Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

barteq161, Tak jak napisał kubik,jak jest w dobrym lub bardzo dobrym stanie to opłaca się brać,ale jak nie to zrujnuje Twój budżet,zastanów się dwa razy zanim kupisz BMW bo części tanie nie są,a który to wogóle jest rok ?

Ogólnie rzecz biorąc bardzo fajny dupowóz,2.8 dupy nie urywa ale przy zwykłej jeździe powiecmy że daje rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sparco, dokladnie jest to 1998 rok, czyli wersja przed liftingiem, ale dosc dobrze wyposazona, i ma to co chcialem aby bylo zawsze w moim aucie, czyli kremowa skora, grzane fotele, tyl tez grzany, czarny lakier, ale jeszcze wszystko sobie dokladnie przelicze, i musze pomyslec tez nad tym czy bedzie mnie stac na normalne uzytkowanie i serwis, bo wiadomo zakup auta a utrzymanie go to tez dwie rozne sprawy :) jakby jeszcze ktos mial jakies sugestie to smialo pisac, i dzieki pany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Co jest warty produkt (CarLack 68 - Nano Systematic Care?) Klasse ALL-IN-ONE Polish? Jak się ma jego jakość do Autoglym SRP lub innych podobnych produktów? Można na niego nakładać Colinite 476? U nas chyba już nie dostępny, ale mam możliwość jego kupna i się zastanawiam, bo w USA ma dobre opinie, ale wiadomo że tam społeczeństwo ma inne wymagania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poorboy's Professional Polish cleaner do białego lakieru się nada ?? Tzn czy po korekcie ewentualnie po samej glince przed woskiem da mi jakiś efekt ?

Może się mylę ale to chyba bardziej to innych kolorów niż biały ? Widziałem fotki jak wyciąga kolor itp a na białym to nie ma co wyciągać zbytnio - czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla amatora polerki: BP Flexi 125 mm biały czy żółt

 

Biały jest twardy na początek korekty żółty jest miękki wykończeniowy odpowiedz sobie co byś chciał nim zrobić generalnie jeden i drugi jest potrzebny :mrgreen:

 

Panowie co będzie najlepsze do zabezpieczenia gumowych wycieraczek z tego czym obecni dysponuje:

1.Wolfgang black diamond tire gel

2.Valet pro traditional tyre dressing

3.Meguiars engine dressing

4.Poorboys natural look

 

Finalnie chce 303 Aerospace Protectant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny tam dobre?

 

Panowie, ja bym nie karmił trola :/ Ciekawe skąd ma polskie znaki na klawiaturze i wie gdzie ich używać... :idea: Myślicie, ze naprawdę jest z Białorusi? Obawiam się, ze nabrał wielu :P

 

Wykażcie troszkę inteligencji w odpowiadaniu na takie zaczepki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boss nie pomyliło Ci się z padami? BP też się dobiera względem cuttingu i finishu? :shock: rozumiem,że np. przy polerowaniu szkła przyda się twardy BP, ale przy korekcie lakieru różne BP chyba nie są konieczne, kwestia gustu,czy miękki czy twardszy. Czy się mylę?

 

bienek rozjaśnił sytuacje. Teraz sprawa różnicy miedzy tymi BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.