Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

/miodu/,napewno będzie dobry gaz za 2,5 tys zł do E38 :lol:

jak za sekwencje do seicento chcą mniej wiecej w wawie 2000-2300zł,myślę że naprawde porządna instalacja gazowa do tego silnika to koszt koło 4 koła.Jak posiadałem jeszcze E46 z silnikiem 2.8 był już tam gaz i miałem na niego fakturę właśnie coś koło 2500zł,ciągle z tym dziadostwem było nie tak,gasł,prychał nie miał mocy,regulacje może dawały efekt ale na krótki czas,więc nie pisz komuś głupot że za takie pieniądze będzie miało to ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, dobrze piszesz. W swojej omedze 3.0 mam lpg. Pół roku przed kupnem tego auta kolega założył w niej gaz, mam fakture chyba na 4300zł (nie pamiętam dokładnie).

Reduktor KME Silver

Wtryski Iplusy (6szt)

Komp Diego G3

Butla 60l (stako albo lovato)

I reszta przewodów

Gaziwo zakładane parę lat temu. Poza wymianą mapsensora PS-CCT3 wymieniam filtry i śmigam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gary, nie kuś mama już jest na mnie wściekła jak można w renowację auta włożyć 300 zł ;)

 

Powiedz, że jest taki jeden co w starego Merca włożył już naście tysięcy, a do końca jeszcze sporo roboty :dontknow: A takich jak ja znajdzie się jeszcze sporo :D

Wywal tego plaka i kup coś lepszego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie będę wypowiadał na temat osiągów ,bo jeździć nie umiem :-]

Aczkolwiek zastanów się 2 razy zanim kupisz okazje,bo doprowadzenie zapuszczonego e38,może okazać się kosztowniejsze,niż się wydaje.

e38 na styling 37 i nie ,ma ch**a we wsi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest automat, nigdy nie jezdzilem automatami, ani bmw, ogolnie jest czarne, calkowicie w serii, jasne skory podgrzewane stolki tez z tylu, navi itp. ale tak jak mowie nigdy nie interesowalem sie bmw i nie wiem czy to fajne auto :) z wygladu mi sie podoba, jest czarne wiec tym bardziej, zobaczymy :) jesli ktos ma jeszcze jakies opinie to bardzo prosze pisac i dzieki za juz napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.