz uważać na samym szczycie tego przetłoczenia bo tam lakier jest najcieńszy. Możesz delikatnie dojeżdzać polerką z boku byle byś nie szalał na samym wierzchołku bo wtedy łatwo o bubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteq161, Jeżeli chcesz mieć dobrą instalację z dobrych podzespołów, zrobioną w profesjonalny sposób to trzeba się liczyć z kosztem ok 2,5k zł. Wtedy praktycznie instalacja jest mało awaryjna, a silnik ma się bardzo dobrze. Silniki M52 dobrze znoszą gazowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć dobrą instalację z dobrych podzespołów, zrobioną w profesjonalny sposób to trzeba się liczyć z kosztem ok 2,5k zł.

 

Dorzuć jeszcze 1.5k :-]

 

Ja postanowiłem, że założę gaz samemu.

Reduktor KME Gold

Wtryski 6x Hama h2000

komp: LPG Tech 316

Butla w koło stako 44l

Jakieś tam wężyki, wlew gazu w klapce, listwy wtryskowe itd itp wyniosło mnie +/- 2000zł po indywidualnych rabatach :-]

 

W Łodzi gazownicy za założenie instalacji na powyższych podzespołach wołali min. 3600zł

 

Fakt, za 2500zł też oferowali, ale na wtryskach wyglądających jak elektrozawór :thumbdown: Valteki chyba to były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.