Skocz do zawartości

Neoxal Show Cars Quick Detailer Booster 2023


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

No i potwierdzam. Wytrzymał na masce jedynie 22 dni (3 mycia ręczne). Konkurent na 2 stronie wciąż kropelkuje. 

Nie zmienia to faktu, że QDek z niego bardzo przyzwoity i bez problemowy 👍 nadal będzie podbijać powłoke po myciu 😉

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robocze, służące do testów zrobiło 1400 km  w niecaly miesiąc, przy myciu ręcznym okazało się że nie ma śladu po neoxalu, a bio nano siedzi nadal.

Fotka słabo pokazuje... Ale widać odcięcie i taflę w połowie maski 

Osobiscie produktu drugi raz nie kupię.

20230520_134335.jpg.e4b9bd758b5fa3edc4047f97646f4a75.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć! 🙂

Było trochę czasu a auto Żony wymagało lekkiego dopieszczenia, więc do dzieła. Ogólnie na aucie leży Neoxal 111 kładzione w czerwcu, przebieg jakieś 5kkm, auto garażowane pod chmurką. Myte średnio raz na 2 tygodnie na bezobsługowej myjni, ze 4 razy myłem ręcznie, tak jak przystało. Jakoś prawie od początku po położeniu powłoki hydro było takie sobie ale za to domywanie to poezja. Dziś postanowiłem umyć porządnie szamponem Fireball Ph3, wleciał Prick oraz deiron od Kiurlaba. Po całym zabiegu umyłem jeszcze raz szamponem od Fireball. I tak mnie naszło by użyć @NEOXAL EUROPE Show Cars Detailer chyba pierwszą wersję zmieszaną z inną wersją. A co! Jak się bawić to się bawić. Aplikacja bajka, psik psik na fibrę, roztarcie po panelu, drugą fibrą dotarcie i już. 
Ale nie był bym to ja gdybym nie porównał mieszanki do innego produktu. W ręce wpadł używany wczesnym rankiem @Cleantle Ceramic Booster. 
Taśma i aplikacja obu produktów. Różnicy w wyglądzie chwilę po aplikacji nie widać. Auto 3 godziny stało w temp 21 Ce, potem podwórko. Będę starał się robić zdjęcia i obserwować zachowanie produktu jak tylko będę widział auto 🙂 

IMG_5188.jpeg.a7ea159a4aac34c58a730e0cdca7eec2.jpegIMG_5190.jpeg.3e7b48282edae1fe9f78d5bfae156945.jpeg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni po aplikacji i jakieś 200km przebiegu, trafił się wyjazd na grzyby to auto trochę brudne i dwie ptasie dekoracje pojawiły się na dachu. Więc szybki podjazd na myjnię aktywna piana i spłukiwanie demi. Co widać na załączonym filmiku jak na razie dość fajnie odpycha wodę. Kolejne mycie będzie już za tydzień lub dwa by nie męczyć za mocno showa. 

 

a tak wygląda auto po przyjeździe z myjni (bez osuszania)

IMG_5237.jpeg.7d85bb363e6e395a819377cb1b141804.jpegIMG_5236.jpeg.7c8d6d49184f3cbb50bb0d76874c91b0.jpeg

A tak wygląda jakieś 1,5 godziny po myciu podczas deszczu. 
IMG_5239.jpeg.5e5b00d5a72d6157c6df905ae5921a77.jpeg

Będę bacznie obserwował trwałość siuwaksu 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.