Skocz do zawartości

Neoxal Show Cars Quick Detailer Booster 2023


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej męczę Neoxala, 8 dni bez mycia i płukania od aplikacji, trochę deszczu dwie dłuższe trasy. Pod spodem siedzi Gyeon CanCoat EVO. Osobiście Neoxal przypomina mi bardzo Water Golda tylko ma większe kropelki. Na Plus jak dla mnie jest duża szklistość która utrzymuje się po ręcznym umyciu. Dużym zaskoczeniem był też zrzut wody, która ucieka bardzo łatwo (przez większe krople ucieka łatwiej i szybciej)

hydro widać tutaj:

 

 

 

 

 

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE czy ta wersja produktu była testowana pod kątem ochrony przed ptasimi odchodami? Kojarzę, że standardowy qd robił to bardzo dobrze, ale jednak wymaga większej atencji przy aplikacji - booster jest łatwiejszy w obsłudze więc nawet i co mycie można go sobie wrzucić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
18 godzin temu, Rafal9304 napisał(a):

Dobra bo już nie ogarniam, to ja na wymianę dostałem tą samą wersje co reszta w szklanej butelce czy coś innego ?

 

@NEOXAL EUROPE Atomizer inny gdzieś znajdę także nie ma potrzeby wysyłania nowego 🙂

Na wymianę dostałeś to samo co inni dostali do testów w szklanych butelkach. Produkt ma lepsze zdolności krycia drobnych rys i swirli. Została poprawiona trwałość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 26.03.2023 o 12:40, Mumins napisał(a):

@NEOXAL EUROPE czy ta wersja produktu była testowana pod kątem ochrony przed ptasimi odchodami? Kojarzę, że standardowy qd robił to bardzo dobrze, ale jednak wymaga większej atencji przy aplikacji - booster jest łatwiejszy w obsłudze więc nawet i co mycie można go sobie wrzucić.
 

Tak jest. Właściwości ochrony przed ptasim guano posiada Neoxal Quick Detailer Coat SiO2 Nox70. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, Marcin napisał(a):

a może male zestawienie co ma jeden i drugi , ewentualnie czego nie ma jeden względem drugiego.

Nox70 to bardziej Quick Coat. Show Cars idzie w stronę Quick Detailer booster 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, zeea napisał(a):

@NEOXAL EUROPE ale bliżej mu do QD czy boostera do serwisu powłoki?  Jak dla mnie łatwość aplikacji wskazuje na QD, a jak obroni sie jeszcze  trwałością to faktycznie można go podciągnąć pod boostera 😁

Zdecydowanie celujemy w boostera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.03.2023 o 09:00, polll napisał(a):

Dalej męczę Neoxala, 8 dni bez mycia i płukania od aplikacji, trochę deszczu dwie dłuższe trasy. Pod spodem siedzi Gyeon CanCoat EVO. Osobiście Neoxal przypomina mi bardzo Water Golda tylko ma większe kropelki. Na Plus jak dla mnie jest duża szklistość która utrzymuje się po ręcznym umyciu. Dużym zaskoczeniem był też zrzut wody, która ucieka bardzo łatwo (przez większe krople ucieka łatwiej i szybciej)

hydro widać tutaj:

 

 

 

 

 

Co to za dmuchawa do osuszania ? 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.03.2023 o 15:15, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Na wymianę dostałeś to samo co inni dostali do testów w szklanych butelkach. Produkt ma lepsze zdolności krycia drobnych rys i swirli. Została poprawiona trwałość.

Czy to co sprzedacie na alle...to jak to wersja - poprawiona o której wyżej, co była u testerów, czy wcześniejsza ? czy poprawiliście atomizer w tej 200ml ?

https://allegro.pl/oferta/neoxal-show-cars-quick-detailer-booster-200-ml-12707244186

To jest boster czy Nox70 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 minuty temu, Marcin napisał(a):

Czy to co sprzedacie na alle...to jak to wersja - poprawiona o której wyżej, co była u testerów, czy wcześniejsza ? czy poprawiliście atomizer w tej 200ml ?

https://allegro.pl/oferta/neoxal-show-cars-quick-detailer-booster-200-ml-12707244186

To jest boster czy Nox70 ?

To w linku nie jest Nox70. To Show Cars quick detailer booster. 

To co sprzedajemy na Allegro jest zaktualizowaną recepturą na sezon 2023. I jest to to co dostali Testerzy. 

