Skocz do zawartości

Zymol HD Cleanse


PN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Naprawdę jest zupełnie OK

no i tak na prawdę zawsze było.

 

tego na prawdę trzeba kłaść bardzo mało i dość szybko/jak najrównomierniej rozprowadzić, a wszystko będzie dobrze.

 

Ostatnio naszło mnie na HDC+Vintage i przypomniałem sobie, co to za bajka po tych wszystkich nano-technologicznych wytworach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie przymierzam się do pierwszej aplikacji HDC+Glasur i mam pare pytań. Posiadam maszyne DA LARE EPL-41 i nie wiem na jakim biegu pracować. Przeczytałem cały temat ale wciąż mam wądpliwości. Pad to czarny 3M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Panowie przymierzam się do pierwszej aplikacji HDC+Glasur i mam pare pytań. Posiadam maszyne DA LARE EPL-41 i nie wiem na jakim biegu pracować. Przeczytałem cały temat ale wciąż mam wądpliwości. Pad to czarny 3M

metodą prób i błędów dojdziesz do najlepszej opcji sam,ciężko jednoznacznie powiedzieć jakie obroty bd najlepsze wiele zależy od temperatury. Osobiście frajdę sprawia mi nakładanie HDC aplikatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam się do pierwszej aplikacji HDC+Glasur i mam pare pytań. Posiadam maszyne DA LARE EPL-41 i nie wiem na jakim biegu pracować. Przeczytałem cały temat ale wciąż mam wądpliwości. Pad to czarny 3M

 

Ja nakładam 1 do rozprowadzenia i 3-4 do wypracowania (a tym samym sprzęcie Lare). Mało na pad i na niedużym obszarze. Bo szybko przysycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i Panie dosłownie tydzień temu robiłem pełną korekte zakończoną Collim, dzisiaj zakupiłem HDC + Titanium i szczerze powiedziawszy nie chce mi się czekać do końca Colliego więc tutaj pytanie - potraktować lakier od razu HDC i on sobie już z resztą poradzi i przygotuje powierzchnie pod Titaniuma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie dosłownie tydzień temu robiłem pełną korekte zakończoną Collim, dzisiaj zakupiłem HDC + Titanium i szczerze powiedziawszy nie chce mi się czekać do końca Colliego więc tutaj pytanie - potraktować lakier od razu HDC i on sobie już z resztą poradzi i przygotuje powierzchnie pod Titaniuma ?

Umyj jakąś mocną chemią ,potem hdc i titanium i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Okurzę trochę temat. Otóż w najbliższy weekend chcę nałożyć HDC + Glasure. Użyję pierwszy raz do nakładania HDC maszyny Krauss DB 5800s 900W. I tu mam dylemat czy użyć Flexipads Hex Logic czarny miękki czy czerwony ultra miękki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś kiedyś szukał, to z doświadczenia powiem, że czarny miękki Flexipads Hex Logic bardzo dobrze nadaje się do nakładania i wypracowania HDC na maszynie orbitalnej.

P.S.

Wczoraj wieczorem czyniłem próby z czarnym i czerwonym ultra miękkim i najlepiej przeszedł je właśnie czarny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie a ja mam taki problem - czy to jest normalne, że wypracowując HD powstaje tyle pyłu? Wydaje mi się, że wcale nie przesadziłem z ilością, a w zasadzie nie sposób pracować, ten pył zrobił mi tylko mnóstwo rys i klapa do roboty od nowa... Pracowałem na 800 obrotów i miękki pad...

 

Czy ten produkt może się zestarzeć? Mam opakowanie sprzed kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.