Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Podejście nr2. :-]

Czy Poorboy's Professional Polish cleaner do białego lakieru się nada ?? Tzn czy po korekcie ewentualnie po samej glince przed woskiem da mi jakiś efekt ?

Może się mylę ale to chyba bardziej to innych kolorów niż biały ? Widziałem fotki jak wyciąga kolor itp a na białym to nie ma co wyciągać zbytnio - czy się mylę ?

 

I drugie pytanko - testowaliście jakieś kosmetyki do usunięcia kamienia z kabiny prysznicowej ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

testowaliście jakieś kosmetyki do usunięcia kamienia z kabiny prysznicowej ?

Ocet król :D

Potem Megs GCC i jakaś NW i jest na chwilę spokój ;)

Dzięki. A kysz z octem. :P

Nie wiedziałem że Megs GCC taki ostry że i kamień weźmie. :kox:

A to NW to co niby jest ? :oops:

 

Rickson dzięki. :good: Czasem na rynku się pojawiają dobre środki a jak znikną to olera wie czego używać.

Raz pojechałem glinką i było cacy ale chcę sobie ułatwić bo to nie auto żeby godzinami siedzieć i :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nakładać Polymer Net Sheld przed wyważaniem czy po??

Ja bym wolał aby ciężarki były klejone na "suchą" felgę. Wiesz czy kiedyś nie odleci na PNS?

Dokładnie w ten sam sposób pomyślałem, ale wolałem się jeszcze upewnić. THX :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy znajdujecie jakieś zastosowanie w domu dla APC, np. czy Valet pro Interior APC można czyścić meble, podłogi z płytek, parkietu ?

 

Moja mama jest zachwycona Surfexem HD, dostała ode mnie literka i podobno używa do najcięższych zabrudzeń. Bardzo sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden powinien być miękciejszy :P chyba :D

Teoretycznie czarny, ale ja nie widzę różnicy :dontknow: poza tym czarnego ciężko już kupić, chyba że jakieś resztki magazynów.

Znów teoretycznie niebieski 3M jest następcą czarnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, w takim razie pozostane przy niebieskim bo czarny droższy :dontknow:

 

:good:

 

Ja cleaner'y i glaze'y (tu akurat tylko Black Hole mam i miałem) od dwóch lat niebieskim 3M kładę i pracuje mi się nim elegancko w tej roli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, w takim razie pozostane przy niebieskim bo czarny droższy :dontknow:

 

:good:

 

Ja cleaner'y i glaze'y (tu akurat tylko Black Hole mam i miałem) od dwóch lat niebieskim 3M kładę i pracuje mi się nim elegancko w tej roli :)

 

Ja tak samo 3M niebieskim i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czarny 3M ma zupełnie inną strukturę gąbki i wg mnie jest "miękciejszy" od niebieskiego.

Do nabycia:

http://www.pielegnowacauto.pl/gabka-pol ... wafel.html

http://www.klakiernik.pl/Gabka_Polerska ... 8-505.html

http://kolorysta.pl/pl/p/Gabka-polerska ... 378-3M/289

Czarne to moje ulubione pady do cleanerów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny 3M ma zupełnie inną strukturę gąbki i wg mnie jest "miękciejszy" od niebieskiego.

Każdy odczuwa to indywidualnie, ale powiem Ci, że może zbyt gruboskórny jestem - dla mnie oba równie miękkie - nie widzę ani nie odczuwam (podczas pracy) różnicy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

g.pajak, pod względem miękkości może różnica nie jest powalająca ale wg mnie różnica w strukturze gąbek sprawia, że niebieskie są bardziej "tnące" - oczywiście na tyle, na ile można się spodziewać cięcia po padzie finiszowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie są bardziej "tnące" - oczywiście na tyle, na ile można się spodziewać cięcia po padzie finiszowym

Tomek, może na Twoim "miętkim" lakierze to wychodzi, pewnie masz rację - ja na moich w Lagunie i Mondeo nie zauważam tych różnic :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.