Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

@Tuptuś przecież to lekko ukurzone wnętrze....czasami aż wstyd mi za ludzi jakie auta przyjeżdżają....

No to ja pochwalę się zdjęciem sprzed 2 miesięcy....Skoda ....zabawa z Zvizzer One i 3D Speed...a na masce to wszystko co było na półce....

IMG_20230606_202558.jpg

IMG_20230606_202540.jpg

IMG_20230606_195929.jpg

IMG_20230606_201351.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś robiłem Golfa 2017 rok, 4 x praliśmy tapicerkę bo wychodziły to czarne to białe plamy....oddając auto tłumacze właścicielowi że jak wyjdą plamy to żeby dał znać to się poprawi i że 4 x praliśmy ...a on...że się nie dziwi bo autem przewiózł za te 5 lat kilka tirów cementu....ma firmę z wylewkami i jak brakło 200-300 kg cementu to tym Golfem dowoził ....często na tylnim siedzeniu.....nie każdy szanuje auta, niektórzy nimi pracują i zarabiają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke no to wystarczyło folie malarską rozłożyć. Ale po co pomyśleć.

Ja wiem że ludzie różne rzeczy potrafią z autami robić i przewozić osobówkami to co się nadaje tylko na pakę na busa.

Nie zapomnę widoku jak kilka lat temu u mnie na wsi na ryneczku gościu w nowej S w bagażniku mięso z kośćmi dla psów przywiózł i tasakiem w tym bagażniku rąbał.😐

Jak pracowałem w serwisie GM to miałem klienta który w świeżej Insigni kombi oleje, płyny i paliwo woził do swoich koparek. Smród nie do opanowania.

Nie zajmuję się detailingiem zawodowo ani usługowo, to tylko moje zboczenie którym syna zaraziłem, że w aucie ma być czysto i pachnąco. Jak mam troszkę piasku na dywanikach wniesionego przez podróżnych to już mi ciśnienie skacze, a nie daj boże aby jakieś pyłki, włosy czy sierść na tapicerce były to zaraz chrypkę i drapanie w gardle mnie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś, hehe, kolega wyżej ma rację Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia, ale zazwyczaj ludzie przyjeżdżają do mnie, gdy już nie ma innego ratunku - przy totalnym zachlewieniu. Ta Astra wcale nie jest taka zła, trochę prania i miziania plastików i wygląda prawie jak z salonu Obczaj na przykład E60, które przyjechało do mnie rok temu:
https://kosmetykaaut.pl/index.php?/topic/16871-Nasze-szczury#entry782934


Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś Oj tam ....ja lubię mieć czysto ale bez przesady ....

Ja przez 10 lat zajmowałem się detailingiem całkowicie hobbistycznie, swoje auta ....ale od zeszłego roku chwyciłem zajawkę , trochę aut się znalazło....

A teraz bezrobotny jestem, aż dziw że pracy dla mnie nie ma, nie żebym na siłę szukał ale w zeszłym roku mogłem przebierać w ofertach ile chciałem a teraz....

Teraz od kilku miesięcy zajmuje się detailingiem ...zaraziłem tym żonę, spędzamy razem czas w garażu a nie przed tv czy z telefonami w ręce....Uważam że robimy dobrze. W miarę tanio a i tak szału nie ma....wiem że w tym biznesie trzeba czasu, zaufania klientów....jak a maju i czerwcu odmawiałem aut bo nie daliśmy rady przerobić to na sierpień mam 2 auta gratis jako reklama, 1 czyszczenie skóry umówione i niby całe auto z korektą i powłoka ale jakoś gość przesuwa ....

Ciężki biznes zwłaszcza jak trzeba zawsze coś kupić, wymienić czy się doszkolić....

Pociągniemy to rok, dwa jak się rozwinie to chciałbym iść w tym kierunku jak nie to weekendowo będziemy robić jak się coś trafi...kasę fiskalną musiałem kupić i musi się zwrócić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke No ja akurat nikomu pracy nie zamierzam podkradać bo nie mam na to ani warunków ani czasu. Tylko przy swoich jeździdłach coś tam działam.

W pandemii trochę pomagałem znajomemu w studio detailingowym bo tyle roboty było i w sumie to w 5 osób zasuwaliśmy i czasem chłopaki sobota i niedziela korekty trzaskali aby już na poniedziałek wóz był zrobiony, ale teraz to mówi że jakaś masakra, 2-3 samochody na tydzień mu tylko wchodzą. A podatki trza płacić.

@MMCzysci no niech brudzą jak najwięcej to i praca i zarobek dla was będzie. 😁

 

Trochę popłyneliśmy z tematem nie w tym dziale.🧐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie udawane 50/50 (traktujcie je z przymruzeniem oka ), bo z latarką byłoby widać piękny hologram po mocnym cięciu, ale znowu latarka wycinała połowę rys "przed", więc już zostańmy przy tym samym źródle światła.
Kupiłem spojler z trzecim stopem do F4, co mnie bardzo ucieszyło, bo cały w dobrych pieniądzach pojawia się raz na milion. Gorzej, że był zaorany i matowy od mycia... no nie wiem, zmiotką? Zeszly praktycznie wszystkie rysy, teraz dobre wykończenie i będzie ładnie, te holo i tak przeszkadzają mi póki co dużo mniej, niż opłakany stan sprzed zabiegu.
Nie taka straszna ta maszyna
Menzerna 400 i niebieski NAT, kiiiiilka przejazdów...64c02f1648060d831807ac44920d5ae8.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G




Kontynuując temat smarta:
Wymieniłem wczoraj klapkę wlewu (@AndrewZS, pozdrawiam ). Nie pytajcie, co trzeba zrobić, żeby ją uszkodzić w sposób wykluczający z eksploatacji - do tego trzeba się po prostu urodzić mną.
Anyway, sprzedawca fajny i elastyczny, klapka bez zastrzeżeń, pojawiła się linka trzymająca korek, której nie było... ale czystość ktoś miał w poważaniu

Koch GS 1:20 i Vasco.

P.S. jedyne w Polsce CDi z naklejka od benzyny...

Edit: not anymore! Wklejka od benzyny wkurzała mnie do tego stopnia, że podgrzałem swoją, wyciąłem nożykiem dół i przykleiłem na wierzch. Mogę spać spokojnie cd636fa1544455b614f13b4785d37419.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.