Skocz do zawartości

Neoxal 737 szampon samochodowy


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

@NEOXAL EUROPE  i moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Bardzo dużo ludzi ulega presji otoczenia i próbuje zadowolić wszystkich. Jak dla mnie na plus że trzymacie się swojego i robicie swoje! 

Produkty macie naprawdę imponujące!

Szampon super - tyle produktów ma tyle zapachów że może i lepiej że nie pachnie niż miałoby mieć kolejny słodki albo jakiś inny wymyślny zapach. 

Primer - to jest hit (jako ciekawostka: przy docieraniu dołu drzwi i opierając się o słupek ręka mi się poślizgnęła 🤣 proszę uważać żeby się pozwy nie posypały o odszkodowanie 🤣

Nowy QD w na razie leży więc się nie wypowiem ale jest dobrze, bardzo dobrze! 🙃

A na koniec najlepsze w tym wszystkim - Toż to NASZE, POLSKIE 🙂 

 

Pozdrawiam Panie Grzegorzu

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach potrafi sporo zmienić, czasami na niekorzyść. 
I ważna informacja przy tej okazji. Postanowiliśmy nic nie zmieniać w naszych, istniejących już na rynku produktach. Jeśli dzisiaj np. rzeczony Neoxal 737 jest jaki jest, będzie taki i za 10 lat. A jeśli coś zmienimy, to będzie to już inny produkt o innej nazwie. 
Uważamy, że to w kontekście zamieszania z QDekiem, jedyna słuszna decyzja. 
Pozdrawiam, Grzegorz 

Bardzo dobra decyzja! Zawsze można zrobic produkt w wersji limited
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bapko napisał(a):


Bardzo dobra decyzja! Zawsze można zrobic produkt w wersji limited emoji1360.png

QD był już w wersji limitowanej, pachnącej, dla fanów marki. Biały kruk. Posiadam i się cieszę 😀

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Uważamy, że to w kontekście zamieszania z QDekiem, jedyna słuszna decyzja. 

Oj tam oj tam, problemy wieku młodzieńczego - każda firma to miała 🙂 No stress.

Byle do przodu 🙂 Good job 🙂

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W szamponie proszę mi tu nic nie zmieniać bo to najlepszy szampon na rynku i będę to powtarzał 😁 co do udoskonalania produktów to dla mnie tylko na plus że coś się dzieje i producent chce aby jego produkt był jeszcze lepszy 😎 dobre posunięcie i oby tak dalej! 😁

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@NEOXAL EUROPE

Dziś na szybko umyłem auto na je do wiadro neoxalem 737. Dałem trochę ponad 50ml na 10l wody. Doły drzwi oraz maska tradycyjnie były po zimie zamulone. Zapomniałem porobić zdjęć ale po pierwszym użyciu zamulenie zniknęło, powłoka wyglądała jak w dniu położenia. Wszystko co mogło odzyskać hydro to je odzyskało (nawet pojawiły się ślady NW o której zapomniałem) 

Az nie mogę się doczekać kiedy nadejdą cieplesze dni i będzie można na spokojnie umyć auto na dwa wiadra, wcześniej poprzedzając to wszystko prewashem. 

Już w zeszłym sezonie szampon zrobił na mnie mega wrażenie, ale to co pokazał mi po zimie to po prostu WOW! 

Będę jeszcze testował na jednym aucie po zimie które robi dużo więcej km. Jest całe zamulone. Ogarniając Audi mam spore nadzieje.

Nie zmieniajcie skaldu bo szampon jest petarda!!  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 godzin temu, grechut napisał(a):

@NEOXAL EUROPE

Dziś na szybko umyłem auto na je do wiadro neoxalem 737. Dałem trochę ponad 50ml na 10l wody. Doły drzwi oraz maska tradycyjnie były po zimie zamulone. Zapomniałem porobić zdjęć ale po pierwszym użyciu zamulenie zniknęło, powłoka wyglądała jak w dniu położenia. Wszystko co mogło odzyskać hydro to je odzyskało (nawet pojawiły się ślady NW o której zapomniałem) 

Az nie mogę się doczekać kiedy nadejdą cieplesze dni i będzie można na spokojnie umyć auto na dwa wiadra, wcześniej poprzedzając to wszystko prewashem. 

