Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie fajny cleaner do maszynowej aplikacji?

 

Zależy mi na jak największym zamaskowaniu/usunięciu (w przypadku ściernego cleanera) rys.

 

Auto po zimie niestety nie jest już w najlepszym stanie lakierniczym, chcę, żeby jakoś wyglądało przez ten sezon bo w przyszłym roku rozglądam się za czymś innym.

 

Na to będzie szedł albo Pete's 53, albo Colli 845.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zależy mi na możliwie jak najlepszym efekcie.

Ręcznie niby maskuje, ale nie jest to to co bym chciał i to co inni uzyskują maszynowo.

 

Maszynę + BP będę miał, więc dokupić pad finishowy to nie problem ;)

 

[ Dodano: 21 Maj 2012, 13:21 ]

cz@rek, dzięki właśnie przeglądam i wypada przyzwoicie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wosk NXT 2.0 i szukam cleanera do tego. Jest ClearKote Vanilla Hand Glaze, ale zawiera jakieś substancje ścieralne, nadaje się do częstego stosowania? :o chyba, że coś innego?? Np R222 Paintwork Cleanser chodzi mi jeszcze po głowie

 

Aha, no i czym to nakładać, zwykłe słoneczko megsa wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ClearKote Vanilla Hand Glaze, ale zawiera jakieś substancje ścieralne, nadaje się do częstego stosowania?

 

Jak najbardziej, raz np na miesiąc fajnie sie sprawdzi, żeby usunąć ewentualne defekty powstałe przy myciu. Dobre właściwości czyszczące ;)

 

Aha, no i czym to nakładać, zwykłe słoneczko megsa wystarczy?

Słoneczko/ bawełniany pad/ maszynowo na finishowym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duragloss Pre-Cleaner #652 będzie działał podobnie jak ClearKote Vanilla Hand Glaze??

Duragloss #652 zawiera silniejsze substancje ścierne od ClearKote Vanilla. #652 to czysty cleaner, a CK Vanilla to dodatkowo glaze, czyli odżywka. Pod NXT 2.0 lepszy będzie Duragloss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duragloss Pre-Cleaner #652 będzie działał podobnie jak ClearKote Vanilla Hand Glaze??

Duragloss #652 zawiera silniejsze substancje ścierne od ClearKote Vanilla. #652 to czysty cleaner, a CK Vanilla to dodatkowo glaze, czyli odżywka. Pod NXT 2.0 lepszy będzie Duragloss.

 

jakieś przeciwwskazania do częstego stosowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma ciemny kolor auta i chcemy użyć jakiegoś cleanera który również zamaskuje koliste rysy i odżywi kolor.Ma to być cleaner pod Sealant'a DG #111 lub track claw.

Zastanawiam się nad AG SRP lub DG 671.Domyślam się, że cleanery z dodatkami mogą skrócić żywotność sealanta - czy tak jest również w przypadku dg671 czy SRP?

 

Może polecacie jeszcze jakiś inny cleaner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.