Produkt otrzymał nowy, czarny atomizer. Ale nowa receptura jest sprzedawana również z chromowanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, Marcin napisał(a):

Dzięki, za info, bo akurat na tej butelce 200 ml nie ma napisu booster ( na 100 i 500 jest)

 

A jeszcze tak dopytam z ta antystatycznością - działa to ? nie przyciąga tak kurzu ? jak z tzw pyłkami roślin których teraz na wiosnę pełno ?

Show Cars posiada właściwości antyelektrostatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 26.03.2023 o 07:25, Domel napisał(a):

Zrobiłem tu porządek i przeniosłem tematy do dedykowanych działów - tam proszę kontynuować testy i relacje, recenzje a tutaj zostawiamy pytania produktowe.

 

 

 

 

Trochę szkoda że po tych porządkach nie mogę tutaj śledzić co się dalej dzieje z wątkiem (wchodzę z poziomu smartfona). Jeśli w przyszłości można by nie robić takich rozwiązań będę wdzięczny.

Pozdrawiam, Grzegorz 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w teście. Jego celem było sprawdzenie poprawy trwałości Show Cars-a, co udało nam się osiągnąć. Niestety, mimo deklaracji, trwałość produktu uległa pogorszeniu z powodu jednego z komponentów, który nie spełniał określonych parametrów. Jednakże, zastosowaliśmy zamiennik, co pozytywnie wpłynęło na sytuację. Mimo to, na etapie przekazania produktu do testów nie udało nam się osiągnąć poprzedniego poziomu trwałości. W międzyczasie jednak dopracowaliśmy recepturę, która znacznie poprawiła tę kwestię. Niemniej jednak, postanowiliśmy usunąć z etykietę informację o trwałości powyżej 6 miesięcy. Umieściliśmy produkt na półce wśród Quick Detailer-ów o podwyższonej trwałości, z funkcją boostera dla powłok i wosków.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w przetestowaniu oraz za rzetelne relacje.

Drodzy Koledzy,  zwracamy się tu do Autorów powyższych relacji z testów. W tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Wam, przetestowanie naszej zremasterowanej powłoki 111 Coating. W tym celu otworzymy nowy wątek. Ze względu na Wasze profesjonalne podejście do przeprowadzania testów, zależy nam, aby to właśnie Wy przetestowali nasz produkt. Dzisiaj lub jutro otworzymy nowy wątek z nowym testem. Bardzo prosimy o wzięcie udziału. Wybór waszych zgłoszeń jest zagwarantowany.

 

Nowe Neoxal 111 Coating ma cechy game changera. To powłoka ceramiczna aplikowana na sucho. Jedną z jej głównych cech jest łatwość aplikacji. Można ją bez pośpiechu nałożyć na cały dach lub maskę, i równie spokojnie dotrzeć. Charakteryzuje się dużym przyciemnieniem, połyskiem, hydrofobowością, twardością i trwałością.

 

Tymczasem wątek testu Show Cars-a w jego głównej części uważamy za ukończony. Mile widziane będą jednak dalsze wpisy i relacje.

Bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy,

Zespół Neoxal Europe,

Grzegorz Baczyński.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Trochę szkoda że po tych porządkach nie mogę tutaj śledzić co się dalej dzieje z wątkiem (wchodzę z poziomu smartfona). Jeśli w przyszłości można by nie robić takich rozwiązań będę wdzięczny.

Wystarczy skorzystać z opcji obserwuj i już będziesz otrzymywać powiadomienia.

 Zrzutekranu2023-05-15o08_07_40.png.e47d1cb728f047427ac2ce5158f86f9f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
24 minuty temu, Administrator napisał(a):

Wystarczy skorzystać z opcji obserwuj i już będziesz otrzymywać powiadomienia.

 Zrzutekranu2023-05-15o08_07_40.png.e47d1cb728f047427ac2ce5158f86f9f.png

I widzisz, nie wiedziałem. Dziękuję za informację i pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam go położonego na połowie maski z innym produktem. Bawimy sie nim 😁 Zobaczymy jak sobie poradzą. Narazie kropelki b. dobre.  

Ale podoba mi się fakt o przyznaniu do "błędu"? A dokładnie fakcie, że wrzucamy go na mocnego QD, a nie typowo boostera powłok o co właśnie pytałem w jakiś wątku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.