Skocz do zawartości

Pytania do ShowCarShine.pl


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
2 godziny temu, bienek napisał(a):

Haha konto w twoim sklepie mam od 12 lat 😄

haha faktycznie i to jest MOC 👍

Z tym że konto tez już miałeś przypisane, więc ceny jakie widzisz są po rabacie, a jak robimy dodatkową akcje z kodem rabatowym to korzystasz z kody z końcówką "......KA

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 23:26, CAR CRAZY napisał(a):

@bienek Kod nie działa bo był mniej korzystny niż grupa rabatowa. Zarejestruj konto i podaj mail to dopisze do grupy a jak nie chcesz rejestrowac się to zrób zamówienie jako Gość i w komentarzu dopisz żeby naliczyć forumowy rabat. 

Czy dobrze rozumiem, że kod "winterKA" jest mniej korzystny niż forumowy rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xadamx napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że kod "winterKA" jest mniej korzystny niż forumowy rabat?

Nie, forumowy rabat wynosi 5-10%, w zależności od produktu. A kod winterKA sprawi, że dobije on do tych +/- 17% (też chyba w zależności od produktu, bo gdy wbiłem kod i policzyłem realną wartość rabatu, to wyniosła bodajże 16,4% - a w koszyku w ogóle jest inna informacja, bo pokazuje rabat na poziomie 15%). Tak przynajmniej jest w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mumins napisał(a):

Nie, forumowy rabat wynosi 5-10%, w zależności od produktu. A kod winterKA sprawi, że dobije on do tych +/- 17% (też chyba w zależności od produktu, bo gdy wbiłem kod i policzyłem realną wartość rabatu, to wyniosła bodajże 16,4% - a w koszyku w ogóle jest inna informacja, bo pokazuje rabat na poziomie 15%). Tak przynajmniej jest w moim przypadku. 

Też tak do tej pory myślałem. Ale wczesniejsza dyskusja tak brzmiała jakby była inna jeszcze grupa rabatowa. Chyba, że @bienek miał na myśli jeszcze jakiś inny, mniej wartościowy kod.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@xadamx @Mumins

 

Grupa rabatowa ma przypisany stały rabat.

W trakcie akcji promocyjnej wykorzystując kod "........KA" dochodzi dodatkowe kilka %.

 

Kiedyś klientom z forum którzy nie chcieli zakładać konta był zrobiony stały kod "KA" ale on dawał tylko 5% więc został wyłączony i została tylko grupa rabatowa bo rabat jest wyższy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CAR CRAZY napisał(a):

Kiedyś klientom z forum którzy nie chcieli zakładać konta był zrobiony stały kod "KA" ale on dawał tylko 5% więc został wyłączony i została tylko grupa rabatowa bo rabat jest wyższy.

Dziękuję za wyjaśnenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema, planujecie przy ktorejś dostawie zza wielkiej wody ściągnąć McK37 N914 w wersji wash&wax? Chodzi mi o tą gęstą żółtą wersję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wątków zasugerowałem użycie cleanera Mckee's, czyli klasycznego Prep Polish. Z ciekawości zajrzałem do sklepu i znalazłem dwie bliźniacze pozycje, różniące się tylko zdjęciem. Są jakieś zasadnicze różnice między tymi produktami, że dzieli je 30zł w cenie? 

https://showcarshine.pl/przygotowanie-lakieru-i-pasty-polerskie/mckee-s-37-coating-prep-polish-473ml-kultowy-czysty-cleaner.html?search_query=mckee's&results=11

https://showcarshine.pl/przygotowanie-lakieru-i-pasty-polerskie/detailer-s-pro-coating-prep-polish-473ml-czysty-cleaner-pod-wosk-powloke-sealant.html?search_query=mckee's&results=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Adrian89 W okresie cieplejszym są spore szanse 😄

@Mumins W skrócie wyglądało to mniej więcej tak: Była firma "matka" w której było Mckees, potem jak zwykle coś się zjeb... i Mckees odłączyło się i działa jako samodzielny brand. Teraz w obu firmach jest teoretycznie ten sam produkt. Nie porównywałem bezpośrednio obu,ale  organoleptycznie różnią się tylko kolorem i zapachem. Pomimo że detailers powinno być to samo to jednak 100% pewności mamy przy Mckees.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAR CRAZY

Zamierzałem kupić ADS Ayicon, ale mocno zainteresowała mnie 5-letnia powłoka DIY Detail. Planujecie może ich sprzedaż?
Czy lepiej zostać przy Ayicon? Zwykły, bialy lakier (Golf VII) i szukam czegoś co daje jak najmniej przyciemnienia, a jak najwięcej połysku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@agkpPowłoki DIY, jeszcze analizujemy temat, prawdopodobnie coś się pojawi bliżej lata, nawet chociażby do testów. Aktualnie każdy z produktów DIY spisuje się bardzo dobrze, więc przyjdzie czas na powłoki.

@agkp @t.sienkiewicz91  Ayicon to dobrej jakości klasyczna ceramika o mocnych właściwościach szklących, dlatego super wygląda na jasnych autach.

Hybrid to powłoka "nowszego typu": bardziej elastyczna, łatwe do zmycia water spoty,  śliskość, hydro, sporo połysku ale trochę bardziej ciepłego, woskowego.

@Mumins Powinien być w pierwszej połowie marca...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

@agkpPowłoki DIY, jeszcze analizujemy temat, prawdopodobnie coś się pojawi bliżej lata, nawet chociażby do testów. Aktualnie każdy z produktów DIY spisuje się bardzo dobrze, więc przyjdzie czas na powłoki.

 

Co możesz o tym produkcie powiedzieć, jak się spisuje ? (aplikacja, trwałość, zrzut wody, look, maskowanie rys itp)

DIY Detail Ceramic Gloss 473ml - trwały ceramiczny detail spray - ShowCarShine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możesz o tym produkcie powiedzieć, jak się spisuje ? (aplikacja, trwałość, zrzut wody, look, maskowanie rys itp)
DIY Detail Ceramic Gloss 473ml - trwały ceramiczny detail spray - ShowCarShine
Jest masa filmików DIY na Yt

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.