Skocz do zawartości

Pytania do ShowCarShine.pl


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

@psemo wiem o tym i zostało to zlecone programiście i jak tylko będzie możliwość to będzie usunięte. Listę zainfekowanych plików juz mamy więc mam nadzieje że jutro będzie po problemie.

Aktualnie jeżeli komuś wyskoczy taki problem a produkty ma w koszyku to poprzez telefon mogę zaakceptować i przyjąć do realizacji.

@t.sienkiewicz91   🤔   😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

wiemy i walczymy z tym od 4 dni...

powinienies zobaczyc taki komunikat:

"

UWAGA:

Mogą wystąpić chwilowe problemy z modułem w sklepie odpowiadający za płatności , który został zainfekowany i nie pozwala na zatwierdzenie zamówienia (czasami próbuje wymusić dane karty kredytowej, gdzie u nas nie ma płatności kartą kredytową...)

Jeżeli masz taki problem i zależy ci na szybkiej realizacji zamówienia, prosze o kontakt na
tel. 510124180 zatwierdzimy zamówienie z koszyka od strony admina.
lub
wystarczy wpisać byle jakie dane, a w nr kart podać zamiast cyfr litery i przechodzi, do realizacji zamówienia.

Problem mam nadzieje że szybko uda się usunąć.

Przepraszamy za utrudnienia.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po jednym letnim sezonie ( około 5-7 tys. Km) trzeba znowu aplikować ARTDESHINE CERAMIC WHEEL COAT na felgi czy powinno wytrzymać drugi sezon? Ewentualnie jak trzeba to czy od nowa przygotowywać felgę czy można tylko odtłuścić i położyć nową warstwę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 jak będziesz dbał o nią to wytrzyma. Jeśli miałbyś ponownie nakładać to trzeba zrobić pełną dekontaminację, otłuścić i można aplikować. To jest absolutne minimum według mnie. Dobrze by było jakbyś się pokusił o użycie cleanera po dekontaminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
4 godziny temu, zwirek03 napisał(a):

Czy po jednym letnim sezonie ( około 5-7 tys. Km) trzeba znowu aplikować ARTDESHINE CERAMIC WHEEL COAT na felgi czy powinno wytrzymać drugi sezon? Ewentualnie jak trzeba to czy od nowa przygotowywać felgę czy można tylko odtłuścić i położyć nową warstwę? 

Ja osobiście kładę nową jedną warstwę przed każdym sezonem bardziej ze względów wizualnych ponieważ:

- jeżdżąc ok 15 tys rocznie (większość z tego na letnich) powłoka na 100% jest na felgach, nawet jak wydaje ci się że nie ma, kwestia dobrego odetkania.

- podczas bieżącej pielęgnacji felgi myje najczęściej pozostałością szamponu po myciu ewentualnie jakimś przyjemnym zasadowym wheel cleanerem, a przy zmianie kół często wizualnie wydaje się że powłoka słabnie i wtedy bez zbędnych podejść od razu wjeżdża mocny kwas typu Pro Elite alu max rozcieńczony 1:3 , wszystko zmywa się bez problemu (przeważnie pierwsze podejście robię z delikatną szczotką, potem drugie i mycie tym samym ale rękawicą) i od razu powłoka ponownie zaczyna fajnie zrzucać wodę, nawet kilkukrotne mycie takim stężonym kwasem nie robi na niej wrażenia a jedynie ją poprawia.

- po takim odetkaniu warto na koniec wrzucić jakiś QD.

Ja dokładam warstwę (oczywiście po mocnym odtłuszczeniu) aby podbić połysk na letnich (czarny połysk), lub podbic satynę zimowych ( czarny mat)

Niestety na połysku dokładanie kolejnej warstwy na żyjącej powłoce jest trochę trudniejsze niż na felge bez zabezpieczenia, podczas aplikacji widzimy że powłoka odpycha nam nową warstwę, rozprowadzenie trochę "inne" oraz szybciej trzeba dotrzeć, może pojawić się lekka mgiełką która dotrzemy druga fibrą.

Jeżeli powłoka żyje a chcemy reaplikowac i chcemy aby aplikacja była banalna to warto przetrzeć jakimś cleanerem i jakąś pasta polerską.

