Skocz do zawartości

Neoxal 737 szampon samochodowy


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Szanowni Państwo,
Niestety otrzymaliśmy połowę zamówionego surowca. Na domiar złego 40% dotarła uszkodzona ,(podlega reklamacji) więc kolejne 2, 3 tygodnie oczekiwania przed nami. 
Z ilości która nam została postanowiliśmy zrobić opakowania litrowe aby więcej osób mogło wypróbować Neoxal 737.
Przepraszam za niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 18.12.2021 o 23:09, AudiBlask napisał:

Coś z dostępnością nadal słabo , będą te baniaki 5L dostępne ? ,😅

Cześć, już jest i będzie. Mieliśmy zachwiane dostawy surowców. Szukaliśmy zamiennika jednego z nich w Europie ale się nie sprawdził. Jednak mamy już wystarczające zapasy aby zapewnić stałą dostępność. 

Dobrego dnia 😊

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

@NEOXAL EUROPE czy w szamponie zostało coś zmienione ? Uzupełniłem wczoraj litrowe opakowanie , szampon z bańki 5L był zdecydowanie jaśniejszy oraz zapach jakby cytrusowo chemiczny , ciężko mi określić ale inny niż ten który był w butelce litrowej. Dodam że opakowanie 1L zakupiłem zaraz po premierze , zaś bańkę 5L w okolicach końca stycznia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, AudiBlask napisał:

@NEOXAL EUROPE czy w szamponie zostało coś zmienione ? Uzupełniłem wczoraj litrowe opakowanie , szampon z bańki 5L był zdecydowanie jaśniejszy oraz zapach jakby cytrusowo chemiczny , ciężko mi określić ale inny niż ten który był w butelce litrowej. Dodam że opakowanie 1L zakupiłem zaraz po premierze , zaś bańkę 5L w okolicach końca stycznia 

 Receptura jest ta sama i działanie również. Co prawda na początku mieliśmy problem z dostawą jednego z komponentów mającego wpływ na na zapach i kolor, ale szybko rozwiązaliśmy ten problem. Skład jest stabilny, bez zmian i taki zostaje.

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal- u

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mumins napisał:

To jednak mi się nie przywidziało, że na jednym ze zdjęć ktoś wrzucił 737 w kolorze słomkowym, podczas gdy zawsze był pomarańczowy 😉

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

mój też jest słomkowy i ma zapach jak brudna ściera 😄  z baniaka 5 litrowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 16.04.2022 o 17:17, Gozdziu23 napisał:

mój też jest słomkowy i ma zapach jak brudna ściera 😄  z baniaka 5 litrowego

Koledzy, na początku zamieniliśmy jeden z komponentów na jego substytut od innego dostawcy. Trochę zmienił się kolor i zapach. Ale właściwości, parametry i skuteczność pozostały równie rewelacyjne. Kombinowaliśmy z zapachem. Miało to jednak wpływ na jakość. Obecny jest wypadkową składu. Mamy nadzieję że na ten parametr będziecie skłonni przymknąć oko. Chociaż mamy wiele sygnałów że ten zapach jako zawiesina się podoba, pomimo nie kojarzenia się z czymś konkretnym.

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie. Mówią, że kto pyta ten nie błądzi - czy szampon zawiera inhibitory korozji. Pytam bo rano robiłem porządki z chemią i wpadł mi w ręce ADBL BM którego w sumie nie używam (a był kiedyś fake news na forum o końcu produkcji i wszyscy go kupowali). I tak w mojej głowie powstało takie pytanie. A co do szamponu - rewelacja, dziś wjechała kolejna litrowa butla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 12.10.2022 o 11:51, V1RU$ napisał:

Mam pytanie. Mówią, że kto pyta ten nie błądzi - czy szampon zawiera inhibitory korozji. Pytam bo rano robiłem porządki z chemią i wpadł mi w ręce ADBL BM którego w sumie nie używam (a był kiedyś fake news na forum o końcu produkcji i wszyscy go kupowali). I tak w mojej głowie powstało takie pytanie. A co do szamponu - rewelacja, dziś wjechała kolejna litrowa butla. 

