Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie widziałem mnostwo zdjec z efektami po Tripple ale mi sie nigdy nie udało chodz w połowie uzyskac czego podobnego. Moze za duzo oczekiwałem po zdjeciach? Jak dokładnie go używałeś?

 

Po wcześniejszym przygotowaniu powierzchni kilka kropel na pad ręczny i polerowanie aż do uzyskania lekkiej mgiełki, przezroczystości nie wiem jak to nazwać dokładnie ;)

Taki efekt, w rzeczywistości wyglądało to lepiej, tutaj rozdzielczość popsuła trochę jakość.

 

3705229-pol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proboj cos menzerna 2000 lub czymś podobnym na średnio twardym padzie i pracoj dociskiem.

Osobiscie to nie wierze takie one stepy jeszcze na twardym i czarnym. Chyba ze ktoś chce aby upchac cherry albo srp.

żeby był jakiś trwały efekt ja bym jechal 2 stepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z past, s17+, manzerna 3w1, sonax perfect finish, najlepiej wyszło manzerną i sonaxem, s17 odpada bo za dużo pyli i dość dużo wypełnia. Ogólnie wlasnie tak jak poprzednik napisał czarny i to w dodatku uni miniumum 2 kroki taka jest prawda. Ale hologramy dobrze wyprowadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Porównywał ktoś Scholl S17+ z Koch Chemie MICRO CUT & Finish ? Głównie chodzi mi o siłę cięcia.

Praca na maszynie DA 8mm. Do obydwu średni pad będzie ok ?

Będę potrzebował pasty na szybkie odświeżenie samochodów w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, mało jest informacji na forum nt. CAR PRO Essence - ktoś może jakieś własne doświadczenia prowadził na tej paście? Jak wypada przy Cherry Glaze? Pytam w kontekście leżakowania wosku na tych AIO, gdyż po przejechaniu AIO wole jednak położyć ten wosk - w sumie to chyba najprzyjemniejsza część detailingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffd..Jakoś przebrnąłem przez 70% tematu :D

Mam pytanie.Jako iż zakupiłem DA to potrzebuje jakiegoś one stepa żeby oganąć parę aut w rodzinie i znajomym.

Zastanawiałem się nad czymś od scholla np s20 ale z dostępnością raczej lipa jak i mało info na jej temat.

Menzerna 3w1?

Czy może coś innego?Zależy mi żeby długo można było pracować na paście i nie wysychała za szybko.Mam kocha anti holo jednak jakby nie trzeba było go użyć byłoby fajnie :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.