Skocz do zawartości

Neoxal Europe 737 Profesjonalny Szampon Samochodowy


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
8 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Ma ogromne znaczenie "moc domywania", tego nie da się tak naprawdę opisać, to się czuje. 🙂

Dokładnie tak, najbardziej widzę to na taty busie gdzie zima brud jest wbity mocno nawet pomimo lsp ciężko jest go niekiedy domyć i tak widać różnicę w domywaniu. Przy autach które są regularnie dbane poziom domywania ciężko sprawdzić 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja fajna, ale chyba nikt nie odpowiedział na pytanie, czy wystarczy 50ml/10litrów. Mam wrażenie,że @NEOXAL EUROPE coś o tym wspominał. Generalnie szampon wygląda na idealny - niczego po sobie nie zostawia, świetnie myje i nie zabija lsp. Zamówiłem - sprawdzę 30-50 ml, gdy będą dodatnie temperatury. Na lakierze mam Neoxala QD, więc powinno być dobrze.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanie kilka myć dawałem 50ml na 8 litrów wody i do bieżącego mycia jest OK. Z jednej strony zawsze miałem szampony których lało się po 30ml na wiadro więc ten jest dla mnie mało ekonomiczny Ale z drugiej strony przy 100ml zdeklasował wszystkie szampony które dotychczas miałem. Z trzeciej strony życie dzisiejszych czasach  jest za krótkie żeby rezygnować z przyjemności, wiec leję 100 na wiadro bo pianka, poślizg i domywanie jest petarda. No i z 4 strony po wiosennej fali kupię sobie 5l i to będzie mój podstawowy szampon. Odkupiłem od @D@ViDliterek i to moje odkrycie roku.

I z domywaniem też odczucia jak u @Streat- widzę różnice na autku żony która w dzień robi km tyle co ja w 7 dni, wiec zbiera bajzel straszny i przy myciu szampon pokazuje kto tu rządzi.

@NEOXAL EUROPE - Szampon kozacki.

  • Dziękuję 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dorzucę swoje opinie. 
Według mnie ten szampon trzeba kwalifikować jako szampon do zadań specjalnych. Np do serwisu powłok lub co piąte mycie. Wtedy dajemy 100ml na 10l wody i szampon robi, to co ma robić, czyli dobrze domywa, najważniejsze- odtyka LSP. Poślizg bajka.

mylem tez 50ml na 10l wody i jest Ok . Piany dużo . Przy 100l na 10l wody -Piany aż za dużo. Myśle ze nawet 50ml na 5l wody wystarczy. Po wzburzeniu myjka mamy mega dużo piany.

Ja do mycia codziennego używam to co popadnie , ale jak chce odetkac lsp to królem jest szampon Neoxal i żadnej „kwaśny” szampon nie robi to co Neoxal.

@Strus nie mów ze szampon jest porażka czy nawet dawkowanie to porażka, jak nawet nie miałeś i nie używałeś i nie wiesz do czego służy ten szampon. Zamów, kup, sprawdź przetestuj i sam się przekonaj.

 

PS. wesołych świat 🎁🎄🎅

  • Lubię to 2
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, D@ViD napisał:

Tez dorzucę swoje opinie. 
Według mnie ten szampon trzeba kwalifikować jako szampon do zadań specjalnych. No do serwisu powłok. Wtedy dajemy 100ml na 10l wody i szampon robi, to co ma robić, czyli dobrze domywa, najważniejsze- odtyka LSP. Poślizg bajka.

mylem tez 50ml na 10l wody i jest Ok . Piany dużo . Przy 100l na 10l wody -Piany aż za dużo. Myśle ze nawet 50ml na 5l wody wystarczy. Po wzburzeniu myjka mamy mega dużo piany.

Ja do mycia codziennego używam to co popadnie , ale jak chce odetkac lsp to królem jest szampon Neoxal i żadnej „kwaśny” szampon nie robi to co Neoxal.

@Strus nie mów ze szampon jest porażka czy nawet dawkowanie to porażka, jak nawet nie miałeś i nie używałeś i nie wiesz do czego służy ten szampon. Zamów, kup, sprawdź przetestuj i sam się przekonaj.

 

PS. wesołych świat 🎁🎄🎅

 

Odtykanie będę raportował jak moje powłoki zaczną padać, puki co mają się BDB. Może i z kwaśnych się wyleczę bo swojego czasu miałem nerwicę natręctw na kwaśne szampony.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@V1RU$ co do odtykania to w mojej opinie 737 to najlepszy szampon na rynku. Mam cały arsenał szamponów i ten jest królem. Ostatnio nawet myłem na mojej hondzie gdzie juz jest umierająca aqua 9h i po umyciu Carlabem hydro było baaardzo mizerne. Wskoczył tuż po carlabie neoxal i hydro wróciło ❤️ także tak jak i @D@ViD mówił ten szampon to kozak nad kozakami jeżeli chodzi o serwis powłok a i do bierzącego mycia jest super ❤️ gdybym miał zostać przy jednym jedynym szamponie to wybór byłby prosty Neoxal 737 😄 

  • Dziękuję 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sceptycznie podchodzę do takich nowości ale ten jak zakupiłem, to ... Grzegorzu brawa wielkie! Tak trzymałem kciuki za tę powłokę którą miało się nawet nie docierać , no cóż  ...ale szamponik kozak! 

