Skocz do zawartości

Neoxal Europe 737 Profesjonalny Szampon Samochodowy


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

@DZIADZIA a jak zachowuje się woda na szybie po przejechaniu Ipą/wipe-outem? Leci taflą? Osobiście nigdy nie sprawdzałem (więc nie wiem), ale jeśli też nie leci taflą to może szampon po prostu zajedobrze odtłuszcza? 🤔

Z ciekawości zakupię sobie ten szampon niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@DZIADZIA dzisiaj spolerowałem mask testową, jak jutro bede miał czas to postaram sie zrobić test, ciekawy jestem czy pojawi sie jakies hydro 🤔 na szybie ewidentnie cos sie pojawił tylko teraz pytanie, czy to skutek uboczny połączenia polimerów w tym szamponie które tak odpychają wode czy też druga opcja że ten szampon tak dobrze czyści że szyba jest idealnie czysta przez co właśnie hydrofobuje. Aż jestem ciekawy i postaram sie dodac test, umyje maske 3 razy szamponem i zobacze czy pojawi sie jakies hydro. Zastanwaiające jest to że np. na takiej powłoce fantastycznie działa efekt poprawy hydro gdzie powiedzmy na jałowym lakierze efektu nie ma lub jest w tak niewielkim stopniu ze jest niezauważalny 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Streat napisał:

Zastanwaiające jest to że np. na takiej powłoce fantastycznie działa efekt poprawy hydro gdzie powiedzmy na jałowym lakierze efektu nie ma lub jest w tak niewielkim stopniu ze jest niezauważalny 

Też się nad tym zastanawiałem, wygląda jakby produkt potrzebował zabezpieczenia i się go trzyma/uzupełnia, a na jałowce nie ma o co zahaczyć. 

Są to tylko moje domysły i podejrzenia, też sprawdzę na lakierze bo takiego ćwieka dawno nie miałem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, DZIADZIA napisał:

eż sprawdzę na lakierze bo takiego ćwieka dawno nie miałem 🤔

I to jest w tym najlepsze 😎 poznawać produkt a nie nudne, gdzie nie ma tego czegoś 😁 a tutaj aż chce się poznać co to się dzieje 😁 trzeba zbadać ten szampon lepiej bo chyba takiego drugiego nie ma. 

4 minuty temu, DZIADZIA napisał:

wygląda jakby produkt potrzebował zabezpieczenia i się go trzyma/uzupełnia, a na jałowce nie ma o co zahaczyć. 

Całkiem możliwe że ten szampon w jakiś sposób uzupełnia zabezpieczenie co jest w sumie fajne bo mamy poprawę hydro a nie ingeruje w powłoki ich nie zaburza 🤔 trzeba będzie szerzej pobawić się tym produktem 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Cześć Koledzy, roboty z rozruchem mnóstwo. Zapewne wiecie że mieliśmy awarię mieszadła. Jest nowe i sprzęt chodzi na pusto (na wodzie). Jeszcze jutro. Potem, jeśli wszystko będzie dobrze wlewamy komponenty i ruszamy z produkcją.

Ps. Przepraszam, ale mam kategoryczny zakaz wdawania się w dyskusję na temat szczegółów o 737.  Życzę dobrej zabawy z tym produktem. My robimy swoje 🤐😉😊

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u

W dniu 3.06.2021 o 21:59, DZIADZIA napisał:

ogarnieta szyba tlenkiem ceru, specjalnie pojechane APC w koncentracie i poprawione 737...

 

film sie przesyła

 

 

Fajna muza 😊

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mogę się podzielić ciekawostka dotycząca hydro po myciu szamponem neoxal. Przygotowywałem auto znajomego do woskowania i po dekontaminacji, umyciu szamponem neoxal 100ml na 10l wody, hydro jakieś się pojawiło(był nałożony wosk jakiś marketowy) ale po użyciu produktu fireball waxoff ( @Fireballcoraz bardziej lubię ten produkt) dokładnym spłukaniu i ponownym umyciu szamponem neoxal żadne hydro nie wróciło. 

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
22 godziny temu, grechut napisał:

@NEOXAL EUROPE

Kiedy będziecie mieli znów dostępne bańki 1l? Na allegro aukcja już niedostępna..

Do dwóch tygodni. Wszystko przez kluczowy surowiec który importujemy z daleka. W międzyczasie szukamy alternatywnego dostawcy aby poprawić dostępność. Do tego czasu  mogą być jeszcze pewne problemy. Przepraszamy za niedogodności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Strus napisał:

Wziąłbym go testowo ale dla mnie dawka na jedno mycie go dyskwalifikuje. Sprawdzał ktoś czy działa przy 50ml ?

Zgadzam się w 100%. Przy 100ml na 10L wody pewnie większość szamponów tego typu zrobi podobną robotę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, gprzesniak napisał:

pewnie większość szamponów tego typu zrobi podobną robotę.  

Nie zrobi. Testowałem różne szampony w róznych stężeniach i zaden nie zrobił tej roboty co 737. 

Przy 5L mycie tym szamponem wychodzi 3.7zł a przy 1L 4.6zł za jedno mycie. Osobiscie wole kupic taki szampon neoxala niż mam kupować super hiper szampony gdzie producent podaje dozowanie 10ml na 10l wody a przy tych 10 ml ledwo domywa i nic nie wnosi dany szampona... 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, MMCzysci napisał:

Zawsze mnie ciekawi to kryterium: domywanie. Teoretycznie przy założeniu, że nie zrobimy "mijaków" rekawicą, każdy szampon domyje...

Domywanie tak jak i odtykanie polega na tym że pozbywamy się osadu który jest na danym LSP, to że element jest wizualnie na pierwszy rzut oka czysty nie oznacza że jest oczyszczony w pełni. 737 w mojej opinii jest jednym z najlepszych szamponów na rynku i chyba nawet @DZIADZIA się że mną zgodzi w tym aspekcie. 

9 minut temu, Strus napisał:

Ludwik również

Każdy myje czym lubi 🙂 Ludwik chyba wypada w tym aspekcie najlepiej 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MMCzysci napisał:

W kontekście LSP rozumiem. Natomiast czy na niezabezpieczonym aucie jest jakaś różnica?

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Podstawie Ci moje, które nie jest myte ani płukane całą zimę, średni gdzieś od października do kwietnia, białe bez żadnych dodatków w lakierze 🙂

Ma ogromne znaczenie "moc domywania", tego nie da się tak naprawdę opisać, to się czuje. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, pewnie macie rację Osobiście do tej pory patrzyłem raczej tylko na pianę i poślizg, nie lubię chemii, która się nie pieni. Teraz czuję się mądrzejszy

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.