To tak w skrócie :-) 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum
1 godzinę temu, MikeLBN napisał(a):

jest problem w hurtowni, jest szansa że będą za ok 1,5 tygodnia jak nie będzie to wtedy  kolejne czekanie...

 

Godzinę temu, davor napisał(a):

Czy dalej jest jakiś problem ze stronką, czy tylko u mnie? Nie potrafię wejść do koszyka. Na każdym kompie z antywirusem wywala trojana.

Jeszcze częściowy tak... u mnie na komputerze niby wszystko ok, ale na komórce nadal próbuje wymusić wpisanie danych karty kredytowej.

dostałem dzisiaj kolejne info że w środę powinno być oczyszczone w 100%... czekamy.

Jak coś trzeba to dzwoń jutro, ewentualnie jak masz produkty w koszyku to pisz to zatwierdzę zamówienie od strony admina.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć @CAR CRAZY

Czym różnią się od siebie te scrub pady?

https://showcarshine.pl/aplikatory/showcarshine-microfiber-grey-scrub-pad-pad-czyszczacy.html?search_query=scrub+pad&results=7

https://showcarshine.pl/aplikatory/showcarshine-microfiber-black-interior-scrub-pad-pad-czyszczacy.html?search_query=scrub+pad&results=7

Szary ma delikatniejsze włosie niż czarny? Który będzie bardziej odpowiedni do bieżącego przebonnetowania jakiś plam na fotelu albo przetarcia pokopanych progów interior qdkiem? 

 

I drugie pytanie - ADS Rinseless Wash - czy nadaje się do punktowego zmywania ptasich odchodów z lakieru na zasadzie spryskaj, daj namoknąć i zetrzyj mikrofibrą? Jeśli tak, to jakie stężenie zalecasz? Takie samo jak do pełnego mycia samochodu (czyli przeliczając dawkowanie 30 ml na 8l wody to wychodzi 3,75ml na litr wody w atomizerze)?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@luk45z

Oznaczenie soft i medium to może trochę za mocne...

Jakby wziąć pojedyncze włókno to prawdopodobnie będzie zbliżone ale GREY mam wrażenie że ma rzadsze włókna i o jakiś micro procent krótsze, przez to BLACK robi wrażenie trochę bardziej szorstkiego.

W twoim przypadku oba się spiszą, ale ja osobiście jestem bardziej za BLACK

 

ADS Rinseless oczywiście TAK, rozcieńczenie jak do mycia albo słabsze, wtedy będzie większa siła czyszcząca i szybciej rozpuści syf ale też nie może być za mocny żeby nie zostawiał smug i nie trzeba było długo przecierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Marcin dostawa Excedee będzie jutro ale nie wiem czy produkt będzie w dostawie bo ostatnio mają sporo braków, dopiero po otwarciu paczek zobaczymy co przyszło.

Funky Gentleman: na razie nie ma u producenta (chwilowy problem z zapachem) ma być w miarę szybko uzupełniony mam nadzieje że w przyszłym tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 22:46, CAR CRAZY napisał(a):

@Marcin dostawa Excedee będzie jutro ale nie wiem czy produkt będzie w dostawie bo ostatnio mają sporo braków, dopiero po otwarciu paczek zobaczymy co przyszło.

Funky Gentleman: na razie nie ma u producenta (chwilowy problem z zapachem) ma być w miarę szybko uzupełniony mam nadzieje że w przyszłym tygodniu 

Widzę ze tylko 0.5 L zawitało, 😞 coś Ci wiadomo kiedy będą 1 L ? ( bo tak patrzę ale dosłownie wszędzie go brakuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Do kiedy macie aktualną promkę na właściwie wszystko, czy poniższe dotrą przed końcem promocji?

Kiedy będzie można się spodziewać EXCEDE ULTIMATE WHEEL CLEANER 5l i 1l

NO Rinse wash&wax 1l i 3,8l

Kiurlab RH+ 5l

Bilt Hamber touch less 5l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@swirus

EXCEDE ULTIMATE WHEEL CLEANER 5l i 1l : jeżeli dystrybutor uzupełni to w przyszłym tygodniu

NO Rinse wash&wax 1l i 3,8l nie znam terminu ale nie szybko 

Kiurlab RH+ 5l : poniedziałek /wtorek

Bilt Hamber touch less 5l : 2 tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.