Skocz do zawartości

Zymol HD Cleanse


PN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Panowie czy mogę pracować aplikatorem żółtym kółeczkiem Megsa lub aplikatorem niebieskim Zymol z Zymol HD Cleanse? Nie mam tego aplikatora bawełnianego.

nie polecam HDC nie jest najłatwiejszy w pracy a już słoneczkiem to musi być katorga że o innych aspektach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Moderator

Troszke odkopie temacik. 

 

Czy aplikator mikrofibrowy nada sie do aplikacji recznej HDC. Bo wlasnie tak bym chcial nakladac. Czy moze lepiej gabkowy badz tricole z flexipadsa uzyc ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BiałyGTi napisał:

Troszke odkopie temacik. 

 

Czy aplikator mikrofibrowy nada sie do aplikacji recznej HDC. Bo wlasnie tak bym chcial nakladac. Czy moze lepiej gabkowy badz tricole z flexipadsa uzyc ?? 

Jak najbardziej będzie dobry. Zymol ma w swojej ofercie nawet dedykowane Pre-Wax Applicator Pad, one są właśnie bawełniano/mikrofibrowe. HDC postaraj się też trochę wypracować, a nie tylko nałożyć i zetrzeć ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Piotrek napisał:

Jak najbardziej będzie dobry. Zymol ma w swojej ofercie nawet dedykowane Pre-Wax Applicator Pad, one są właśnie bawełniano/mikrofibrowe. HDC postaraj się też trochę wypracować, a nie tylko nałożyć i zetrzeć ;)

No i pieknie bo mam z 10 aplikatorów mikrofibrowych z ali i wlasnie tego chcialbym uzyc do HDC. Wlasnie przeczytalem wszystkie strony i widzialem ze pisali ze wypracowac go az prawie calkiem zniknie i wtedy dopiero dotrzec fibra :).

A ze zymol ma te swoje aplikatory to wiem ale nigdy nie mialem ich w reku wiec nie mam porowania co do tych z ali 

 

Dzieki za szybka odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Berd napisał:

BiałyGTi

Aplikatory Zymol z mikrofibry to moim zdaniem porażka. Dwa razy prane i robi się z nich szmata. 

Dużo lepsze są Aplikatory Megsa

Moje piorę w szarym mydle i w letniej wodzie i mają się dobrze. Jak do tej pory nie widziałem lepszych aplikatorów od Zymola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.