Duże dawkowanie? Co za różnica czy daję 100ml, czy 5 lub 10 ml ...  ale gorzej dla mnie odmierzyć te 5ml , bo czym to zrobić? Strzykawką ... a tych się boję od dziecka 😉   

Wiadro Neoxalu (roztworu roboczego) który naprawdę robi robotę kosztuje  3,70 -4,60zł  ... a całe 4zł dałem ostatnio tylko za głupie  spłukanie auta  wodą pod ciśnieniem na myjce, bo patrzeć na nie już nie mogłem 😉 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, D@ViD napisał:

Tez dorzucę swoje opinie. 
Według mnie ten szampon trzeba kwalifikować jako szampon do zadań specjalnych. Np do serwisu powłok lub co piąte mycie. Wtedy dajemy 100ml na 10l wody i szampon robi, to co ma robić, czyli dobrze domywa, najważniejsze- odtyka LSP. Poślizg bajka.

mylem tez 50ml na 10l wody i jest Ok . Piany dużo . Przy 100l na 10l wody -Piany aż za dużo. Myśle ze nawet 50ml na 5l wody wystarczy. Po wzburzeniu myjka mamy mega dużo piany.

Ja do mycia codziennego używam to co popadnie , ale jak chce odetkac lsp to królem jest szampon Neoxal i żadnej „kwaśny” szampon nie robi to co Neoxal.

@Strus nie mów ze szampon jest porażka czy nawet dawkowanie to porażka, jak nawet nie miałeś i nie używałeś i nie wiesz do czego służy ten szampon. Zamów, kup, sprawdź przetestuj i sam się przekonaj.

 

PS. wesołych świat 🎁🎄🎅

I to się nazywa rzeczowa odpowiedź!

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D@ViD napisał:

nie mów ze szampon jest porażka

Nigdzie tego nie powiedziałem. Dawkowanie po prostu wydaje mi się być, hmmmm..... mało ekonomiczne? Ileż to było na forum przy szamponach o dawkowaniu - 50ml to już strasznie dużo, a tu nagle 100ml i jak zaje***cie.

 

 

Zamówiony. Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził

  • Lubię to 2
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, Strus napisał:

Nigdzie tego nie powiedziałem. Dawkowanie po prostu wydaje mi się być, hmmmm..... mało ekonomiczne? Ileż to było na forum przy szamponach o dawkowaniu - 50ml to już strasznie dużo, a tu nagle 100ml i jak zaje***cie.

Całkowicie się zgadzam że trzeba o tym fakcie wspomnieć i wypunktować wszystkie współczynniki i zależności. Doskonale pamiętam dyskusje o ekonomiczności szamponów i pian z przeszłości. Więc niby czemu o tym nie wspominać ? A potem to już indywidualne podejście do konkretnego pacjenta. Mało lub grubo zalezione auto. Raz użyjesz 50ml a raz 150ml.

Ja wylałem dopiero 500ml tego szamponu i definitywnie ma w sobie to coś. Ale dopiero na wiosnę się wypowiem, bo właśnie po zimie wszystkie moje auta i produkty testowe będą idealnymi pacjentami na testy "odtykania" i w końcu odzyskałem balkon po rocznej termomodernizacji do zabaw 😉

Do tej pory w sezonie jesiennym używałem neoxala w małych dawkach od 10 do 50ml i radził sobie bardzo dobrze.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci nie każdy, są zabrudzenia, które niestety trzeba powtórzyć niektórymi szamponami, 

@Strus daje radę, ale złotym środkiem jest 70ml

żeby nie było, był przygotowany film z innym zastosowaniem szamponu, do lutego uda mi sie coś skleić :-D

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Bardzo nam miło że mogliśmy się przydać z tym 737. Że robi tyle dobrego.

Tymczasem życzymy spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku 😊

Grzegorz z Neoxal-u i zespół Neoxal Europe

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cytując dystrybutora:

"Jeszcze niedawno deklarowaliśmy przybliżony termin. Teraz jest co raz trudniej. Wszystko opiera się o przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nic już nie kupujemy na JDG. Produkcja z zapasów. Wszystko podporządkowane jest powołaniem spółki. Jednak dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Np, prawnik który reprezentuje nas w sprawach rejestrowych, nagle zniknął na miesiąc! Podobno był w szpitalu. Itp. Dlatego to co mogę powiedzieć napewno, to to, że nie wiem kiedy to będzie. Mam nadzieję że wkrótce. 

Pozdrawiam, Grzegorz."

Więcej informacji masz w dziale Neoxala i ww. szamponu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.