Skocz do zawartości

Pytania do ShowCarShine.pl


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

@CAR CRAZY a robiliście porównanie touch less z bh auto foam? Ciekaw jestem roznic. 
Gdzieś widziałem porównanie robione przez BH . Moc czyszcząca obu pian zależy od rodzaju zanieczyszczenia. W niektórych przypadkach wypada lepiej AF a w innych TL. Na plus TL jest to że nie musi być wypłukiwany wodą pod ciśnieniem, ma odrobinę niższe pH i jest bezpieczny dla LSP. Nie wiem czy AF osłabia LSP ale z TL jestem osobiście mega zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Syrio Takie bezpośredniego starcia na jednym elemencie nie robiłem , ale używając obu produktów juz spory czas to mam wrażenie że TL w moim przypadku jest lekko mocniejszy, łatwiej się wypłukuje i mniej się pieni. 

 

@bienek Tak , powłoki w kolejnej partii za jakies 1,5 - 2 miesiące

 

@pablo15005 Aktualna dostawa powinna byc środa/czwartek 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

@bienek @PawelRDM własnie wrzuciłem ale mieli braki i tylko 6 szt dojechało ☹️

 

49 minut temu, PawelRDM napisał(a):

bedzie ręcznik glinkujacy od DIY?

od DIY jeżeli będzie to dopiero za 1,5 miesiąca ale dojechał w piątek moim zdaniem jeszcze lepszy ręcznik, warstwa polimeru ta sama ale podkład fibrowy zrobiony z ciekawego materiału:

claytowel2.jpg.926b8b92b1a2c730987a9cf2800badc8.jpg

 

claytowel1.jpg.e96b2a0919339d1c1c9b5a2848e89ca4.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
4 godziny temu, drufi napisał(a):

Nowa butelka, prawie 2lata stała nie ruszana na półce

wow 😎

W interior detailerze jak chwile postoi to lekki biały osad sie wydziela i jest bardzo prosty do wymieszania, 2-4 wstrząśnięcia i ok.

Tu bardziej mnie zastanawia ta "żółta" wydzielina, ale jeżeli się wymiesza to bym używał.

3 godziny temu, bienek napisał(a):

I jak z tym Clay towelem emoji16.png glinki mi się pokończyły może czas na coś bardziej na czasie.

Natłok spraw zrobił opóźnienie, postaram się  jutro wrzucić. Dzisiaj nawet kręciłem mały test z tym clay towelem w połączeniu z BH korrosol.

Ogólnie produkt naprawdę dobry, w połączeniu z korrosolem fajny poślizg i lekkie spienienie. Bez problemu po 3 ruchach schodza nawet te grubsze plamy smoły, a mniejsze często po jednym przejeździe.

Zawsze clay towele traktowałem jako wersja soft glinki, ale po tym musze zmienić zdanie 😎

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



wow 
W interior detailerze jak chwile postoi to lekki biały osad sie wydziela i jest bardzo prosty do wymieszania, 2-4 wstrząśnięcia i ok.
Tu bardziej mnie zastanawia ta "żółta" wydzielina, ale jeżeli się wymiesza to bym używał.


Operacja udana, pomogło dopiero mieszadło magnetyczne przez kilka godzin
(ultradźwięki i wytrząsarka poległy)
bcfbf6c5447b69186124e87528535e1c.jpg
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.