Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

 

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

To zabieraj sie bo mega dobra gra 

To samo the last of us moge polecic mega dobra gra 

God od war  tez mi sie fajnie gralo 

Skoro tak polecasz Horizon to stawiam go na pierwszym miejscu na liście do ogrania :)

Last of us i god of war 3 remaster też spoko. 

Za 2 miesiące ma wyjść nowy God of War.

 

@Fredi88 

Jak lubisz samochodówki to za grosze często w promocji jest Driveclub. Tylko to typowa zręcznościówka w przeciweństwie do GT. 

W dniu premiery miał niskie noty bo oddali niedopracowane, po ponad roku ulepszeń wielu recenzentów zrobiło powtórne review dając 9/10.

@paperson

Dla tych co są masochistami i nie straszne im ciągłe umieranie (miłośnicy Dark Souls i Demon Souls) jest jeszcze Bloodborne na PS4.

Pierwszego dnia jak kupiłem, myślałem, że wyrzucę płytę przez okno. Trudność i ciągłe umieranie zamiast odprężać frustrują...

Gra zaczyna wjeżdżać na ambicję... nauczyłem się o co w tym chodzi i przeszedłem. Daje dużo satysfakcji i jeszcze więcej nerwów - uczciwie ostrzegam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Drive club spoko sciganka czesto gram ze znajomymi 

 

@Fredi88 GTS to juz nie to samo jak stare GT ktore robiły łał wypuscili jakas czesc GT pod nazwa sport a gre jak robili tak robia dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran turismo dostało ostatnio kilka aut i tryb kampanii. Obecnie da się grę kupić za około 120-150zł i takich pieniędzy akurat jest warta :) Najbardziej podoba mi się tryb fotograficzny. Spędzam w nim większość czasu zamiast jeździć. Od siebię polecę jeszcze Horizon zero dawn Complete edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 23:45, ghost napisał:

Skoro tak polecasz Horizon to stawiam go na pierwszym miejscu na liście do ogrania

 

Kupiłem właśnie One z Horizonem w pakiecie i pograłem dopóki nie przyszłą Forza Motorsport. Mnie Horizon denerwuje nie wiedzieć czemu. A że przestałem grać kiedy Forza zaczęła tylko na One wychodzić to teraz zaczynam od numeru 5. Potem kupię 6 i 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie na tapecie Playerunknown Battleground's, tryb fpp. Solo, bo nie mam z kim grać a i umiejętnościami nie porażam. Gra przyprawia o skrajne emocje, niby siadam żeby się odstresować, a czasami wychodzę bardziej zdenerwowany niż na początku, bo wjadę sobie za bardzo na ambicje ;) Rozegrane na razie 9 godzin, chce się grać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ok dawaj info i jeździmy naszymi wypucowanymi furami :D

 

@kuras91 tez gram . Az mnie nieraz trzesie jak ktos ściganie cie w najmniej odpowiednim momecie tyle ze gramy w 2 nieraz 3 

W divisiona grasz ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodówek to skusiłem się na Forze Motorsport 7 na Pc, i przyznam, że grafika ładna, ale model jazdy nie dorasta do pięt do Gran turismo 5/6 które ogrywałem setkami jak nie tysiącami godzin na ps3. A sterowanie kierownicą w tej grze mija się z celem - pomimo ustawień realistycznych samochód jedzie jakby nie był połączony z kierownicą (driving force gt). Ale na padzie gra się fajnie, ale oczekiwałem większej symulacji :( . A co do PuBg, to gra lubi zszargać nerwy, ale zawsze się wraca do gry :D . Tylko trzeba mieć co najmniej jednego znajomego, bo solo to słabo się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lol19pl no to gra nastawiona bardziej pod copa to samo division samemu totalna klapa ale w 3 osoby lata sie calkiem fajnie juz  mam ponad 1000h tam wbite ale nadal sprawia mi frajde.

Dying light tez bardzo fajna ale w copie samemu sie nudzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.