Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Daniel ja mam w pracy drukarkę etykiet przylepnych taką Obrazek

Więc jak nie chcesz tego w setkach to mogę ci druknąć czarne na srebrnej taśmie potem jakoś pocztą bym ci to wysłał ewentualnie, jak ci pasują to one mają szerokość 24mm

dzięki, też w pracy mam coś takiego i w ostateczności będę musiał sobie druknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ja mam w pracy drukarkę etykiet przylepnych taką Obrazek

Więc jak nie chcesz tego w setkach to mogę ci druknąć czarne na srebrnej taśmie potem

jakoś pocztą bym ci to wysłał ewentualnie, jak ci pasują to one mają szerokość 24mm

 

 

Na allegro można dorwać takie wytłaczarki etykiet ;) i to nawet za rozsądną cenę

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=dymo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy pasta lekkościerna typu Menzerna 2500,w zależności od pada,będzie inaczej "ciąć" ?na twardym więcej,na miękkim mniej itd.,czy siła cięcia ta sama a tylko "kłopotów" sobie narobię?

i czy Menzerna 2500 to "to samo" co Scholl S17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czym sobie poradzić z takim zabrudzeniem na feldze? Czterokrotna aplikacja Tenzi Prixa nie wiele zmieniła. Czy Iron sobie z tym poradzi? Ogólnie są to głębokie wżery.

Może jakiegoś Blue Gela albo Aluxa?

Dzięki

 

Daj znać czy dało rade, bo tez mam takie wżery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.