Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

640768 ale nie myślałem że tym da rady na DA jako one step

Bo za dużo czytasz, za mało testujesz ;)

640768 Zaczne twardym natem ew.średnim a jak coś holo wyjdzie to mam finish crowa od royala i antiholo .Da to rady w takiej kombinacji ?

Testuj, testuj, testuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiejś pasty one step która coś wytnie.

Scholl s17 czy menzerna 3w1? A może coś innego?

 

Drugie pytanie, mam UC czy można go porównywać do one step? Jeżeli tak to czy siłę cięcia ma podobna jak dwa wyżej wymienione produkty i nie ma sensu i kupować?

Dodam że używam DA.

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
642848 one stepów na DA jest FG400.

one step jakim padem ?

czy one to one jedna pasta ale rożnymi padami ?

i jakie efekty ? wiecej kryje niz usuwa ?

mocno pyli ? Z sonaxem nie ma tego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jedziesz fg400 jedna z mocniejszych past od menzerny i niczym nie wykańczasz? Nie ma swirli czy hologramow?

no wlasnie tez sie dziwie :)

a najśmieszniejsze jest to ze ja mam na stanie 2 lat nie użyta jeszcze... (dzis znalazlem..... :wallbash: a wczoraj robilem fure :wallbash: one stepem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
643003 Właśnie dlatego tak rzadko udzielam tu rad...

nie wstydz sie. Ja na pewno nie będę krytykował a naucze sie czegos. Chetnie wyslucham rad. :ad:

To ze sie dziwie nie znaczy ze krytykuje.

Powiedz cos wiecej - jak pracujesz FG400 i jakimi padami :)

 

Dodane po 2 minutach 12 sekundach:

642966 robiłem menz400 czerwonym Nat z dziurką (maszynka DA) i wyszło bardzo fajnie

Masz jakies fotki dla porownania ?

Lubie te pady od NAT'a, tylko mam wrazenie ze po trzecim aucie traca wlasciwosci mimo ze wygladaja jak nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menz PP, menz 3w1, scholl s17+ , scholl s20 ...UC, SRP i inne typowe AIO też były grane ale najlepiej mi się pracuje menz PP bo kilkoma kroplami dosłownie cały element się robi , nie brudzi plastików , no i nie pyli ;) Oczywiście menz 400 wycina więcej "grubasów" na twardych lakierach i robota szybciej idzie ale biały pył wchodzi w każdy zakamarek :/ Nie ma chyba złotego środka na każdy lakier i aby robota dobrze wyszła trzeba dobrać odpowiednią kombinację padów i pasty do konkretnego lakieru ...no i tu doświadczenie ma bardzo duże znaczenie, tak więc zamiast klepać w klawisze , panowie do dzieła :ad:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.