Skocz do zawartości

Neoxal Show Cars Quick Detailer Booster 2023


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzień dobry, 

Chcemy oddać do testów poprzedzających nowy sezon usprawniony Neoxal Show Cars quick detailer booster? 

Na nowy sezon 2023 przygotowaliśmy dla tego QDek-a ciekawy zapach.
Jaki? Niespodzianka!

Dodając go usprawniliśmy też jego żywotność jako powłoki. 
Były sygnalizowane problemy. Skutecznie  się z tym zmierzyliśmy.
Opinie naszych zaprzyjaźnionych detailerów również są dobre. 
Ale zależy nam na zupełnie niezależnych i krytycznych testach osób bezstronnych. 

Dlatego prosimy o zgłaszanie się tego chętnych do najbliższego poniedziałku włącznie. 
Spośród Was wybierzemy siedem które otrzymają QDek do testów.
Dwie w drodze losowania, pięć wyboru. 
Kryteria wyboru to staż na FKA i udział w dyskusjach. 

Po zaopiniowaniu, mam nadzieję że pozytywnym, przejdziemy do zagadnienia wymiany. Rozpoczęte już procedury będziemy kontynuować.

W celu wzięcia udziału prosimy osoby wpisujące się o poprzedzenie swojego nicku lub nazwiska numerem porządkowym.

Nasze oczekiwania:
Pierwsza relacja po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki (opis, zdjęcia, filmy).
Potem wpisy na bieżąco w dowolnym czasie.

Jednocześnie otwieramy tym nowy wątek na forum, Neoxal Show Cars quick detailer booster.
Zapraszamy do udziału!

Pozdrawiamy

Neoxal Europe 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. t.sienkiewicz91 z chęcią przetestuję i porównam nowy produkt względem starego, do którego mam lekkie zastrzeżenia (rozmawialiśmy o tym Panie Grzegorzu). Będą zdjęcia, filmiki i TikToki  

2. Pablo15005 - porównamy do wersji wcześniejszej 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. t.sienkiewicz91 z chęcią przetestuję i porównam nowy produkt względem starego, do którego mam lekkie zastrzeżenia (rozmawialiśmy o tym Panie Grzegorzu). Będą zdjęcia, filmiki i TikToki  

2. Pablo15005 - porównamy do wersji wcześniejszej 

3. Patryk14 - jako że szamponu używam na bieżąco i przymierzałem się do QD chętnie skorzystam z możliwości podzielenia się opinia i przetestowania, na aucie z powłoką i bez niej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. t.sienkiewicz91
2. Pablo15005
3. Patryk14
4.Mumins

5.zeea

6. powalla (mam na aucie syna położoną 19 sierpnia powłokę N365 i  może wartą ją już czymś potraktować , choć na moje oko niczym nie         odstaje od czasu położenia ...to może na połowie auta użyłbym tego boostera by byłoby widać różnice ) 

 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. t.sienkiewicz91
2. Pablo15005
3. Patryk14
4.Mumins
5.zeea
6. powalla
7. R3AVER
8. Grechut
9. przemas.p

Wygląda na to że będę miał świeży panel i chętnie wrzucę na niego nowy qd

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzień dobry,

Dziękujemy za zgłoszenia. Jako że jest ich dziewięć, postanowiliśmy wysłać na testy tyle właśnie QDeków. 

Uwaga, produkt będzie w zastępczej butelce 100 ml i z zastępczym triggerem. Prosimy nie oceniać opakowania i atomizera, jedynie płyn.

Uwaga, dla chętnych mamy do przetestowania nowy Neoxal 12 ceramiczne zabezpieczenie reflektorów, vinyli i felg. To rozwinięcie receptury znanego produktu. Tester 10 ml. Produkt również będzie w opakowaniu zastępczym. Prosimy go nie oceniać. Jeśli ktoś z Was ma ochotę przetestować również ten produkt dołączenie o tym informację.

Prosimy o przesłanie namiarów do wysyłki w wiadomościach prywatnych na forum Kosmetyka Aut lub na adres e-mail, info@neoxal.com

Pozdrawiamy,

Zespół Neoxal Europe 

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE nowa wersja już w sprzedaży? Mam pierwszą wersję QD i drugą z zapachem, ciekaw jestem jak nowa.

Duże zmiany w No12? Poprzednią polozylem na dwa komplety kół, na dniach będę robić ogarniecie felunków to podrzucę info czy żyją. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, paki112 napisał(a):

@NEOXAL EUROPE nowa wersja już w sprzedaży? Mam pierwszą wersję QD i drugą z zapachem, ciekaw jestem jak nowa.

Duże zmiany w No12? Poprzednią polozylem na dwa komplety kół, na dniach będę robić ogarniecie felunków to podrzucę info czy żyją. 

Tak, już w sprzedaży. Nowa No12 łatwiej się aplikuje i łatwiej dociera.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Tak, już w sprzedaży. Nowa No12 łatwiej się aplikuje i łatwiej dociera.  

o kurde, z poprzednią miałem zero problemów na srebrnych i czarnych kołach 😮 Ale jak jest jeszcze lepiej to ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polll napisał(a):

 

czy Neoxal Show Cars quick detailer booster z allegro to już nowa formuła ?

Również chętnie się dowiem czy produkt, który nam podeślesz, to wersja przedsprzedażowa czy już jest w obiegu 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 minut temu, polll napisał(a):

@NEOXAL EUROPE używam 767 ale będę czekał na 737 🙂

czy Neoxal Show Cars quick detailer booster z allegro to już nowa formuła ?

Tak

8 minut temu, Mumins napisał(a):

Również chętnie się dowiem czy produkt, który nam podeślesz, to wersja przedsprzedażowa czy już jest w obiegu 😉 

Sprawdzona wersja już czeka do sprzedaży. Te samą wersję również prześlemy do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.