Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sam Cleaner DJ Lime Prime Lite i wosk? Bez politury?

Podręcznikowa wręcz kombinacja dla aut po korekcie. Bez korekty zresztą też.

 

Podobno PB BH skraca żywotność wosku, prawda czy nie?

Każda politura, glaze skraca żywotność wosku. A jak bardzo to już zależy:

-jaka politura/glaze

-jaki wosk

-sposób aplikacji

-przygotowanie powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Cleaner DJ Lime Prime Lite i wosk? Bez politury?

zwykły LP robi taką robotę "politurniczą" (przyciemnienie, głębia, maskowanie defektów), że dokładanie jeszcze typowej politury to trochę sztuka dla sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S4 B8. Czarny lakier, kodu nie znam. Wypracowuje się ciężko, ryski nie chcą się usuwać, natomiast nowe powstają mega łatwo. Cały pakiet 3M od zielonego po niebieski - pasty i gąbki - i tylko to do dyspozycji. Jakieś porady jak mogę wyprowadzić ten lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za nakierowanie :)

W takim razie po przejechaniu Cleanerem DJ Lime Prime Lite (przyciemnienie, głębia, maskowanie defektów) moge jechać Poorboys World Natty's Red ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny, śmiało możesz jechać. Możesz sobie zrobić 50/50 na masce z BH i zobaczysz sobie czy warto nakładać politurę i o ile skraca żywotność wosku. Pracy nie będziesz miał dużo a sam się przekonasz czy warto - pytanie o to czy warto to bardzo subiektywne odczucie każdego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy po korekcie PB Black Hole czy AG SRP?

Lepiej typowy cleaner i wosk lub typowy cleaner, PB BH i wosk. Z resztą parę postów wcześniej Donatel wyjaśnił:

 

Sam Cleaner DJ Lime Prime Lite i wosk? Bez politury?

Podręcznikowa wręcz kombinacja dla aut po korekcie. Bez korekty zresztą też.

 

Podobno PB BH skraca żywotność wosku, prawda czy nie?

Każda politura, glaze skraca żywotność wosku. A jak bardzo to już zależy:

-jaka politura/glaze

-jaki wosk

-sposób aplikacji

-przygotowanie powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wymagający chodzi mi o oryginalny produkt

też mi się o uszy obiło, że CG z polskiej dystrybucji ma mało wspólnego z oryginałem :idea: choć sam mam "podróbę" i prawdę mówiąc nie wiem czego jeszcze można oczekiwać od AIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły LP robi taką robotę "politurniczą" (przyciemnienie, głębia, maskowanie defektów), że dokładanie jeszcze typowej politury to trochę sztuka dla sztuki

 

Tu bym się kłócił.

Stosowałem taka kombinację i zdecydowanie lepiej lakier wygląda jak ma npDJ LPL + PB BH lub PB DW +wosk niz sam DJ LP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jaka jest różnica między DJ LP i DJ LPL?

Z tego co rozumiem Lite nie jest ścierny, ale po co ma być skoro jest cleanerem, i jest stosowany juz po korekcie?? No i co lepiej brac?:P

 

Lepiej brac zwykla wersje, usunie hologramy po glince czy jakies inne drobiazgi. I tak sciernosc tego jest praktycznie znikoma wiec nie zastanawiac sie i brac normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.