Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

bo napisac "pp i na sprzedaz"

Ja tego AIO nie testowałem, ale generalnie tak działa każde AIO, dzień przed giełdą przelecimy i efekt ma sie parę dni trzymcć

Czyli po A15 nie trzeba już woskować?

Po żadnym AIO nie trzeba woskować, takie jest założenie tego typu produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta, ja z Twojego zestawienia usunąłbym natomiast Dodo LP lub Black Hole'a

Bezpośrednio na Menzernę PP Ultra kładłbym wosk

 

Sam parę razy stosowałem takie połączenie i robi robotę

Menzerna PP Ultra tnie o niebo lepiej niż Dodo Juice Lime Prime, a z tego co zauważyłem daje też radę jako podkład pod wosk.

Ja akurat testowałem ją w połączeniu z Carbon'em, ale Colli myślę że tym bardziej powinien się dobrze na niej zachować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię PP ultra jednak nie da się jej w 100% wypracować, chyba że coś robię źle :o

Robiłem czarną zafirę i trzeba przyznać że szał ciał był w komisie :mrgreen: na pp poszedł coli 476( bez ipy/zmywacza) i z tego co wiem to leży już 2 miesiąc i nadal ładnie wygląda( nie zapodam zdjęć ponieważ nie mam dostępu do auta :/ ). Wczoraj zapodałem pp ultra>zmywacz silikonowy i 50% auta authentic a drugie 50 % fusso i tam gdzie authentic czuć pod ręką gładszą powierzchnię, kropelki w obu przypadkach lepsze od coli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus94, PP jest bardzo tłusta i rzeczywiście na 1 kropli (dosłownie) można pracować w nieskończoność, dlatego trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością.

 

PP samo w sobie nie kropelkuje bardzo ładnie, ale wodę zrzuca przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta, ja z Twojego zestawienia usunąłbym natomiast Dodo LP lub Black Hole'a

Bezpośrednio na Menzernę PP Ultra kładłbym wosk

 

Sam parę razy stosowałem takie połączenie i robi robotę

Menzerna PP Ultra tnie o niebo lepiej niż Dodo Juice Lime Prime, a z tego co zauważyłem daje też radę jako podkład pod wosk.

Ja akurat testowałem ją w połączeniu z Carbon'em, ale Colli myślę że tym bardziej powinien się dobrze na niej zachować :good:

I chyba tak zrobię.

To tą Menernę PP można zapodać na rotacje i miękki pad? Jakie obroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tą Menernę PP można zapodać na rotacje i miękki pad? Jakie obroty?

 

Generalnie pracujesz na padzie finiszowym: rotacją rozprowadzasz na 2 biegu, potem pracujesz na 4 biegu - 3-4 przejazdy, potem znowu wracasz na 2 bieg i 2-3 przejazdy z większym dociskiem. Później inspekcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotacją rozprowadzasz na 2 biegu, potem pracujesz na 4 biegu - 3-4 przejazdy, potem znowu wracasz na 2 bieg i 2-3 przejazdy z większym dociskiem. Później inspekcja

Nie za wysokie obroty ?? 4 bieg to 1800 ob/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotacją rozprowadzasz na 2 biegu, potem pracujesz na 4 biegu - 3-4 przejazdy, potem znowu wracasz na 2 bieg i 2-3 przejazdy z większym dociskiem. Później inspekcja

Nie za wysokie obroty ?? 4 bieg to 1800 ob/min

 

Niby zalecają na 3 biegu, ale zdarzyło mi się zrobić maskę na 4 i nic się złego nie stało - a nawet wydaje mi się, że było lepiej, niż po przejazdach na 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotacją rozprowadzasz na 2 biegu, potem pracujesz na 4 biegu - 3-4 przejazdy, potem znowu wracasz na 2 bieg i 2-3 przejazdy z większym dociskiem. Później inspekcja

Nie za wysokie obroty ?? 4 bieg to 1800 ob/min

 

Niby zalecają na 3 biegu, ale zdarzyło mi się zrobić maskę na 4 i nic się złego nie stało - a nawet wydaje mi się, że było lepiej, niż po przejazdach na 3...

Tak samo można zrobić z Black Hole i DJ lime prime cleanser ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś testował Nielsena Supershine ? Z tego co widzę jest to najtańsze AIO. Testowałem SRP a aktualnie Menzerne PP Ultra. Z SRP ręcznie pracuje się według mnie idealnie. Menzerne rozprowadza się podobnie do SRP ale jest strasznie tłusta tak jak już pisali koledzy, małym bobkiem robiłem niemal cały element, najgorsze według mnie to ścieranie jej z elementu MF po wpracowywaniu, strasznie się maże i długo schnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem menzerne pp ultra i czego polecanego mozna uzyc aby ladnie bylo

opcje

1. kupno jeszcze raz pp ultra ale tu nie podoba mi sie tlustosc kropelka a cala maske mozna zrobic

2.kupno muc-off miracle shine

3. kupno s17+

4. kupno a15

5. szukanie jeszcze innej opcji :mrgreen:

przepraszam za brak polskich liter :/

pasta do lakierow grupy vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos uzywał cherry glaze w polaczeniu z woskiem finish kare lub Colli???? jak dlugo to trzyma przy samochodzie garazowanym?

 

Ja z COLLi 476 - nie gryzło się za bardzo.

Posiedzi spokojnie z miesiąc albo dwa. Po pierwszym deszczu nie spłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.