Cześć, bardzo mi miło że się podoba. Dziękuję za zakup. Wiem że było by fajnie, ale nie posiada inhibitorów korozji. 

Pozdrawiam, Grzegorz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Cześć, bardzo mi miło że się podoba. Dziękuję za zakup. Wiem że było by fajnie, ale nie posiada inhibitorów korozji. 

Pozdrawiam, Grzegorz.

TNX. Kiedyś był tu szał na BM i inhibitory. Ale czy to aż tak potrzebne i istotne to nie wiem :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNX. Kiedyś był tu szał na BM i inhibitory. Ale czy to aż tak potrzebne i istotne to nie wiem :-)
W UK trzeba zapytać ;)

BM jest spoko do bąbelków i pasuje prawie do każdego produktu, in plus inhibitory ja w nie wieżę

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alexander.p napisał:

W UK trzeba zapytać 😉

BM jest spoko do bąbelków i pasuje prawie do każdego produktu, in plus inhibitory ja w nie wieżę

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka
 

W UK ? Co masz na myśli ? Bilt Hamber ? Miałem ten ich słynny szampon i w sumie -> 4 liter nie urywa. BM czasem dolewam czasem nie :-)

Wiara potrafi czynić cuda :-) i przenosić góry.

737 kozacki szampon, jeszcze kolejny litr przeleję i pewnie kupię piątkę i będzie robił za podstawowy.

ps.

W sezonie letnim rok temu na moich dwu śladach używałem piany od BH która niby takowe posiada i zawsze wyskakiwały cętki rudej więc moja wiara w te dodatki jest lekko zachwiana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



W UK ? Co masz na myśli ? Bilt Hamber ? Miałem ten ich słynny szampon i w sumie -> 4 liter nie urywa. BM czasem dolewam czasem nie :-)
Wiara potrafi czynić cuda :-) i przenosić góry.
737 kozacki szampon, jeszcze kolejny litr przeleję i pewnie kupię piątkę i będzie robił za podstawowy.
ps.
W sezonie letnim rok temu na moich dwu śladach używałem piany od BH która niby takowe posiada i zawsze wyskakiwały cętki rudej więc moja wiara w te dodatki jest lekko zachwiana :-)


Na wyspach pochmurno i mokro i wilgotnocałym rokiem.. :) tam nie uraczysz "de ajronów" jak u nas...


0.1% pir inhibitorów w czymkolwiek, do mnie trafią,. Why not.

Twoje Cętki rudej, opiłki metalu usuń deajeonem, glinką ;)



Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@NEOXAL EUROPE Ostatnio myłem waszym szamponem, następnie zabezpieczalem akurat felunek waszym qd coat w zielonek butelce z zapachem i tak mnie naszło jakbyście ten zapach dali do szamponu to przy obecnym działaniu + zapach to byłby przekozak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
9 godzin temu, Bapko napisał(a):

@NEOXAL EUROPE Ostatnio myłem waszym szamponem, następnie zabezpieczalem akurat felunek waszym qd coat w zielonek butelce z zapachem i tak mnie naszło jakbyście ten zapach dali do szamponu to przy obecnym działaniu + zapach to byłby przekozak!!!

Zapach potrafi sporo zmienić, czasami na niekorzyść. 

I ważna informacja przy tej okazji. Postanowiliśmy nic nie zmieniać w naszych, istniejących już na rynku produktach. Jeśli dzisiaj np. rzeczony Neoxal 737 jest jaki jest, będzie taki i za 10 lat. A jeśli coś zmienimy, to będzie to już inny produkt o innej nazwie. 

Uważamy, że to w kontekście zamieszania z QDekiem, jedyna słuszna decyzja. 

Pozdrawiam, Grzegorz 

  • Lubię to 9
  • Super 5
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.