Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

Niezłe. Zakupie ale czekam ba odpowiedz w sprawie trwałosci szcxotki ExceDe Master i z czego wkonane zskonczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rygryss napisał:

Ciekawa opcja. Najpierw szczotka, rękawica przyjdzie pewnie za 40 dni

No i te fredzelki i włosy jak sie porzadnie ubrudza od felg to z praniem ciezko.

Wrzucimy do pralki na 50 stopni z 5 razy i zostanie w częsciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest solidnie zrobiona, sam jestem pod wrażeniem, kiedyś zgarnął mi ją do zabawy podhalańczyk, nawet szewek nie puścił... dla mnie cena jakość rewelacja.

 

Nie tylko ja jestem z niej zadowolony, polecili ją koledzy z forum i nie żałuję zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić takie coś:

https://jysk.pl/do-domu/art-gosp-domowego/sprzatanie/szczotka-do-kurzu-espen-d45cm-mix

Wygląda jak Microfiber Madness Incredibrush Flat ale ma cenę o jedno zero mniejszą. 
Fakt, jak nasiąknie wodą to długo schnie ale jest długa i wszędzie da się wymyć.
Ja stosuję jako dodatek do pędzelka i jak na razie daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczotka zwww.ShowCarShine.pl robiona na EZ.

Miał ktoś to jak z trwałością.

6efbc1c6323fc.jpg

c92a7be0efd95.jpg

9430149269d2b.jpg

Bo na oko wykonanie niezłe. Nie ma się do czego przyczepić. Dorobiłem się takiej, a zbierałem się na zakup EZ.

Cóż zostaje używać i wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem coś delikatnego i zakupiłem na Ali taką ...

 

 

jak przyszła to mówię super miękka i puszysta ale jak nabierze wody to lipa robi się cienka jak pręt, za rzadkie włosie

 

 

wholies.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gardor napisał:

Ja już od paru lat używam WHEEL WOOLIES KIT i na prawdę nie są zniszczone praktycznie nic.  Mam inne szczotki miedzy innymi excede - master wheel bush i nie lubię tego chlapania. Dla tego wheel woolies numer 1 😉

Właśnie ze względu na to cholerne chlapanie chciałem coś co nie będzie sprężynować ale nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 13:06, MaArek77 napisał:

Dosc juz szczote po 20 zł które starczaja na 5 miesięcy

Chciałem dac szsnse Shiny Garage ale skoro tez sie rozlatuje szybko to....

 

Mam takie felgi, czarne na wysoki połysk

 

_awc.galerie-812299417-1.jpg

 

Coś do 70 zł

Raczej miękka

Priorytet to trwałość

Dobrze jakby drut się nie wyginał i nie chlapała w twarz

 

Co na dzien dxisiejszy czyli połowe 2019 roku mamy dobrego ?

Prosze tylko o przetestowane produkty

https://www.norauto.pl/p/rekawica-do-mycia-2w1-2188760.html

Wstępnie exceeded wheel cleaner, potem normalnie szamponem. Będzie pan zadowolony. Po prostu dodatkowa prosta rękawica do kół. Jak chcesz coś więcej to rękawica adbl, która jest bardzo dobra i rozmiar się też sprawdzi.

Co do mycia rękawicy do kół. Ręcznie dobrze w ciepłej wodzie a potem z fibrami drugiego sortu pralka.

Mam felgi ford performance wykończone gloss black, bez klaru. Totalny hardcore rysuje się od patrzenia i nie ma podjazdu żadną szczotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
10 minut temu, tomekk1980 napisał:

Daytona czy EZ do czarnych lakierowanych felg tez by się nadała? Mocno pryskają tego tylu szczotki?

https://mrcleaner.pl/akcesoria-szczotki-do-felg/daytona-ez-detail-wheel-brush-czerwona-szczotka-do-czyszczenie-trudno-dostepnych-szczelin-felg

Mocno pryskaja ale swoją mam już szósty rok - mycie minium raz w tygodniu - włosie jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam wheel sworda, używam minimum raz w tygodniu, a kupiłem około rok temu. Widać już lekki upływ czasu ale nie jest źle  - jak ktoś chce to po południu wstawię zdjęcie. Z tym, że używam jej na felgach z dość dużymi otworami, w przypadku gdy przelecę nią jakieś ciasne zakamarki widać że włosie ma problem z powrotem do pierwotnej formy, więc trzema to mieć na uwadze.

Ogólnie w tej cenie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.