Już w zeszłym sezonie szampon zrobił na mnie mega wrażenie, ale to co pokazał mi po zimie to po prostu WOW! 

Będę jeszcze testował na jednym aucie po zimie które robi dużo więcej km. Jest całe zamulone. Ogarniając Audi mam spore nadzieje.

Nie zmieniajcie skaldu bo szampon jest petarda!!  

Dzień dobry, bardzo dziękuję za dobre słowa. Też z utęsknieniem czekamy na cieple dni. Będzie mały poślizg z produkcją nowej partii. Przechodzimy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. I nowe koszty będą szły na spółkę. Dlatego z góry przepraszamy za mogące wystąpić niedogodności. Trzeba to jednak zrobić aby potem było lepiej.

Serdecznie pozdrawiam,

Grzegorz Baczyński 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Dzień dobry, bardzo dziękuję za dobre słowa. Też z utęsknieniem czekamy na cieple dni. Będzie mały poślizg z produkcją nowej partii. Przechodzimy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. I nowe koszty będą szły na spółkę. Dlatego z góry przepraszamy za mogące wystąpić niedogodności. Trzeba to jednak zrobić aby potem było lepiej.

Serdecznie pozdrawiam,

Grzegorz Baczyński 

Właśnie widziałem że litrowe pojemności nie są dostępne na allegro. Miałem pytać ale znam odpowiedź 🙂

Mam nadzieję, że w nowej partii, sama partia będzie tylko nowa. Skład pozostanie ten sam. 

@analyzator

Ogółem zalecane 100ml / 10l. 

Ja tam jak mocno do bieżącej pielęgnacji robię 50ml / 10l i daje rade. 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator Miałem obydwa,  zresztą nawet na giełdzie mi poszły 🙃 moim skromnym zdaniem Neoxal lepiej odtyka,  ma ciut lepszy poślizg,  chyba troszkę lepiej się wypłukuje,  a i po umyciu nim lakier jakby błyszczał mocniej.  Ponoć nic po sobie nie zostawia, ale... 😉

Dawkuję go 80-100 ml/10l wody. Mistrzem wydajności absolutnie nie jest,  ale za to jest wart każdej wydanej złotówki! 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator

Nikt nie mówił, że ma być tanio. Faktycznie 1lwychodzi koło 45zl za litr, co jak dozujesz 100ml to wychodzi koło piątki za mycie. Ale mam różne szampony i ze wszystkich ten wypada najlepiej. Nawet stosowałem na felgach ze spryskiwacza w rozcieńczeniu 1:10 i super działa. 

Za jakość warto zapłacić - dodatkowo polski produkt. Może spokojnie stawać w szranki z najlepszymi. 

Jak ktoś chce budżetowo umyć samochód to polecam candy 4detailer - 10-15ml / 10l. Produkt słabszy No ale ekonomia tu przoduje. 

Myślę że latem spokojnie można spróbować 30ml / 10l. Zresztą, 10l to dużo na umycie samochodu. Można zrobić 5l i dać 50ml. Wyjdzie na to samo, a starczy na dwa razy dłużej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już sporo różnych szamponów i zawsze coś mi nie do końca pasowało. Niby domywały, niby się wypłukiwały, jeden coś po sobie zostawiał, inne czyste, ale zawsze czegoś brakowało.
Jak kupiłem 737 to nie chce wracać do innych ani nawet nie chce mi się już testować innych. Oczywiście jeżeli miałbym studio i robił więcej aut to mocno bym się zastanowił nas ekonomicznym sensem 737 ale na szczęście nie mam tego problemu.
Używam go i do szczurów i do odtykania, jak przyschnie to w sumie jest to obojętne bo i tak super się wypłukuje. Trochę go przelałem i problemów większych nie napotkałem. Jedyne co to przy dość suchym i ciepłym dniu mógłby chwilę dłużej poleżeć ale na to chyba nie ma super rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taki luźny teścik




Szyba oczyszczona cleanerem prostaffa.
Na szybie była idealna tafla,
Strona pasazera umytą dodatkowo szamponem Neoxal 737 w stężeniu zalecanym przez producenta. Po długim wypłukiwania po stronie umytej dodatkowo 737 i tak ewidentne szybszy zjazd.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.