Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

parafianie,

 

mam granitowy zlew, dostał jakiś przebarwień, w necie pisze żeby go zalać Cifem na noc i rano przemyć.

 

Mam APC Nielsen'a, można tym go potraktować, bez rozcieńczania?

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

myślę o zakupie Cquartz UK Edition

-czy można na tą powłokę kłaść jakieś woski i czy jest sens?

-jak z trwałością tego produktu?

-jest wart swojej ceny?

-na ile wystarczy butelka 30ml?

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,Witam :)

 

Nabylem wczoraj droga kupna-sprzedazy zaciski i w niedlugim czasie zamierzam je wypiaskowac i pomalowac na jakis dziwny kolor.

Oferta szprajow do malowania jest mala,cz jak pomaluje zaciski tak jak np.: maske to Tempertaura mi tego nie Zezre...? dodac wiecej utwardzacza...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś metoda żeby ominąć stosowanie glinki ręcznie? Cleaner czy wosk mogę nałożyć maszyną a z glinką muszę się kitrać ręką. Zajmuje to strasznie dużo czasu. Może jakieś specjalne pady? Naprawdę nic mądrego nie wymyślono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,Witam :)

 

Nabylem wczoraj droga kupna-sprzedazy zaciski i w niedlugim czasie zamierzam je wypiaskowac i pomalowac na jakis dziwny kolor.

Oferta szprajow do malowania jest mala,cz jak pomaluje zaciski tak jak np.: maske to Tempertaura mi tego nie Zezre...? dodac wiecej utwardzacza...?

 

W poprzednich samochodach, malowałem zaciski czarnym i czerwonym Hammeritem. Zarówno jeden, jak i drugi super się trzymały. Czarny wytrzymał 4 lata i 100tys. km, a później sprzedałem auto. Czerwony jeździ do dzisiaj u innego właściciela. Możesz też pomalować proszkowo i o nic się nie martwić. W moich okolicach koszt malowania proszkiem to 40 zł jeśli zaciski będą wypiaskowane, a 70 zł jeśli oni będą musieli piaskować.

Powodzenia :good:

BTW - jakie zaciski kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.