Skocz do zawartości

Neoxal Show Cars Quick Detailer Booster 2023


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak coś było nie halo z Show Cars? Cieszy fakt, że zaproponowaliście wymianę starej wersji na nową. To bardzo dobry ruch z waszej strony. Widzę, że wzięliście do siebie słowa o marketingu 😛 Jak tylko będzie możliwość, to chętnie wymienię starą butelkę na nową i zrobię porównanie, ale to dopiero jak się pogoda trochę poprawi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, imola33 napisał(a):

Czyli jednak coś było nie halo z Show Cars? Cieszy fakt, że zaproponowaliście wymianę starej wersji na nową. To bardzo dobry ruch z waszej strony. Widzę, że wzięliście do siebie słowa o marketingu 😛 Jak tylko będzie możliwość, to chętnie wymienię starą butelkę na nową i zrobię porównanie, ale to dopiero jak się pogoda trochę poprawi.

Oczywiście, zostajemy w kontakcie i do dyspozycji.

Pozdrawiam, Grzegorz 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzień dobry,

Przesyłki z Show Cars-ami w drodze.

Proszę pamiętać, wstrząsnąć przed użyciem. Po aplikacji dajcie mu chwilę na związanie. Wody się nie boi, ale na test szamponu lub piany poczekajcie kilka godzin.

Każdy otrzyma dodatkowo do próbkę Neoxal No.12 zabezpieczenia poliwęglanu (reflektory), winyli, felg. Będziemy wdzięczni za przetestowanie i podzielenie się opinią na forum.

Nie otrzymaliśmy jeszcze danych do wysyłki (najchętniej paczkomaty InPost) od Kolegów: przemaz.p R3AVER i powalla. Prosimy o przesłanie.

Życzę powodzenia,

Grzegorz Baczyński 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




.
Nie otrzymaliśmy jeszcze danych do wysyłki (najchętniej paczkomaty InPost) od Kolegów: przemaz.p R3AVER i powalla.


Witam ,
Dane paczkomatu wysłane na email .

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 minuty temu, przemas.p napisał(a):



 

 


Witam ,
Dane paczkomatu wysłane na email .

Pozdrawiamemoji16.png

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

 

 

Okej, mam 😉👋

Czyli poproszę jeszcze o dane Kolegów R3AVER i powalla.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła. Psikane też było 😁

Kurde Grzegorz to opakowanie zastępcze jak dla mnie sztos 😱💪

Zapach po otwarciu mocno chemiczny, odpychający ale przy aplikacji nie męczy. MF fajnie pachnie produktem.

Aplikacja banał.

Oblecialem auto no rinse na szybko, wycieranie z testerkiem zero problemów. Wszystko pięknie odparowuje.

Oczywiście fot brak bo na swoje auto nigdy czasu nie ma 😭

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła. Psikane też było
Kurde Grzegorz to opakowanie zastępcze jak dla mnie sztos
Zapach po otwarciu mocno chemiczny, odpychający ale przy aplikacji nie męczy. MF fajnie pachnie produktem.
Aplikacja banał.
Oblecialem auto no rinse na szybko, wycieranie z testerkiem zero problemów. Wszystko pięknie odparowuje.
Oczywiście fot brak bo na swoje auto nigdy czasu nie ma

Poka opakowanie (z ciekawości )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 godzin temu, pablo15005 napisał(a):

Paczka dotarła. Psikane też było 😁

Kurde Grzegorz to opakowanie zastępcze jak dla mnie sztos 😱💪

Zapach po otwarciu mocno chemiczny, odpychający ale przy aplikacji nie męczy. MF fajnie pachnie produktem.

Aplikacja banał.

Oblecialem auto no rinse na szybko, wycieranie z testerkiem zero problemów. Wszystko pięknie odparowuje.

Oczywiście fot brak bo na swoje auto nigdy czasu nie ma 😭

Dziękuję za pierwszą relację. Z dodawaniem aromatów nie chcieliśmy przedobrzyć aby nie zakłócić wiązań polimerów. Miały tu one przede wszystkim rozmyć zapach rozpuszczalnika i to się udało. Z kolei bez tego zabiegu nieprzyjemna woń chemikaliów była by nieznośnie dokuczliwa. Jest to więc pewien kompromis i tak należałoby na to patrzeć. Trzeba unikać wąchania preparatu wprost z odkręconej butelki. Podczas aplikacji atomizerem zapach jest znośny.  Teraz ważniejsze rzeczy. Aplikacja poszła jak piszesz gładko. Trzeba więc określić połysk, wygląd, gładkość, hydrofobowość. No i zostanie test trwałości. Życzę w takim razie dobrej zabawy. I czekamy na kolejne relacje.

Pozdrawiam, Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę odebrałem. Dziękuję.

Z pierwszych obserwacji. Konsystencja typowa woda. Jeżeli chodzi o zapach z butli, lekko przytłumiony rozpuszczalnik nitro. Zobaczymy jak będzie przy aplikacji.
Bardzo podoba mi się butleka testera. Robi wrażenie takiego bardzo premium produkty z racji że jest szklana. Nie obraziłbym się jakby kupił w takiej formie produkt już gotowy.

@NEOXAL EUROPE pytanie dotyczące powłoki? Czy sprawdzi się jako jedyne zabezpieczenie lamp? Mam akurat to ogarnięcia 1 parę lamp i miałem je lakierować ale na jedną napewno z ciekawości pójdzie powłoka.
Jeżeli chodzi o plastik to mam akurat super jalowa blendę zderzaka w czarnym kolorze także mam nadzieję że fajnie siądzie.
faec03a4b4f7d4296d1b21933c683716.jpg20230317_211517.jpg.27615bc0b36e345a286a1e0aca80c6c2.jpg


 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
9 godzin temu, Rafal9304 napisał(a):

A ja wymieniałem swoją wersję na nową i dostałem w takiej butelce 😛 

image_67209217.JPG.2de1f6bd492e4cb1c2f2399dd918e414.JPG

Pracowaliśmy nad trwałością i efektem przyciemnienia. Widzę jednak że musimy zmienić również atomizer.

P. S. Już zakupiliśmy nowe atomizery. Niestety nie będą chińskie, śliczne, błyszczące jednak czasami przeciekające a czarne, polskie MCH. Mam nadzieję że dadzą radę.

Jak tylko je otrzymamy , wyślę Ci na wymianę.

Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, polll napisał(a):

@NEOXAL EUROPE atomizer rozpyla fajnie ale przecieka i zacina się, więc to nie przypadek.

Foto:

 

20230317_155227.jpg

 

dziś u mnie delikatnie pokropił deszcz i tak sie prezentuje na aucie 🙂

20230321_070536.jpg.5810d6af64ba9bbfb75efc6c96d00bcf.jpg

 

Inwektywy pchają mi się na usta. Ale przepraszam za taki stan rzeczy. W tym tygodniu będą już nowe. Jeśli ktoś sobie życzy, wyślemy nowe. 

Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.