Skocz do zawartości

Pytania do ShowCarShine.pl


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

@Marcin  Tej wersji jeszcze nie mieliśmy okazji aplikować w bardzo zimne dni, zbyt krótko jest na rynku.  Na razie ani susza ani wilgoć nie wpływa na łatwość aplikacji więc podejrzewam że obniżenie temperatury też na to nie wpłynie (jedynie jeżeli będzie zimno to może lekko ucierpieć na tym trwałość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Partner forum

@hybris Ostatnio nie było o producenta, następna dostawa powinna być za 2 tygodnie ale czy dojedzie to dopiero się okaże.

@PawelRDM Powinny dojechać za ok 2 tygodnie

@belzebiasz Mam nadzieje że w piątek

@ad.am Z DG zrobił się spory problem i na razie nie mam info kiedy może być ponownie

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum
5 godzin temu, polll napisał(a):

@CAR CRAZY mam pytanie o fibry które dołączanie do BH Tracę Less, to są fibry BH czy coś innego ?

tak to jest pełny zestaw BH: jedna to tzw. wafel ale z tych bardziej śliskich satynowych, druga SUEDE

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAR CRAZY czy PROFI POLISH GREEN WOOL CUTTING PAD można porównać do Bestii?

Profi to naturalna wełna + akryl, natomiast Bestia cała syntetyczna. Się zastanawiam nad tym PROFI, może miałeś styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

@bienek Kod nie działa bo był mniej korzystny niż grupa rabatowa. Zarejestruj konto i podaj mail to dopisze do grupy a jak nie chcesz rejestrowac się to zrób zamówienie jako Gość i w komentarzu dopisz żeby naliczyć forumowy rabat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek Kod nie działa bo był mniej korzystny niż grupa rabatowa. Zarejestruj konto i podaj mail to dopisze do grupy a jak nie chcesz rejestrowac się to zrób zamówienie jako Gość i w komentarzu dopisz żeby naliczyć forumowy rabat. 
Haha konto w twoim sklepie mam od 12 lat :D
bienekk(małpa)interia.pl

Wysłane z mojego RMX3301 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.